Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefondaki oyunları hafıza kartına taşımama rağmen cihaz hafızasında yer kaplamaya devam ediyor. Bunun mantığını ve çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cellim96 C kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında Almanya sürümüne dağıtılmaya başlananı 1 hafta falan oldu bildiğim kadarıyla ancak sırayla dağıtıldığı için ne zaman geleceği belli olmuyor. Ben aslında güncellemenin gelmesini beklerdim ama son birkaç gündür manuel olarak kontrol ediyorum bugün baktım gelmiş. Siz yine de her gün kontrol edin tahminin mart başlarında herkese gelir en geç :D

• S8,S8+'a gelmiş pie güncellemesi bizde hala tık yok
  • ahmed159 A kullanıcısına yanıt
    merhaba full wife temşz format nasıl atılıyor.. bende baya yüklü program ve ayarlar var . onlarda siliniyor mu acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba;

Çift hatlı telefon almak istiyorum. Bir tane note 8 duos açılmamış kutu buldum 2500e. Ama pasaport kaydı yok. Imei attırabilir miyim bu telefona. Bilgi verebilir misiniz?

• S8 e bile gelen guncelleme bize niye gelmiyor. Daha ne kadar bekleteceksin eyyyyyyyyyyy samzungggggg

• lazov L kullanıcısına yanıt
    Note8lere imei atılamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜNCELLEME HAKKINDA SOM DURUM NEDİR ARKADAŞLAR ?

• hukukbey kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz hocam
  • Grupta kimseye gelmedi sanırım yada ben görmedim 😏

• quote:

Orijinalden alıntı: jjbraddock

Arkadaşlar telefondaki oyunları hafıza kartına taşımama rağmen cihaz hafızasında yer kaplamaya devam ediyor. Bunun mantığını ve çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Oyunların sadece UYGULAMA VERİSİ taşınabilir. Kimi oyunlar tamamen uygulama verisi olarak yüklenir. Bu durumda oyununun neredeyse tamamı sd karta taşınabiliyor. Bazı oyunlar ise VERİ şeklinde telefona kaydedilir. VERİ kısmında hafızayı işgal eden kısım sd karta taşınamaz. Örnek olarak Pubg de 1.97 Gb lik kısım sd karta taşınabilir. 300 mb lik kısım ise taşınamaz.
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 27 Şubat 2019; 21:10:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hukukbey kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz dört gözle 🤔 SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Samsung'a mail mi atsak acaba unuttular mı?
  • Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    Hmm...
    O zaman medya dosyalarını sd kartta depolayıp uygulamaları cihaz hafızasında tutmakta fayda var.
    Çok teşekkür ederim bilgi için 🙏

• Güncelleme gelmeden sorayım. Ben şimdi Slovakya Pie romunu yüklemiştim. Pie Türkiye romu çıkarsa odinle direkt üstüne kurabilir miyim?
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Oreo'ya döndükten sonra OTA ile güncelleme almanız lazım

• omerfarukozel O kullanıcısına yanıt
    OTA'ya gerek yok, odinle slovakya romun üstüne kurabileceksem öyle yapacağım. Geri gön, otayla bir daha yükle falan uzun iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 27 Şubat 2019; 23:26:52 >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Umarım dediğin gibi oluyordur. Benim de gözümde büyüyor.

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Benim güvenlik güncellemesi neden en son 1 Kasım 2018? Üstteki arkadaşlarda 1 ocak 2019 falan var :(. Yeni güncelleme yok diyor telefonda :/

• DoktorJames kullanıcısına yanıt
    Ota dan görmüyor olabilir. Yada csc vs farklı olabilir. En garanti pc ye smart switch kurup bağlayın güncelleme varsa bulacaktır.

• 
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.