Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 7 yeniden satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Note 7 yeniden satışa sunuluyor

Samsung geçtiğimiz yıl teknoloji sektöründeki en büyük geri çağırma programlarından birini yaşadı. Şirket, batarya problemi nedeniyle tüketiciler tarafından satın alınan milyonlarca Galaxy Note 7'yi toplayarak telefonun üretimini durdurmak zorunda kalmıştı. Güney Kore'den gelen raporlar Samsung'un Note 7 ünitelerini yenilemeye ve bazı ülkelerde satışa sunmaya hazır olduğunu gösteriyor.

Korea Economic Daily, Samsung'un bu Haziran ayından itibaren yenilenmiş Galaxy Note 7 modellerini satmayı planladığını bildirdi. Akıllı telefonlar, ilk Note 7'lerdeki 3.500mAh pillere kıyasla daha küçük, 3.000mAh veya 3.200mAh kapasiteli bataryaya sahip olacaklar.

Cihazın iç yapısının aynı şekilde kalması beklenirken telefonun kasasının yeniden yapılacağı bildiriliyor. Hatırlayacağınız üzere Samsung ve bağımsız laboratuvarlar, aylar süren soruşturmanın ardından Note 7 ünitelerindeki pillerin telefonun patlayıp alev almasına neden olduğunu açıklamışlardı.

Ayrıca Bkz.Nokia 8 amiral gemisi Çinli alışveriş sitesinde göründü
    Samsung mühendisleri, diğer bileşenlerin ise telefonun aşırı ısınmasında ve patlamasında herhangi bir rol oynamadıklarını söyledi. Bu da yeni pillerin yenilenmiş üniteleri güvenli hale getirdiği ve telefonların sevkiyattan önce çok sayıda teste tabi tutulacağı anlamına geliyor.

Yenilenmiş Note 7'ler ilk olarak Hindistan ve Vietnam'da satılacak

Samsung'un yenilenmiş Galaxy Note 7 ünitelerini Hindistan ve Vietnam'da satmayı planladığı bildiriliyor. Şirket daha sonra diğer ülkelerde Note 7 satışına devam edebilir. Müşterilerin yenilenmiş Note 7'lerin gerçekten güvenilir olduğuna ikna olup olmayacakları ise merak konusu. Bu hamleyle Samsung, telefonun geri çağırılması ve durdurulması sonucunda ortaya çıkan kayıpları en aza indirmeyi hedefliyor.

Samsung daha önce, 3.06 milyon Galaxy Note 7 ünitesinin %98'inin geri çağırıldığını, soruşturma sırasında 200.000 ünitenin kullanıldığını belirtti. Bu da Samsung'un potansiyel olarak 2.5 milyon Galaxy Note 7'yi yenilemesi anlamına geliyor. Note 7'nin yenilenip, gelişmekte olan pazarlarda satılacağını düşünürsek piyasaya sunulduğu 850 dolardan kesinlikle daha düşük bir fiyata sahip olacağını söyleyebiliriz.

• 1000 tl veririm.
  • Valla kasasini degistirdikten sonra ona note 7 denmez artik

• S8 döneminde böyle bir atılımı yapmaları hatta ciddi manada makul bir ücrete bırakılmadığı sürece kısıtlı satışa çıktığı yerlerde bile, samsung un yüzünü güldürme potansiyelini çok çok az görüyprum, zamanında note 7 almak için düzelmesini uzun süre beklemiş biri olarak rahatlıkla bunu söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 21 Şubat 2017; 13:46:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • noterle giderim, sözleşmeyi uzatırım önlerine. patlama olurda canıma malıma zarar gelirse anında tazminini sağlayacak sözleşmeyi imzalarlarsa alırım. insanların evleri, arabaları yandı, kendilerine zarar geldi bu aptal telefon yüzünden.

• 1500? olsa kapış kapış gider

• Benden 500 işler patlamama garantili olursa

• Note 5 kullanıcı olarak almam

• Note7 konusu ve bircok ilgili konuda Note7 ler imha edilmeyecektir bataryasi cikartilip tekrar kullanilacak demistim aylar oncesine kadar . Cok bllmisler tamamen imha edilecek diyorlardi.

Bence alinmaz. Sonucta tasarimi ozgun olsa da eskimistir islemcisi de kamerasi da Galaxy S7 ile ayni .

Bu tur cihazlarin parca maliyeti de 250$ olduguna gore montaj dahil. Bence 3 te 1 i fiyatina belki almak isteyen olabilir . Ayrica bataryasi da kucultulmus ...

• Ben ikna oldum, makul fiyata olursa alırım.

• İnanma patlayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende kullandığım S5 üzerine 250 tl verebilirim :D

• Yine yok satar.

• Ben param olsa alırdım adamların sütten ağzı yandı bu seferde bataryası patlarsa samsung cep telefonu üretemez hale gelir. Adamlarda bunu gayet iyi biliyor. fiyatı makul tutup 1500-2000 arası satılır.

• alınmaz diyenlere gülüyorun gelirse alırım param olursa

• Alana saygı duyarım ama benim samsung'a verecek param yok artık.
  • 2000 liraya gelsin satış merkezine çadır açmaya giderim. Note 7 eskidi diyen var kim eskitti yazamamış?

• Hala derslerini almamislar..

• Şahsen ben güvenipte almam,daha öncede yenilendi dediler,satışa sundular onlarda patladı.

• Ellerinde kalanları satmak zorundalar. Düşük fiyat da olsa mecburlar. O yüzden 3. dünya ülkeleri seçilmiş..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.