Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22682269227022712272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mkoroglu

quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Arkadaslar note 5e aliexpressten note 8 kalem uçları aldım. Cuk diye oturdu ve çok iyi çalışıyor. Note 8 tips diye aratıp bulabilirsiniz. 10 15 lira tutuyor.

Aldığınız linki paylaşabilir misiniz acaba birkaçına baktım da note 5 ile uyumlu değil diyor.

https://tr.aliexpress.com/item/1-TAK-M-SBINYEAE-Kald-rma-C-mb-z-Arac-Dokunmatik-Stylus-S-Kalem-pu-lar/32846028463.html

hepsinde note 5 ile uymlu olmadığı yazıyor. ama uyumlu aslında. çinliler çok ayrıntıdan anlamıyor açıkçası

aliexpress shipping ile takipli yollattım, 12 günde geldi. 6 adet uç çıkıyor. Takılı hali şöyle:

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Eyvallah teşekkürler
  • Arkadaşlar. Gps sürekli açık kalırsa şarja çok etki yaparmı. Bir arkadaşım sürekli açık tutuyor şatja etkisi yok dedi. Açık bırakmış olsam pil bölümünde gps nin ismi ne olarak geçiyor. Android sistem vs. Bilen varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pdf yaz uygulamasijda kalem ve silginin oldugu o menu kismini komple kapatmanin yolu yok mu? ya da boyle daha kullanisli bir uygulama?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var, telefonumun hızlı sarj olma ozelligi gitti sarja taktığımda hızlı sarj etmiyo ve aynı zamanda sarjdayken telefonun ahizesine kulagimi dayadigimda cizirti gibi ses geliyo elektrik sesi, birde bu ara sık sık sarja taktigimda ya da cikarsigimda oculus vr olarak algılıyo ne yapmam gerek ? Geçenlerde arkadaşımın bilgisayarına bağlı usb tarzı bi kabloya bagladım telefonumu , ondan sonra böyle oldu anlamadım.

• Hey maşallah, vatan pc 2999 lira diyor bizim telefona.

• quote:

Orijinalden alıntı: zakharion11

Arkadaşlar. Gps sürekli açık kalırsa şarja çok etki yaparmı. Bir arkadaşım sürekli açık tutuyor şatja etkisi yok dedi. Açık bırakmış olsam pil bölümünde gps nin ismi ne olarak geçiyor. Android sistem vs. Bilen varmı

Konum isteyen uygulamalara bağlı mesela xx uygulamasına konum izni verdin uygulamaya her girdiğinde konum öğrenebilir bu şekilde yer. Ben açık kullanıyorum yıllardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 26 Ocak 2018; 8:16:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Hey maşallah, vatan pc 2999 lira diyor bizim telefona.

Rüya alemine daldılar heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Baris

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var, telefonumun hızlı sarj olma ozelligi gitti sarja taktığımda hızlı sarj etmiyo ve aynı zamanda sarjdayken telefonun ahizesine kulagimi dayadigimda cizirti gibi ses geliyo elektrik sesi, birde bu ara sık sık sarja taktigimda ya da cikarsigimda oculus vr olarak algılıyo ne yapmam gerek ? Geçenlerde arkadaşımın bilgisayarına bağlı usb tarzı bi kabloya bagladım telefonumu , ondan sonra böyle oldu anlamadım.

Pil gelişmiş ayarlara baktınız mı belki kapanmıştır hızlı şarj? Açıksa kabloda problem olabilir. Cızırtı benim cihazim da dahil genel olarak şarjdaki cihazların çoğunda var. Bir problem mi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 26 Ocak 2018; 11:49:32 >
  • 1600 TL fiyat iyimi. alınırmı , teknosadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

1600 TL fiyat iyimi. alınırmı , teknosadan.

neye 1600 dediler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

quote:

neye 1600 dediler?

hocam konu note 5 konusu . note 5 tabiiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 26 Ocak 2018; 14:10:42 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iquique

quote:

neye 1600 dediler?

hocam konu note 5 konusu . note 5 tabiiki.

biliyorum konunun ne olduğunu da; note 5'in sıfırı hala satılıyor mu?
  • iquique kullanıcısına yanıt
    evet
  • orjinal kablosunu aldım bugün hala aynı, dediğin ayarlara da daha önce bakmıştım hızlı şarj etme açık. Bir düzelme olmadı hala hızlı şarj olmuyor.
  • C.Baris kullanıcısına yanıt
    bir ihtimal soket girişinde problem olabilir cihazın, ya da yazılımsal bir problem, servise verseniz zaten ilk cihazı sıfırlarlar
  • C.Baris kullanıcısına yanıt
    Hocam isin cozumu sabir

Bende de arac sarjina veya baska sarja bagladiginda bir sure hizli sarja girmiyor kablo veya sarj degistirsen de durum ayni baska da cozumu bulamadim. Birkac defa normal sarj olduktan sonra veya birkac gun sonra hizli yapmaya basliyor

• Sabah yanlış hatırlamıyorsam 59 MB'lık bir güncelleme geldi, gün içinde uğraşmayayım, bugün işim çok diye başka hiçbir bildirime filan bakmadan direkt güncelle dedim. Şimdi 2 saati geçti ve ekranda sürekli Samsung yazısı yanıp sönüyor. arada tuşlar da aydınlanıp sönüyor. Ama ne telefonu kapatabiliyorum ne recovery mod açılıyor... Var mı tavsiyeniz? 3 saat sonra yola çıkacağım bir de......
  • ses kısma+home+power a basılı tutarak download mod ekranına gelip ses kısma ile yeniden başlatın başlatırken hemen ses açma+home+power a basın recovery'e girer benimde başıma gelmişti.
  • Son güncellemeden sonra ekran süresinde ciddi düşüş oldu. Herkeste aynı mı?

• 
Sayfa: önceki 22682269227022712272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.