Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8.0 Kullanıcılar Kulübü ANA KONU (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.876
Cevap
30
Favori
124.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: batuta

3G'li model satan varsa görüşebiliriz

Özel mesaj attım...
  • Merhaba bende note 8 kullanıcısıyım 3 g li kardeşime tablet alacağım 3 g li gene ne almamı önerirsiniz ben cihazı 3 senedir kullanıyorum çok memnunum 1000 tl Ye almıştım . Yaklaşık bu performansta olması yeterli tabletin güncel yazılımı olsun işimi görür gene yeni bir note 8 mi alayım önerilerinizi alabilirmiyim
  • Gönderilmek istenen alttaki mesajdır. Yanlışlıkla mesaj tekrarı olmuş, sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 17 Kasım 2016; 13:29:11 >
  • Birbuçuk yıldır telefon özelliğini açıp severek ve özenle kullandığım, Samsung Galaxy Note 8.0 GT-N5105 cihazımı bugün itibarı ile satmış oldum. Bu süre zarfında bu sayfada çok şey öğrendim ve çok şey paylaştım. Artık haliyle buraya biraz daha az uğrayacağım. Sayfa müdavimlerinin sorunlarına haberdar ettikleri takdirde cevap vermeye çalışırım. Belki ilerde denk gelirse bir cihaz, yine aranıza katılabilirim, kim bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 21 Kasım 2016; 17:17:43 >
  • Samsung Galaxy Note 8.0 GT-N5105 anakartı lazım arkadaşlar. Tablet hiç açılmıyor. Şarj soketi değişti denendi açıldı ama 5 saniye sonra kapanıyormuş. Batarya değişti ama açılmadı. Anakartı tamir edemediler. Servis de tabletten pahalı fiyat istiyor. İnternette yedek parçacılara sordum kalmamış. Yardımcı olabilecek olan var mı?
  • Bu cihazın yeni versiyonu çıkarılmayacak mı? Kqç yıl geçmiş üzerinden artık yenilenmesi gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olmasın ama cihazı bozulan kullanmayan arkadaşlar kalem lazım beyaz pm le irtiebata geçelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: acu540

Arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olmasın ama cihazı bozulan kullanmayan arkadaşlar kalem lazım beyaz pm le irtiebata geçelim

Kalemi yuvasına takmayacaksan tüm Note serisi kalemler uyar, hepsi Wacom üretimidir. Hatta ET-S200EBEGSTD model numarası ile Samsung S Pen with Eraser veya Samsung Galaxy Note 10.1 S Pen diye satılan Samsung'un harici bir kalemi var. Tepesinde digital silgisi var, gömlek cebine takılıp taşınabiliyor. Eskiden rahat bulunabiliyordu, TeknoSA'da vardı mesela; şimdi kenarda köşede bulabiliyorsan atla, kaçırma. Tüm not serisi ile çalışıyor, güncelliğini kaybetmesi imkansız yani... O yüzden yurtdışından eBay, amazon, alibaba veya aliexpress'den alsanız dahi değer...

İnternette aratırken ET-S200EBEGSTD model numarası ile aratın:
    http://www.samsung.com/hk_en/mobile-accessories/s-pen-galaxy-note-10-1-et-s200ebe/

• orijinal kalem İzmir Samsung servisinden temin ettim , 90 lira arkadaşlar ... Bir de bu ara lineage os 14.1 deniyorum . twrp 3.0.2-0 ile flashladım . kamera dahil bütün özellikler çalışıyor ( telefon da aktif ) . stabilite orijinal roma göre gayet güzel , bilginiz olsun . root için de supersu 2.79 kullanabilirsiniz . başarılı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim note 8 i şarjdan çıkarttım pil dolu gösteriyordu. Sonra açılmadı. Her yolu denedim bilgisayar görmüyor dfu moduna almaya çalışıyorum yok. Tablette en ufak bir hayat belirtisi yok sorunun kaynağı nedir sizce? Durduk yere hayatı belirtilerini kaybetti :)

• bazı yabancı forumlarda bu hallerde pilin tablet ile bağlantısını kesip tekrar bağladığınızda çalıştığı hakkında birşeyler okudum ancak ne kadar doğrudur bilemiyorum . hatta dediklerine göre samsung cihaz pili bitti gibi gösterip yenisini almanız için yapıyor , batarya ömrü azaldığında da yapın diyorlardı . ama bizim yapabileceğimiz bir işlem midir bilemiyorum

• cm 13 romlarını bulabilen var mı bu arada ? ben cm 14 (lineage 14) yükledim , fena da çalışmıyor ama cm 13 daha kıvrak çalışıyordu sanki tablette . telefon özelliğini kapatmadan çalışan bir cm 13 romu var mı bildiğiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: boradeveci.vet

bazı yabancı forumlarda bu hallerde pilin tablet ile bağlantısını kesip tekrar bağladığınızda çalıştığı hakkında birşeyler okudum ancak ne kadar doğrudur bilemiyorum . hatta dediklerine göre samsung cihaz pili bitti gibi gösterip yenisini almanız için yapıyor , batarya ömrü azaldığında da yapın diyorlardı . ama bizim yapabileceğimiz bir işlem midir bilemiyorum

Denedim hocam pili çıkardım bekledim 5-10 dakika yeniden taktım ama nafile :(

• boradeveci.vet B kullanıcısına yanıt
    Şuraya bir bakın isterseniz. Linkler çalışıyor olabilir.
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-8-0/development/6-0-1r61-rom-resurrection-remix-v5-7-3-t3449444

LineageOs 14 xda'den mi yüklediniz acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ouz77 kullanıcısına yanıt
    O forumlarda tavsiye edilen pilin bağlantısının kesilmesinden sonra uzun süre kesik kalması. Dört saat gibi bekletenler daha iyi sonuç aldıklarını söylüyorlar. Belki siz de 10 dakika değil de daha uzun süre bekletirseniz tekrar bağlamadan önce işe yarayabilir.

Bildiğimden değil sadece tahmin benimkisi.

• myndos M kullanıcısına yanıt
    pardon foruma girmeyeli bayağı olmuş kusura bakmayın . kendi sitesinde var ..https://download.lineageos.org/n5100 . sim kartlı model için olan bu

• bu cihazda kullanabileceğimiz MIUI romu var mı acaba ? Note 2 ile ilgili yükleme videolarını çok gördüm ama bir tane bile note 8 yok . iki cihaz aynı özelliklere sahip ama note 2 için olan romu note 8 de kullanabilir miyiz ?

• boradeveci.vet B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

• Birşey değil ne demek

• Arkadaşlar cihazımınin bataryası çok kötü durumda, 10 dakika YouTube videosu izlemeyle tamamı tükeniyor. Garantisi devam ediyor ama orijinal şarj aleti yok. Bu yüzden servis kabul etmiyormuş. Batarya arızalarında şarj cihazı bozukluğunu da kontrol ediyorlarmış.

Kısacası bana bu cihazın orijinal şarj aleti lazim. Model kodunu ya da amper değerlerini bilen varsa, olmadı bozulan tabletinin şarj cihazını satacak olan varsa bana yazabilir mi? Saygılar..

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.