Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulama listenizi ss atabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Hocam Trabzonda bir sıkıntı varmış, aynen şebeke var ama arama olmuyor 3g de ve 4,5 te, şimdi 2g aldım arama yapabiliyorum en azından :)
  • _EsmeR kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Bende Trabzon'dayım bugün birkaç gün daha bu şehirde bulunmam gerek. Umarım düzelir.

Globalde çalışan arkadaşımla görüştüm ilgileniyorlar dedi. Düzelir bu akşam diye düşünüyorum
    1 saattir normal. İlginize teşekkürler.

Rica ederim hocam evetşuanda iyi durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Arkadaşım garantisi bitmiş note 5'ine şu rom'u yüklemiş.
    https://forum.xda-developers.com/note5/development/7-0-khongloi-nougat-rom-aod-edge-t3580620

Efsane rom olmuş. Always on var ve güç nerdeyse tüketmiyor. Ayrıca ekran kapalı iken home tuşuna basmadan parmak izini okutarak ekranı açma var.
    10 gündür kullanıyormuş çok memnun. Ben de baktım biraz çok iyi cidden.
    Cihazımın garantisi olmasa yüklerdim muhtemelen.

dostum şunun nasıl yükleneceğini resimli yada videolu anlatsan bizim gibi anlamayanlara çok faydan olur

• Belkide dertsiz başıma dert alıyorum, nougat yüklüyorum bakalım deneyimlerim nasıl
  • Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Nasılmış?

• Arkadaşlar bu sabah telefonu şarja taktığımda "Cihaz yavaş şarj oluyor,daha hızlı şarj etmek için orijinal şarj cihazını kullanın" uyarısı çıkıyor bildirim panelinde.

Aldığım günden beri kutusundan çıkan orijinal şarj aletini kullanıyorum,bu uyarı neden çıkıyor olabilir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

Arkadaşlar bu sabah telefonu şarja taktığımda "Cihaz yavaş şarj oluyor,daha hızlı şarj etmek için orijinal şarj cihazını kullanın" uyarısı çıkıyor bildirim panelinde.

Aldığım günden beri kutusundan çıkan orijinal şarj aletini kullanıyorum,bu uyarı neden çıkıyor olabilir acaba?

kablosu zarar görmüştür. benim de orjinal kablom zedelendi, son günlerde adam gibi hızlı şarj etmiyordu. kabloyu değiştirdim, şimdi cayır cayır hızlı şarj oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

quote:

Arkadaşlar bu sabah telefonu şarja taktığımda "Cihaz yavaş şarj oluyor,daha hızlı şarj etmek için orijinal şarj cihazını kullanın" uyarısı çıkıyor bildirim panelinde.

kablosu zarar görmüştür. benim de orjinal kablom zedelendi, son günlerde adam gibi hızlı şarj etmiyordu. kabloyu değiştirdim, şimdi cayır cayır hızlı şarj oluyor.

Hocam peki herhangi bir USB li kablo iş görür mü,yani marka kalite falan önemli mi,siz nerden aldınız acaba?

• quote:

quote:

quote:

Hocam peki herhangi bir USB li kablo iş görür mü,yani marka kalite falan önemli mi,siz nerden aldınız acaba?

hızlı şarj eden kablo almanız lazım. ben beleşe yeğenimden almıştım.

• iç ekran değişimi + arka kapak değişimi + pil değişimi: 1000 tl fiyat çıktı sizce nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: high and dry

iç ekran değişimi + arka kapak değişimi + pil değişimi: 1000 tl fiyat çıktı sizce nasıl?

Kazık. Biraz daha kat sıfır al .

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

iç ekran değişimi + arka kapak değişimi + pil değişimi: 1000 tl fiyat çıktı sizce nasıl?

sıfır alabilecek durumda olsam sıfır alırdım zaten. 1000 tl civarındaki telefonların hiç biri de bi note5 etmiyor maalesef.
  • quote:

dostum sadece pil değişimi kaç lira? edit: sen de ankaradaymışsın. hangi firma bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 29 Eylül 2017; 13:25:27 >
  • quote:

quote:

dostum sadece pil değişimi kaç lira? edit: sen de ankaradaymışsın. hangi firma bu?

iç ekran dokunmatik ve dışıyla birlikte 750 tl
    batarya değişimi 150 tl civarı
    arka kapak 100 tl civarı

dendi bana. ankarada değilim maalesef. bi telefoncudan aldım bu fiyatı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

sıfır alabilecek durumda olsam sıfır alırdım zaten. 1000 tl civarındaki telefonların hiç biri de bi note5 etmiyor maalesef.

Soru sordun cevap verdim üstad . Maddi durumunu bilemem.

• 
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.