Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1062. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Spigen kılıfla uyumlu mu? Uygulaması zor mu? Bir de nereden aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 23 Aralık 2018; 2:23:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni güncellemeden sonra tele hard format attım. Şimdi whatsapp a girmeden bildirim gelmiyor. Ekran kapanınca bir süre sonra mesaj bile gelmiyor girince toplu geliyor tüm mesajlar. Ne yapabilirim bi çok şey denedim bu arada olmadı.

Güç tasarrufu kapattım olmadı. Uygulama isimlerinden arka plan ağ aktif. Uyku modu ile alakalı bişey olduğunu düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersiny699 -- 23 Aralık 2018; 16:10:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersiny699

Arkadaşlar yeni güncellemeden sonra tele hard format attım. Şimdi whatsapp a girmeden bildirim gelmiyor. Ekran kapanınca bir süre sonra mesaj bile gelmiyor girince toplu geliyor tüm mesajlar. Ne yapabilirim bi çok şey denedim bu arada olmadı.

Güç tasarrufu kapattım olmadı. Uygulama isimlerinden arka plan ağ aktif. Uyku modu ile alakalı bişey olduğunu düşünüyorum

Benim de başıma geldi, whatsapp'ı silip kurunca düzelmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Birkaç gün önce google asistanı denekler okey google dediğimde devreye giriyordu. Biraz kurcalayınca olmamaya başladı. Restart edince düzelmişti. Hatta benim asistan bazen komple takılıyor. Mikrofon tuşuna basıp konuşsam da algılamıyordu, bu da restart ile düzeliyordu.

Tamamen türkçe kullanıyorum bu arada.

1 2 gündür okey google çalışmıyor. Burada okuduğuma göre zaten bu özellik türkçede yokmuş. E o zaman ben daha önce nasıl kullanabildim?

• Son güncellemeden sonra volte açıkken karşıdaki kişiye ses gitmeme sorunu oluştu. Volte kapatınca sorun bitiyor. Hattım Vodafone. Aynı sorunu yaşayan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AliYazıcı A kullanıcısına yanıt
    Türkçe dil seçiliyken var hocam. Ben bu şekilde kullanıyırum şuan için.

• Dostlar merhaba.Bir konuda değerli fikirlerinizi almak istiyorum.Snapdragon versiyo kullanıyorum.Arkadaşımın yakın arkadaşında Xiaomi Mi 8 128 gb versiyonundan var.Note 8 ile takas edip edemeyeceğimizi sordu.

Böyle bir takasa girme akıllıca mı yoksa gereksiz mi olur ne dersiniz ?

• nokic905 N kullanıcısına yanıt
    Hocam kağıt üzerinde baktığımızda her ikisininde diğerine gpre artıları var ama ben olsam note 8 de kalirdim

• AliYazıcı A kullanıcısına yanıt
    Hocam bendede durum böyle bir gelip bir gidiyor sanırım beta olmasindan sorunları var

• Merhaba arkadaşlar,

Facebook Messenger için yeni tasarım sizin cihazlarınıza geldi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: nokic905

Dostlar merhaba.Bir konuda değerli fikirlerinizi almak istiyorum.Snapdragon versiyo kullanıyorum.Arkadaşımın yakın arkadaşında Xiaomi Mi 8 128 gb versiyonundan var.Note 8 ile takas edip edemeyeceğimizi sordu.

Böyle bir takasa girme akıllıca mı yoksa gereksiz mi olur ne dersiniz ?
    Sıkıldıysan değiştir tabi. Yalnız o telefonun fiyatı ara sıra 3100 seviyelerine iniyor. Kalkıp üste para falan vereyim deme. Sonuçta snapdragon 845 üst düzey bir telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: ustun1985

ısrarla zore curve nanoyu tavsiye ediyorum. bu arada denemediğim ekran koruyucu kalmadı.
    Arkadaşa katılıyorum kesinlikle kullanacaksanız zore 3d short curve nano ekran koruyucu kullanmalısınız. Dokunmatik hassasiyetini düşürmüyor ayrıca kalem kullanımına da engel olmuyor. Full yapışkanlı bir yapıya sahip çok iyi. Ben spigen de aldım, piyasadaki ürünleride kullandım sinir bozucu bir hale getiriyor telefonu. Spigenin diğer telefonlarda kullandığım koruyucularından memnundum fakat kavisli olanları spigen yapamamış... 70liraya aldığım ekran koruyucuyu 1 hafta sonra değiştirdim. dokunmatik telefonu basmatik yaptı tabiri caizse :D
    Şuan kullandığım ise ore 3d short curve nano. Kılıf ile de sıfır kapatıyor gayet iyi.
  • atesapo A kullanıcısına yanıt
    Link verir misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar değerli fikirlerinize ihtiyacım var.
    siz olsanız;
    iphone 8 plus
    s9 plus
    note 8
    arasında hangisini tercih ederdiniz?

