Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selam, 1.5 yıldır note 8 kullanıyorum ama bu şarz olayı iyice can sıkar boyuta geldi sabah sabah alıyorum şarjdan akşama yetişmiyor. Hele navigasyon falan kullanırsam adeta eriyor şarz. Arkası zaten çatladı, önde de ufak bir çatlak var köşesinde artık değiştirsem mi diyorum. Fakat en önemli sebep şarz olayı bu konuda gerçekten çok muzdaribim

S9+ veya Mate 20 pro alsam kayda değer bir şarz artışı olur mu. Bir yandan da note'un kalemini baya seviyorum ama note10 beklesem bile batarya yine s10+'dan küçük olacak muhtemelen kalemden dolayı.
  • BenGiDeR B kullanıcısına yanıt
    200 250 tl verip bataryasını serviste yeniletin bence. Sorun telefondan ziyade pilinizde. Çünkü aynı cihazları kullanmamıza rağmen ben eve geldiğimde %35-%45 pil kesin oluyor. Kullanım senaryolarına göre de 4,5 saat ile 6 saat arasında ekran süresi alıyorum. Şunu da söyleyeyim Note 8 Note 9 S8 veya S9 gibi cihazların orijinal pillerini servis haricinde bulamazsınız. Bu yüzden telefonculara itibar etmeyin. Batarya değişimini servis haricinde yaptırmayın. Çünkü şikayetleriniz daha da artabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sizin pilin sağlığı %80e inmiştir. Yıpranmıştır.

• Arkadaşlar 950f ksa csc li cihaza Türkiye yazılımını flashlayabilir miyim? Bu şekilde csc tur olur mu? Knox tetiklemeden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

Herkese selam, 1.5 yıldır note 8 kullanıyorum ama bu şarz olayı iyice can sıkar boyuta geldi sabah sabah alıyorum şarjdan akşama yetişmiyor. Hele navigasyon falan kullanırsam adeta eriyor şarz. Arkası zaten çatladı, önde de ufak bir çatlak var köşesinde artık değiştirsem mi diyorum. Fakat en önemli sebep şarz olayı bu konuda gerçekten çok muzdaribim

S9+ veya Mate 20 pro alsam kayda değer bir şarz artışı olur mu. Bir yandan da note'un kalemini baya seviyorum ama note10 beklesem bile batarya yine s10+'dan küçük olacak muhtemelen kalemden dolayı.
    hocam ben de 1 yıla yakın zamandır note 8 kullanıyorum, android pie da gelse, custom rom'da yükleseniz telefonun bataryası çöp maalesef.. S10+'ın bataryası note 9'dan daha iyi dolayısıyla s10+ en iyi tercih olur. note 10 için samsung yine 4100mah tercih edebilir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 25 Şubat 2019; 22:0:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

Merhabalar;

Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

Google Camera
    bende açmadı

• selcukdinc kullanıcısına yanıt
    Snapdragon mu kullanıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Batarya ömrünü/kapasitesini ölçen sağlıklı bir program var mı bakabileceğim?

servise sorarım ne kadara değişiyormuş diye batarya ve ön arka cam. zaten yeni telefonda alsam bunu satmam kardeşime veririm.

Açıkcası note 8'in kalemini çok sık olmasada kullanıyorum yani kalem benim işime yarıyor. Fakat kalem pilden çalıyor, S8+ bataryası note8'den daha büyüktü, aynısı note 10'da da olur gibime geliyor. Ben yurtdışında yaşıyorum burada Huawei Mate 20 Pro 4200 lira gibi, S10+ da 5200'den ön sipariş alıyor bluetooth kulaklık hediyesi varmış bi işime yaramaz ama satıp telefonu az daha ucuza getirebilirim.
  • Pocofon f1 almayı düşünüyodum ancak dokunmatik sorunları güvenimi sarstı. Halihazırda note 4 kullanıcısıyım. Samsung ve note kalitesiyle devam etmek istediğim için bu modeli düşünüyorum. A9 2018 i de düşünüyorum ancak o donanım olarak note 8in gerisinde kalıyor. Note 8 türkiye garantiliyi internette 3800 civarında buldum en uygun. Sizce fiyat 3binler yakın bir zamanda geriler mi? Görüşünüz o yönde olursa acele etmeyeyim diyorum.

