Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Baytilki, staroftheskies Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
25.806
Cevap
284
Favori
1.391.829
Tıklama
Giriş
    575 Mesaj
    Arkadaşlar dün gece telefonun kilidini acayim derken bir kaç tuşa bastim sanırım bixby ve ses tuşlarından birine daha bastim. Telefon kilitlendi sürekli acilip kapandı kendine gelemedi bende biraktim oyle sabah kalktıgımda kapalı olan telefonumu tekrar açtım düzeldi. Yalniz bu sorunu yaparken telefon açılıyor sim kart şifresi ve ekran şifresini giriyorum. Yukarıda yıldız gibi bir işaret cıktı ve donup tekrar açıldı ve bu sürekli oldu. Ben biryerlere yanlış girdim ama ne yaptığımı bilmiyorum bu sorunu yaşayan var mı? Şu anda hiç bir sıkıntı yok servise göstermeme gerek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

guncelmiyiz.com un sunduğu verilere göre 15 Şubat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Fame Monsters -- 3 Şubat 2019; 12:36:29 >
    |
    |
    PVH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SM-N9500 CSC kodu. Hong Kong cihazı. Hong Kong için ne zaman güncelleştirme verileceğini bulamadım nette

|
    |
    The Fame Monsters kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba.
    Ne yaptığınızı tam olarak bilemediğimiz için telefonu servise verin demek yanlış olur, onun yerine sistemi Fabrika Ayarlarına Dön tavsiye ederim, Ayarlar - Genel Yönetim - Sıfırla - Fabrika Ayarlarına Dön
    Bu ayar Fabrika Ayarlarına Sıfırla seçeneği değil, kişisel dosyalarınız silinmez.
    |
    |
    M.Karakaya07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cihazım n9005 arkadaşlar çift sim kartlı, pie beta sürümlerinde volte çalışıyor mu?

|
    |

Ben tough armor kullanıyorum onca kılıf denememe rağmen tough kadar olamadılar. Telefonu kabalaştırmadan koruyan bir yapısı var öneririm pişman olmazsınız.

Cihazı ilk aldığımdan bu yana neo flex kullandım memnunmuydum evet memnundum ancak uv koruyucuyu dikkatli uygularsanız neo flexin ekran kalitesini düşürdüğünü göreceksiniz. Uv koruyucu filmi takarken ahize kısmını bant ile kapatıp uygulayın zaten kutu içerisin de gelen sıvı fazla geliyor yarısı yeter. ekran netliği harika dokunma kaybı yaşamıyorsunuz...
    |
    |

Nisanda güncelleme alacak. Bu yıl Samsung sürpriz yapabiliyor. Belki mart sonuna doğruda verebilir.
    |
    |
    loftuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    UV koruyucu kullanan arkadaşlar zamanla yanlardan kalkma oldu mu? İlk başta çok iyi uyguladığım halde 1 2 ay içerisinde kalkma yaptı. Eğer uzun süredir kalkma olmadan kullanan varsa tekrar alıp deneyeceğim. Herkeste aynı mı onu merak ediyorum.

Yoksa samsungun kendi betası oldugu için sorun olmuyormu

Bu arada ilk günden beri siyah tough armor ve spigen case friendly cam kullanıyom mükemmel durumda hersey

AMD 8350 H100 Sıvı Soğutma / Asus M5A97LE R2.0 /MSI GTX970 Gaming 100me / samsung 1 tb 7200 rpm HDD Steam / Toshiba 120gb SSD / kingstone 1600 mhz 2x4gb ram / Corsair R270 Kasa / Samsung Galaxy Note 8 / Logitech G933 Gaming Headset / Logitech Z533 Ses Sistemi / Cherry Blue RGB keyboard / Steelseries Rival Gaming mouse / 24ınc 1080p 2ms 75hz Monitor / 18inc 720p 2.Monitor
    Kediciklerim icin instagram : Buraya Tiklayin
  • Binbaşı
    1010 Mesaj

