Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 7 yeniden satışa sunuluyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi note 7 im daha patlamadı patlayacagini da düşünmüyorum her sene yüzbinlerce uretilen cihazlardan 30 40 tanesinin patlaması normal olduğunu düşünerek iade etmedim ve turkiyede yanlis bilmiyorsam patlayan hiç cihaz olmadı bildigim kadarıyla bu model çıkarsa kendi cihazımı kaldırırım bunu alırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosunaokuma21karakter

Kendi note 7 im daha patlamadı patlayacagini da düşünmüyorum her sene yüzbinlerce uretilen cihazlardan 30 40 tanesinin patlaması normal olduğunu düşünerek iade etmedim ve turkiyede yanlis bilmiyorsam patlayan hiç cihaz olmadı bildigim kadarıyla bu model çıkarsa kendi cihazımı kaldırırım bunu alırım :)

Note 7 mi kullanıyorsun?
  • walter13 kullanıcısına yanıt
    Çıktığı günden beri

• quote:

Çıktığı günden beri

İyiymiş hocam satarsan alırım :D
  • walter13 kullanıcısına yanıt
    100 milyar milyon verirsen belki satmayi düşünmüyorum patlarsa satarım camı kırmaktan çok korkuyorum şu sıra geçen düşürdüm kirilmadi da o ara baktim hic bir yerde yedek cam yok

• quote:

100 milyar milyon verirsen belki satmayi düşünmüyorum patlarsa satarım camı kırmaktan çok korkuyorum şu sıra geçen düşürdüm kirilmadi da o ara baktim hic bir yerde yedek cam yok

Telefonu koleksiyon yapacaksın usta servisi yok hiç bir şeyi yok
  • max 2000 verilir.
  • Biz millet olarak meraklıyız buraya göndersinler uygun bir fiyat versinler hepsi satılır.

• Problem bataryanın elektrot elemanlarının güvenle sığamayacağı kadar küçük olmasından kaynaklandığını acıklamışlardı eğer sebeb buysa niçin daha düşük kapasitelere odaklandılar merak ettim.bunun dısında urunler refubrished olarak gelecek dolayısya 300$ fiyatı daha makul gozukuyor belli bir fiyat aralığında turkiyede kapış kapış gideceği aşikar..

• Şimdi Samsung dan mesaj geldi. Eğer Samsun galaxy Note 7 alırsam 250 tl hediye çeki veriyor. Fiyatı 2000 TL civarı olursa bende alabilirim.

• Samsung C4 diye isim taksalardi ikisi bi arada cihaziyla satiş rekoru kirirlardi emin olun:)))

• Samsung haberi yalanladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt
    bu ne cesarettir yarabbi

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Bence yanlış bir hamle bunun yerine zamanı geldiğinde note 8 adıyla yepyeni bir başlangıç yapsa daha iyi olurdu. Ben hala şuna inanıyorum note serisi ve diğerleri diye bir kavram var.

Note serisi kendi icinde de 2 ye ayriliyor;

-Araba yakan

-Ev yakan

• İhtimal dışı sırf isimden çıkaramazlar ne hindistanda ne madagaskarda.Uçaklarda bile bu isim kara listede.
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Lan 30 tane telefon patladı diye telefon toplattilar insanlara yazik günah heryil patlayan telefonlar oluyor onemli olan patladiginda benim evi yakmasın:) şimdilik sıkıntı yok canavar gibi çalışıyor

Edit yalnız hocam uçakta telefonu sarj etmeyin diyorlar kullanmaktan yana sikinti yok diye hatırlıyorum gerçi ben uçakta açmıyorum telefonu ne olur ne olmaz diye de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosunaokuma21karakter -- 22 Şubat 2017; 16:21:19 >
  • Satılsın bakalım

• Note 7, olu dogan bir cihaz. Samsung bu saatten sonra Note 7 konusunda oluyu diriltemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

noterle giderim, sözleşmeyi uzatırım önlerine. patlama olurda canıma malıma zarar gelirse anında tazminini sağlayacak sözleşmeyi imzalarlarsa alırım. insanların evleri, arabaları yandı, kendilerine zarar geldi bu aptal telefon yüzünden.

Notere falan gidip uğraşmak yerine telefonu almamayı neden seçmiyorsunuz?Zorla satmıyorlar.

• yanında özel sağlık sigortası yapıyorlarsa alınır
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.