Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
25.829
Cevap
285
Favori
1.393.106
Tıklama
Giriş
    1419 Mesaj
    Hiç bir soruma cevap alamıyorum ama yinede sorayım.pie de flipboard i bixby ekranına eklemenin bir yolu varmı ben bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam galiba yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    altunkeser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    İyi akşamlar herkese
    Google takvim uygulamasını 2012 senesinden beri kullanmama rağmen yaklaşık 2 aydın 18 Eylül 2017’den önceki hiç bir etkinliğimi göremiyorum. Senkronizasyon sorunu ile ilgili denemediği yöntem kalmadı. Yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Allah razı olsun

|
    |
    The Fame Monsters kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Font sorunuza cevap vermiştim ama yeterli olmadı sanırım hocam. :) Odinle yükledim dediğiniz Hindistan romu ise ben de o şekilde yükleyip sonrasında betaları kurdum. Bundan önceki telefonum olan S7 Edge'de Galaxy Apps'ten satın aldığım 1 font vardı, onu sorunsuz kullanıyorum şu an Pie'da.

Flipboard olayı benim de canımı sıktı ama bir yolu yok sanırım. Bixby inanılmaz güzelleşmiş, çok akıcı hale gelmiş ama kullanışlı olan kartların çoğu gitmiş. :(
    |
    |
    Anladım..demek ki benimde güncelleme ile kurmam lazım Pie yi ...filboard gerçekten üzücü olmuş..umarım stock piede kartlar daha kullanışlı olur...
    Ama benim en büyük sıkıntım US cihazı olduğu için full Türkçe kullanamamam..teşekürler tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunkeser -- 6 Şubat 2019; 10:26:16 >
    |
    |

Ben sabredemedim kurdum..memnunum..sabırla alakalı..

|
    |
    tatargs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kratostol

Arkadaşlar merhaba, Samsung Türkiye garantili cihazım bir hafta on gündür hızlı şarj olmuyor, farklı cihazlarla denedim sonuç aynı.

Mevcut tüm updateleri yaptım acaba son güvenlik güncellemesiyle bu özellik kalktı mı sizlerde durum nedir? Birkaç sayfa geri gittim ama bir bilgi bulamadım
    Ben de herhangi bir sorun mevcut değil. Teknosa preo kullanıyorum iş yerimde, evde de samsungun kutudan çıkan adaptörünü. Her şey mükemmel durumda...

Yaklaşık 11 aydır kullanıyorum, ortalama 2 günde bir şarj ediyorum cihazı, pil sağlığım % 93 phone info for samsung uygulamasına göre.
    Arkadaslar slm uzun yillardir note serisi kullaniyorum.Şuan note 5 kullaniyorum Note 8 e geciş yapmak istiyorum.Tavsiye edermisiniz.En cok kafama takilan bombeli ekran ve ekran sikayetleri fikir verirseniz memnun olurum.

Hiç düşünmeden geç derim!
    Ekranın bombeli oluşu ne tutusta ne görsellik olarak sıkıntı değil şık üstelik..amoled yanığı lekeler vs, biraz şans işi bende yok olmadida...amoled ekranın ayrıca farkı zaten ortada....neyse karar senin elbette bu benim fikrim neticede..

|
    |
    serhat1971 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet dedigin gibi gölgelenme ekran yanması gibi şikayetler var gerçi birazda şans işi.Birde ekran bombeli olduğu icin yüz üstü düşmelerde catlama kırilma ihtimali yuksek bunada dikkat etmek gerek.Verdigin bilgiler icin teşekkür ederim...

|
    |

Note 5 ten geçtiğinde hissedeceğin farkları söyleyeyim:

-Video kalitesi olarak birşey değişmeyecek belki de beğenmeyeceksin. Sebebi ise note8 de çektiğim videolarda gerçekten netlik keskinlik göremedim.
    -Ekran olarak çağ atlayacaksın temel modda kullanmanı tavsiye ederim renkler suluboya gibi oluyor yoksa.
    -Pil ömrü olarak 1 günü çıkaracaksın. Ortalama 4 saat ekran süresi 30 saat kullanım bendeki
    -Ekran kıvrımlı olduğu için tutarken zorlanacaksın. Not almak için ekranı daraltıyor o kıvrımlar
    -Hoparlör olarak ses kalitesi biraz iyi, ses yüksekliği aynı. Kulaklık ses kalitesi artırılmış
    -Hız olarak yüzde 30 fark görürsün. En fazla farkı oyunda görürsün . Lakin sonuçta android, ios akıcılığı vermeyecek azıcık hızlanacak o kadar.
    -Şebeke çekim gücü vs aynı.

|
    |
    serhat1971 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilgiler için teşekkürederim.Kisaca sadece fazla para verip note 8 e mi sahip olmuş olacagim.Değmezmi yani...

|
    |
    byserhatt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fakat benim bildiğim ise işaretli yerden darbe alması sonucu ekran kırılmış/bozulmuş olması. Ölü piksel öyle olmaz yani.. ben mi yanlış biliyorum yoksa satıcı mı beni kekliyor? :)

|
    |
    Fakat benim bildiğim ise işaretli yerden darbe alması sonucu ekran kırılmış/bozulmuş olması. Ölü piksel öyle olmaz yani.. ben mi yanlış biliyorum yoksa satıcı mı beni kekliyor? :)

Garantiye dahilse gitsin yaptırsın. Ondan sonra siz teslim alın. Serviste yedek ekran varsa 1 günde değiştiriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    emrahbcc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam nasıl Türkiye romundan Hindistan romuna geçiş yaparsanız. Tam tersinide yapabilirsiniz. Ama bence bekleyin zaten 15 i ne çok bir şey kalmadı.
    |
    |
    tatargs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha önce note 2-3-4 serilerini kullanmış biri olarak 1 yıldır düz Mate 10 kullanıyorum ama Note 8'e geçmek istiyorum. Kafamı kurcalayan tek şey ekrandaki amoled yanığı oluşma riski. Herkeste oluşuyor mu ya da oluşan arkadaşlar ne şekilde kullanıyor bilgi verebilir misiniz.
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.