• Merhaba. Şu ana kadar en az 5 tane gcam apk indirip kurmusumdur ama hepsinde sorun yaşadım. Ya siyah ekranda kaldı ya da açıldıktan 2 sn sonra dondu kamera. Yardımcı olabilir misiniz? (TR cihazı kullanıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^bloom^

Pocofon f1 almayı düşünüyodum ancak dokunmatik sorunları güvenimi sarstı. Halihazırda note 4 kullanıcısıyım. Samsung ve note kalitesiyle devam etmek istediğim için bu modeli düşünüyorum. A9 2018 i de düşünüyorum ancak o donanım olarak note 8in gerisinde kalıyor. Note 8 türkiye garantiliyi internette 3800 civarında buldum en uygun. Sizce fiyat 3binler yakın bir zamanda geriler mi? Görüşünüz o yönde olursa acele etmeyeyim diyorum.
    Pocofon kesinlikle önermiyorum. YouTube de POCOFON F1 TEARDOWN yazın ve cihazın iç işçiliğinin ne kadar rezaket olduğunu görün. İşlemci herşey değil maalesef. Ben alacağım cihazların ilk önce TEARDOWN videolarına bakıyorum. Evet biraz ilginç gelebilir ama cihazın dışı kadar içi de önemli benim için. Fiyatlar konusunda birşey diyemiyorum. Tamamen dolara göre hareket ediyor çünkü. Sahibinden de kapalı kutu cihaz baktınız mı? Güzel fırsatlar çıkabiliyor.

Maalesef pil ile ilgili sağlıklı veri sunan programa denk gelmedim. Ama yaklaşık olarak fikir verebilecek bir uygulama var. Fakat bu programda sizin şarj etme alışkanlığınıza göre değerler sunuyor. Kısaca pek sağlıklı değil ama accubattery deneyebilirsiniz. Bence siz bir kac defa *#0228# ile quick start yaparak batarya verilerini sıfırlayabilirsiniz. Bir kaç defa üst üste bu işlemi tekrarlayın. Batarya yüzdesinde ani değişmeler olacaktır. Sonrasında tam şarj yapıp bataryayı bir test edin bakalım.

Bu arada ön cam değişmiyor. Kasa ve ekran komple değişiyor. Sizin cihazın ana kartını alıp yeni kasaya takıyorlar. Kasa ekran tümleşik çünkü. Cihaz tamamen yenilenmiş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 26 Şubat 2019; 0:34:28 >
  • BUZZYY kullanıcısına yanıt
    Merhabalar arkadaş yukarıda vir link paylaşmıştı bende onun aracılığı ile indirip kurdum .. kusursuz çalışıyor onu bulabilirsem atacağım size

• BUZZYY kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-8/themes/google-camera-hdr-portrait-t3730325

Ilk linke tıklayıp indirin konunun altında 3 resim ile camera ayarlarını göstermiş onu uygulayıp camerayı kullanabilirsiniz sorun olmayacaktır.

• Merhaba,

Note 8 için ne kadar fiyat biçiliyor genel olarak? s10+ aklımı çelmiyor değil.
  • Ben artık Türkiye güncellemesinin bilinçli geciktirildiğini düşünüyorum.

• Allahtan şubat 28 gün, ya 31 olsaydı 😀

• Samsung pay i yada google pay ikullanan varmi note 8 de ? Cihazın root süz olmasına rağmen root olduğunu icin kullanamazsınız uyarısı alıyorum google pay de. Samsung pay de ise birleşik arap emirlikleri cihazı olduğu için rus kartını desteklemiyor diyor. Kiz arkadaşımın apple pay inde herşey calisyor

• hukukbey kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. Uygulama sorunsuz çalışıyor. Ön kamera ters kaydediyor fotoğrafları. Onun ayarını bulamadım. Bunun bi çözümü var mı?

• Güncelleme Almanya, Romanya, Hollanda'da da dağıtılmaya başlanmış

• 
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.