Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 7 Fan Edition kullanıcılarına Android Pie müjdesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, Galaxy Note 7'yi 2016 yılında çıkarmıştı ancak bataryasındaki aşırı ısınma ve patlama sorunu nedeniyle cihazı piyasadan toplamak zorunda kaldı. Güney Koreli şirket daha sonrasında ise sorunu düzelterek telefonu “Fan Edition” olarak yeniden piyasaya sürdü.

Ayrıca Bkz.Bir küvet dolusu bozuk parayla iPhone XS satın aldı
    Galaxy Note 7 FE modelini satın alanlara güncelleme konusunda iyi haberler var. Akıllı telefon kısa süre önce WiFi Alliance kurumunun web sitesinde listelendi. Android Pie işletim sistemi ile sertifika aldığı görülen cihazın güncelleme için uygun olduğu ortaya çıktı.

Galaxy S9 ve Note 9 için tarih verilmişti

Samsung kısa süre önce Galaxy S9, S9+ ve Note 9 için Android 9.0 Pie güncellemesinin 2019'un Ocak ayında yayınlanacağını doğrulamıştı ancak şirket eski telefonları hakkında hiçbir şey söylemedi. Dolayısı ile Note 7 Fan Edition ile ilgili durumun ne olacağı da bilinmiyordu.

• Daha da beli doğrulmaz cihazın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note FE kullanıcısı olarak sevindim gibi. Gibi diyorum çünkü güncelleme de güvenilmez bunlara.

• Sayin editor, paylastiginiz ekran goruntusu S9 icin.

Bu linkten kontrol edip duzeltiniz
    http://certifications.prod.wi-fi.org/pdf/certificate/public/download?cid=WFA73144

• veteriner69 kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum, guvenlik yamasi da gelmiyor kac aydir.

• haklısınız değiştirildi. teşekkürler

• Note 7 pişmanlıktır

• macromedia21 M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen yüklemeyi düşünmüyorum. Samsung bu malum planlı eskitme vs. Millet bi yükselisin bikaç ay sonra bakarız.

• Güzel haber. Böylece One UI de gelmiş olacak. Bakarsınız yeni serilere gelip FE ye gelmemiş özelliklerde gelir.

• interwap kullanıcısına yanıt
    Samsungtan beklenmeyecek hareketler, umarım şaşırtır FE kullanıcılarını.

• 6 aydır kullanıyorum cihazı çok hızlı ve batarya süresi çok iyi.
    S9 note 8 note 9 okadar para vermeye gerek yok.
    Yazılım güncellemeside hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 14 Kasım 2018; 19:7:50 >
  • 2200 TL iken alan aldı da bataryası ufaltılan, yeniden güncellenen ve bildiğim kadarıyla ithalatçı garantili satılan bir cihaza 3400 - 4000 TL arasında istemek nedir Allah aşkına.

Note 8 in kampanyasız 4000 TL olduğu düşünülünce.
  • kartalaraz kullanıcısına yanıt
    Nasıl iyi cihazmı bugünlerde almayı düşünüyordum. Telefoncuya sipariş verdim BTK kaydı yapılması bekleniyormuş ithal olduğu için. Gümüş olanı hoşuma gidiyor. İphone 7 kullanıyorum şarjı berbat.

• Note 7 'deki 3500 mah batarya bunda 3200 mah a indirilmiş. 5.7. lik ekran için çok küçük sayılmaz özellikle Note 8 de de 3300 mah olduğu düşünülürse.

Bu telefon genel olarak beğenilen bir telefon ama en çok eleştiriyi batarya konusunda almış.
  • Ben de dahil pek çok Note FE kullananlar için sevindirici bir haber. Samsung yazılım güncelleme takvimini Apple gibi pek çok ürününe uzun yıllar sağlayabilmeli eğer müşteri kaybetmek istemiyorsa. Hatta her yeni tanıttığı cihazların kaç yıl boyunca güncelleme alacağını google ile yaptıkları yazılım çalışması neticesinde kullanıcılara önceden bildirmeli. Belki bu şekilde sektörde fark oluşturabilir.

• S7 serisine de vermeli aynı donanımı kullanıyor s7 serisi şuan en çok kullanılan ve satışı yapılmış cihazlardan note 7 patlayınca herkez s7 serisine yöneldi eğer note fe ye verip s7 serisine vermezse müşteri kaybeder

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EFF95B10

Nasıl iyi cihazmı bugünlerde almayı düşünüyordum. Telefoncuya sipariş verdim BTK kaydı yapılması bekleniyormuş ithal olduğu için. Gümüş olanı hoşuma gidiyor. İphone 7 kullanıyorum şarjı berbat.
    Batarya konusunda pek birsey bekleme. Ön kamerasi vasat arka kamerasi iyi ekrani guzel tasarimi guzel ihtiyacina gore karar verirsin

• Nisan ayından beri kullanıyorum, Note 8'e falan verilecek paraya bence değmez. Kullanım süresi konusunda sıkıntısı var fakat bazı optimizasyonlarla yoğun kullanımda bir günü çıkarıyor. Performansı ve kameraları gayet başarılı. Gıcık olduğum tek nokta şu Edge ekran saçmalığı, doğru ekran koruyucu bulmak mesele. Şu Bloatware kalabalığı olmasa çok güzel olacaktı. Xda da root, ROM vs birşeyler var fakat fazla bir içerik yok. Su anki fiyatını bilmiyorum fakat fiyatına göre gayet başarılı.

• Note FE sahipleri kasıtlı batarya tüketimine hazırlı olsun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.