Hocam orjinal samsungun yaptığı bir yazılım olduğu için sorun çıkarmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    loses kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    575 Mesaj
    hocam suan da telefona ne olduğunu bilmiyorum. Hard reset yapayım dedim olmadı en son sıfırla diye birşey çıktı onu yaparken iç tepki vermemeye başladı. Şuan kapalı ankaraya servise göndereceğim ne olduğunu inanın bende bilmiyorum.
    |
    |

Dostum sende klavyede yazarken arada sen basmadığın halde 2 harf yazdığı oluyor mu özellikle hızlı yazarken

|
    |

Oluyor hocam yada hızlı yazarken bazen kaydırarak yazıyorum sanıp saçma sapan şeylerde yazabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Casskan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2229 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Fame Monsters

Hocam orjinal samsungun yaptığı bir yazılım olduğu için sorun çıkarmıyor

Alıntıları Göster
    Hocam kesin eminsiniz değilmi

AMD 8350 H100 Sıvı Soğutma / Asus M5A97LE R2.0 /MSI GTX970 Gaming 100me / samsung 1 tb 7200 rpm HDD Steam / Toshiba 120gb SSD / kingstone 1600 mhz 2x4gb ram / Corsair R270 Kasa / Samsung Galaxy Note 8 / Logitech G933 Gaming Headset / Logitech Z533 Ses Sistemi / Cherry Blue RGB keyboard / Steelseries Rival Gaming mouse / 24ınc 1080p 2ms 75hz Monitor / 18inc 720p 2.Monitor
    Kediciklerim icin instagram : Buraya Tiklayin
  • Yarbay
    2552 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, Samsung Türkiye garantili cihazım bir hafta on gündür hızlı şarj olmuyor, farklı cihazlarla denedim sonuç aynı.

Mevcut tüm updateleri yaptım acaba son güvenlik güncellemesiyle bu özellik kalktı mı sizlerde durum nedir? Birkaç sayfa geri gittim ama bir bilgi bulamadım

Hocam siz samsung payi Türkiyede nasıl kullanıyorsunuz bizim ülke için gelmemişti en son yanlışım varsa düzeltin.

|
    |

Orijinalden alıntı: The Fame Monsters

Arkadaşlar hali hazırda Spigen Thin Fit 360 mavi renk kılıf kullanıyordum ama alt kısmının tırnakları kırılması sonucu kılıfın alt tarafı çıkıyor. Yeni kılıf alacağım Tough Armor ile tekrar thin fit 360 arasında kaldım. Tough armor nasıl kullanın var mı?

Edit: Spigen Neo Flex ekran filmi nasıl Uv ahizeye kaçarsa sıkıntı olabiliyor. O yüzden spigen düşündüm.
    Ben bunu kullanıyorum çok memnunum

|
    |

Neo flex, uv değil. Normal bir sıvı var içinde. Kendi kendine kuruyup buhar oluyor. Ahizeye kaçsa da etkilemiyor telefonu. Telefonda kalıp katılaşma gibi bir durumu yok. Sıvı sadece jelatin üstündeki yapışkanı aktifleştiriyor. Yalnız neo flex telefonun görüntü kalitesini sıfıra çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 3 Şubat 2019; 23:41:23 >
    |
    |
  • Çavuş
    99 Mesaj

Neden bu kadar geç oluyor peki? Hong Kong olunca daha erken olur sanıyordum.

|
    |
    svs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eminim hocam cihaz knox sayacını bozsa kesinlikle yapmazdım Samsung Pass 'ı yoğun kullanıyorum ve garanti dışında samsung pass kullanılmmıyor.

Edit: Hocam Samsung Pay kullanıyorsanız hangi kartı aktif edebildiniz. Ben hem telefon hem saatde çalıştırdım ama denediğim her kartta bu kart ve banka uyumlu değil hatası verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Fame Monsters -- 4 Şubat 2019; 0:1:31 >
    |
    |
seo paketleri
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.