Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22002201220222032204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

Bu SPen'i bi ben mi kullanmıyorun ya

Aynen bende alırken bu cihazı speni hiç düşünmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Spen bulunmaz nimettir yahu.Sırf spen olduğu için note5 emekli olursa yine note alacağım.Ders notları, şifrelerim, hatırlamam gereken şeyler hep telefonumda kayıtlı.Ayrıca herhangi bir dosyanın istediğin bölgesini kesip paylaşmak çok kullanışlı.Hele acil not alınması gereken yerlerde direk kalemi çıkarıp not almak paha biçilemez. Birde şu dandik home tuşu olmasa ah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SercaN__

quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Spen bulunmaz nimettir yahu.Sırf spen olduğu için note5 emekli olursa yine note alacağım.Ders notları, şifrelerim, hatırlamam gereken şeyler hep telefonumda kayıtlı.Ayrıca herhangi bir dosyanın istediğin bölgesini kesip paylaşmak çok kullanışlı.Hele acil not alınması gereken yerlerde direk kalemi çıkarıp not almak paha biçilemez. Birde şu dandik home tuşu olmasa ah.

Kardeş spen i aktif olarak kullandığın belli.Sana bir soru sorsam cevabını biliyorsan yardımcı olabilir misin? Galerideki bir resmin üzerinde ok yada kare çizip paylaşmak istiyorum ( ok kare yada başka bir geometrik şekil olabilir ama bütün hatları düzgün olacak elle çizilmiş şekili kastetmiyorum) bunun yolu nedir? Snote ile bu işi yapabiliyorum ama direk resim üzerinde ekran görüntüsü alarak , akıllı seçimle sadece bir bölümünü seçerek yada resim düzenleyerek bu dediğim işi nasıl yaparız?

• S pen algilanmadiginda tamiri mümkün müdür?

• Note 5 de mevcut eposta dan mail atınca giden mailler neden kaydedilmiyor ayarı varda ben mi bulamadım mail gönderiliyor diyor gidince mail kayboluyor hiç bir klasör de yok.

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz resmi açın, kalemi çıkartın, akıllı seçimi seçin, yukarıdan diktörtgeni seçip resmin üzerinde kalemi istediğiniz alana götürün, büyüklüğe siz karar verin, tamamdır.
  • hocam gönderilen epostalar diye bir bölüm yok mu? Bende var ama sürüm farklı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalunya5

İstediğiniz resmi açın, kalemi çıkartın, akıllı seçimi seçin, yukarıdan diktörtgeni seçip resmin üzerinde kalemi istediğiniz alana götürün, büyüklüğe siz karar verin, tamamdır.

Hocam onu sormadım benim yapmak istediğim şu resimdeki gibi geometrik şekilleri aynı bu düzgünlükte s notu açmadan yapabilmek yani direk resim üzerine cetvelle çizilmişcesine düzgün not alabilmek ben bunu s note ta yaptım ama o iş çok zahmetli
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 19 Ekim 2017; 23:32:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

Arkadaşlar telefonu en az 2 yıldır kullanan arkadaşlar note 5 hakkında fikir verebilir mi ? donma kasma yavaşlama uygulamadan atma ne bilim şarjı gibi konularda nasıldı bu 2 sene içerisinde sizi üzdümü performansında düşüş oldumu note 8 almayı düşünüyorum fakat çekincelerim var note 5 kullananlardan tavsiye almak istiyorum o yüzden yardımcı olursanız sevinirim

kasma donma yok ancak note-5 2 yıllık telefon bunu unutmamak lazım. usb type-c yok, hafıza kartı desteği yok, su geçirmezlik yok...
    note-8 evet çok pahalı ama fazlaca artısı olduğunu düşünüyorum note-5'e göre. tabi şu anki mağaza fiatlarına bakarsak aralarında tam 2 kat fiyat farkı var. değer mi değmez mi bu kişisel tercih artık. şahsen ben olsam şu anda note-8 alır mıydım bilmiyorum ama note-5'i eski olduğu için elerdim kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 20 Ekim 2017; 13:43:17 >
  • andoid 8 almayacağımız kesinleşti değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

Arkadaşlar telefonu en az 2 yıldır kullanan arkadaşlar note 5 hakkında fikir verebilir mi ? donma kasma yavaşlama uygulamadan atma ne bilim şarjı gibi konularda nasıldı bu 2 sene içerisinde sizi üzdümü performansında düşüş oldumu note 8 almayı düşünüyorum fakat çekincelerim var note 5 kullananlardan tavsiye almak istiyorum o yüzden yardımcı olursanız sevinirim

kasma donma yok ancak note-5 2 yıllık telefon bunu unutmamak lazım. usb type-c yok, hafıza kartı desteği yok, su geçirmezlik yok...
    note-8 evet çok pahalı ama fazlaca artısı olduğunu düşünüyorum note-5'e göre. tabi şu anki mağaza fiatlarına bakarsak aralarında tam 2 kat fiyat farkı var. değer mi değmez mi bu kişisel tercih artık. şahsen ben olsam şu anda note-8 alır mıydım bilmiyorum ama note-5'i eski olduğu için elerdim kesin.

Hocam ben note 5almayı düşünmüyorum zaten sadece note 5 kulananlar memnun mu diye sormak istedim note 8 alırsam yavaşlama olurmu donma kasma olurmu uygulama atması çok olurmu diye tereddütlerim olduğu için burada uzun süre kullanan arkadaşlardan bilgi almak istedim

• hkn.usta H kullanıcısına yanıt
    ben bir sıkıntı yaşamadım şahsen. 1 ayı geçti garantisi biteli bataryayı bile değiştirmedim daha. normal idare ediyor. tek üzüldüğüm konu garantisi bittikten 1 hafta sonra ekranı düşüp kırıldı ve değişimi pahalıya patladı, 750 TL, yoksa ne güzel geçinip gidiyorduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 20 Ekim 2017; 14:20:12 >
  • İkinci veya üçüncü mail hesabını ekleyince silinen mailleri çöp kutusunda göstermiyor. Benzer problemler bende de var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Zaten kesin. İki güncelleme aldık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu problemi bazı aramalar sonunda alıyorum neyin nesi arkadaşlar bu.Hangi uygulamadan kaynaklanıyor anlayamadım

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• noktahare N kullanıcısına yanıt
    caller id veya o katagoride bir program
  • Dediğiniz program yüklü değil yalnız bazı aramalarda çıkıyor sinir bozucu bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: noktahare

Dediğiniz program yüklü değil yalnız bazı aramalarda çıkıyor sinir bozucu bir durum

peki telefon programı olarak farklı bir program kullanıyormusunuz?veya farklı bir arayüz programı
  • Hayır sadece normal tema değiştiriyorum samsung temalardan touchwizden başka kullanmadım kendi arayüzünü kullanıyorum

• Nedendir bilmem ama telefonumun artik yavaslamaya basladigini hissediyorum. Peh..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 22002201220222032204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.