birde note 9 daki gibi kalemden foto çekme hiç bi şekilde eklenemezmi bu note 8 e?
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

arkadaşlar değerli fikirlerinize ihtiyacım var.
    siz olsanız;
    iphone 8 plus
    s9 plus
    note 8
    arasında hangisini tercih ederdiniz?

birde note 9 daki gibi kalemden foto çekme hiç bi şekilde eklenemezmi bu note 8 e?
    Ihtiyaç ne ise onu alırım. Kalemi zaman zaman kullandığım için ben note 8 seçtim. Bu arada note 9 kalemi içinde bluetooth barındırdığı için o dediğin mümkün değil. Bir de işin yazılım kısmı var tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Ihtiyaç ne ise onu alırım. Kalemi zaman zaman kullandığım için ben note 8 seçtim. Bu arada note 9 kalemi içinde bluetooth barındırdığı için o dediğin mümkün değil. Bir de işin yazılım kısmı var tabi.

Alıntıları Göster
    hocam 2.5 yıldır s7 edge kullanıyorum geçen elimden düşürdüm ekran kırıldı idare edio şuan ama takılmalar donmalar başladı dokunmatik hassasiyetini kaybetti.
    genel olarak mail, sosyal medya, kamera ve ara sıra oyun olarak kullanıyorum telefonu.

telefonda netflix puhu tv ve online film izleme fln sıklıkla yapıyorum.

aslında iphone 8 plus çok kafama yatıyor ama kulaklık takılıyken şarj edememe gibi sıkıntılar var bu biraz canımı sıkıyor. kararsız kaldım yani:)

• quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

hocam 2.5 yıldır s7 edge kullanıyorum geçen elimden düşürdüm ekran kırıldı idare edio şuan ama takılmalar donmalar başladı dokunmatik hassasiyetini kaybetti.
    genel olarak mail, sosyal medya, kamera ve ara sıra oyun olarak kullanıyorum telefonu.

telefonda netflix puhu tv ve online film izleme fln sıklıkla yapıyorum.

aslında iphone 8 plus çok kafama yatıyor ama kulaklık takılıyken şarj edememe gibi sıkıntılar var bu biraz canımı sıkıyor. kararsız kaldım yani:)

Alıntıları Göster
    Ben iphone'ların kullanım şeklini pratik bilmiyorum ve o yüzden bedava verseler bir düşünürüm acaba kullansam mı diye. Ondan dolayı s9 plus seçerdim ama tercih senin. O platformu da deneyimlemek istiyorum diyorsan bir şey diyemem. Bana göre değil. Pratik değil herşeyden önce. Bir şey yapmak zulüm.

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Ben alttaki linkten aldım. Piyasada n11 olsun diğer sitelerde olsun 120TL ve üzerinde fiyatlar kimisi 150 vs. buradan 110 a aldım 1 hafta oluyor hem satıcı ilgili hemde gününde kargoluyor. Zaten takma aparatları var bu koruyucuların takma işlemide bu yüzden gayet kolay oluyor. Satıcıya ait telefon numarasıda mevcut sitede herhangi bir problemde aradığınızda yardımcı oluyor.
    Link;
    Samsung Galaxy Note 8 Zore 3D Short Curve Nano Ekran Koruyucu SİYAH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atesapo -- 24 Aralık 2018; 12:44:37 >
  • garcia1905 G kullanıcısına yanıt
    Ben yıllarca android kullandım gerek yazılım, gerek donanım/tamir işiyle de çok uğraştım. Sonra denemek maksadı ile 7 plus a geçtim kamerası vs çok hoşuma gittiğinden ve telefon gerçekten akıcı kasma falan da yapmadığından gayet iyi oluyor. Ancak androidden ios'a geçtiğinizde aşırı derece de kısıtlama olduğunu anlayıp kolayca bıkabiliyorsunuz şayet yazılımıyla vs uğraşıyorsanız android telefonların. Ben o yüzden iphone 10 ay kullandıktan sonra vazgeçtim note 8 ile tekrar android e başladım ve iyiki değiştirmişim diyorum :) Aynı şekilde s9+ da kullanıyorum farkları yok kalemle işin yoksa s9+ da alabilirsin ama kalemi çok sık kullandığımdan ana cihazım şuanda note 8 :) note 9 uda düşündüm geçen gittim inceledim tek fark 6.3 ekranı 6.4" ve kalemdeki bluetooth benim gözümde. Tabiki işlemcisiydi ne bileyim ekran gövde oranıydı falanda değişmiş ama dikkat çekecek oranda değil benim her işimi görüyor note 8. Tavsiyem de note 8 den yana olacaktır.

• atesapo A kullanıcısına yanıt
    n11den aldım. Bu defa da olmazsa bir daha ekran koruyucu almayacağım. Çok param gitti bunlar için.

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-note-8-zore-3d-short-curve-nano-ekran-koruyucu-P284555573
  • 
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.