Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence sorun telefondan güncellemeden anlamayan insanların Samsung Türkiye ekibinde yer alması. Güncelleme soruyosunuz Ezberden sitede yazanı okuyup söylüyorlar. Bence Samsung Türkiye mühendisleri
    daha oreo kullanıyorlardır.
  • Son ertelemeden sonra bulgaristan romunu kurdum home csc degistirmeden gayet guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

Kusura bakmayın cahilliğime verin, tamamen anlamlandıramadığım için soruyorum, ameliyathane de ne için kullanmak istiyorsunuz da kullanıyorsunuz?
    Sanırım böbrek borsasını takip ediyor arkadaş

• Sayfayı takip eden bayan arkadaşlar var biraz saygı lütfen

• Android pie Odinle yüklemek istiyorum hangi ülkenin romunu kullanmalıyım uyan varsa sonucta aynı herhangi bir farklılık olmuyor telefonu vodsfonedan almıstım sm-n950f

• krbrhmhkn K kullanıcısına yanıt
    Bulgaristan romu uyumlu hocam
  • Samsung pass kok dizin erisimi oldugu icin hata veriyor. Çözüm yolunu bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar ben telefonumu makedonyadan aldım da acaba oranın güncelleme tarihine göre mi nenim telefonum günceleme alacak alakcaksa bu tarihe nereden bakabilirim ?

• S8 Plusa pie yükledim. Pile inanılmaz derecede etki etti ve gerçekten kullanışlı. Samsung bu defa iyi iş çıkartmış.
    Begenmedigim taraf ise edge ekranına cihaz bakımı seçilmiyor.
    Artı Bixby de kartlarda Samsung Healt görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cudana -- 1 Mart 2019; 22:56:16 >
  • atabey444 kullanıcısına yanıt
    Yaw arkadaş bukadar duyar kasmayın yaw.
    Bu nasıl yapaylık.
    Kızdık sinirlendik. Anlık yazdık. Kıraldan çok kıralcı olmayın

Abartilcak bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-483D60B32

Yaw arkadaş bukadar duyar kasmayın yaw.
    Bu nasıl yapaylık.
    Kızdık sinirlendik. Anlık yazdık. Kıraldan çok kıralcı olmayın

Abartilcak bir şey yok.
    Önce yazmayı öğren kro. Sana insan ol küfür etme bayanlar var diyoruz. Ne kralı ne yapaylığı?
    Yow yow

• Teleofnumu şarj ediyordum bir anda şarj olmadığını fark ettim.İlk önce şarj aletinde sorun olduğu düşündüm.Bilgisayara bağladığımda ise ''yavaş şarj oluyor orijinal şarj kablosu kullanın uyarısı çıktı.'' Bilgisayarda ise ''USB Aygıtı tanımadı'' uyarısı çıkıyor. Aceba bu konuda bana yardımcı olabilecek biri yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata771

Allah kitap aşkına ne kadar zor olabilir bir güncelleme getirmek ya. S8 den beri şu ana kadar çıkan samsung amiral gemilerinden hepsinin ekranları neredeyse aynı boyutlarda ve çözünürlükte. Teknik özellikleri arasında öyle uç seviye farklar yok niye mesela note 9 çıkartırken apple ın yaptığı gibi hepsine aynı anda vermiyorsun. Koskoca şirket şunu yapamıyor mu ya ? Eğer yurt dışındaki telefonlar alıyorsa bu samsung türkiye ne halta yarıyor acaba? Valla insanı delirtecekler artık .
    Sorunlu bir güncelleme almaktansa, biraz bekleyip sorunsuz bir güncellemeyi yeglerim.
    Hem sorunlu, hem de gec bir güncelleme gelirse vay halimize... Güncelleme zaten gecikti ama bari sorunsuz olsun derim

• yunusbeen kullanıcısına yanıt
    Kablo arızası, değiştirip deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

https://www.oscrunch.com/2019/02/15/how-to-update-note-8-n950f-to-android-pie-9-0-stable/

bu linkteki adımları izleyin

odini, samsung usb drivers indirin, adb drivers bir işe yaramıyor.

Sonra bulgari ve slovakia romlarından birini indirin.

Telefonu ses kısma tuşu+bixiby tuşu+ power tuşlarına basarak download modda açıp telefona bağlayın.

Odini açın. ComXX şeklinde yeşil ibareyle telefonu gördüğüne emin olun, sonra odine BL, AP, CL, CSC dosyalarını gösterin. iki tane csc dosyası var, siz Home_Csc dosyasını kullanın, ben de öyle yaptım. Star tuşuna basıp bekleyin. Telefon kapandığında usb kabloyu çıkarıp açılmasını bekleyin. İlk açılış uzun süre. Sonra Pie'niz hayırlı olsun. bu kadar. İsterseniz kurulduktan sonra format atın. Takılmalar oluyor.
    Buradaki Adımlara göre kurdum dün gece. Samsung Türkiye Mühendislerine kaldıysak, daha çok bekleriz.

• yilmaz976 kullanıcısına yanıt
    Kesin hemşire falandır. Bu ego hiç bitmeyecek.

• Arkadaşlar bende son günlerde s pende sorun yaşıyorum. S peni ekrana yaklastirdigimda kendi kendine işlem yapmaya başlıyor. Ekrana degdirmiyorum ekrandan 3 cm yukarda. Normalde ekrana degdiginde işlem yapması lazimken ekrana değmeden işlem yapmaya başlıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Yardıminiz için şimdiden teşekkür ederim

• Asur72 A kullanıcısına yanıt
    Kalemin basınç sensörü bozulmuş gibi. Garanti bittiyse yeni bir kalem alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Telefonun garantisi devam ediyor. Garanti kapsamında yaparlar mı acaba. İnşallah sorun kalemdedir

• anywar kullanıcısına yanıt
    Aynen.
    Yoksa Türkçe'de "hayal" kelimesinin hayel olmadığını, "aksan" kelimesinin aksagan olmadığını bilirdi 🤣

Kusura bakmayın ben de Türkçe'ye duyar kastım 🤣

• 
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.