Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21412142214321442145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bae çok sıkıntı hocam

hatırlatmanız iyi oldu

eğer 1600 lere çıkabilirsem tr garantili note alacağım inşallah ama olmazsa da mi 5s 1300 bandında en iyi cihaz gibi duruyor galiba onu alırım ekrandan mecburen vazgeçeceğim sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook kullanan arkadaşlar, 10.000 üyeli kapalı bir facebook grubuna üyeyim. Her paylaşım yapıldığında normal mesaj gibi bildirimlere düşmesini istiyorum. Bildirim ayarlarını düzenle kısmında uygulamada tüm gönderiler, anında ilet bildirimlerinde öne çıkanlar seçili. Normal biri ekleyince falan bildirim geliyor o konuda sıkıntu yok bu sorunu nasıl çözebilirim?

• burak-82 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi cihazların kamera performansları hakkında bilgim yok hocam. Siz fotoğraf çekmeyi seven birisiniz. Note5 bu konuda sizi üzebilir daha güncel modellerle kıyaslayınca onu da diyeyim. Sorunuz varsa Note5 ile ilgili çekinmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gkndmr55 kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu mart ayında aldım , telefon kendini 7.0 a güncelledi , güzeldi , mayıs ayında bir günceleme geldi ondan sonra telefonda facebook, s pen , watsap da donmalar oldu , sonradan farkına vardım telefon donduktan sonra sil ve alarm sesi kısılıyo düzelmiyordu .. birkaç facebook grubu ve forum sitelrinde ki yöntemleri denedim . format temiz kurulum odinle veya smartswicle olmadı..Enson 6.01 i yükledim sıkıntı yok ... 7.0 ı kullanan ve sorun yaşamayanlarda var buda ilginç , servisin yapamaması gibi .. Neyse elvada 7.0 hoşgeldin 6.01 ..

iyibir modifiye rom bulursamda yükleme yapacam ...

CUSTOMROM TAVSİYE EDEBİLECEK VARMI BU ARADA ?

İYİ GÜNLER HERKESE
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• burak-82 kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap biraz geç oldu kusura bakmayın.
    1300 civarı note 5 iyidir.
    Ekran süresi bende ortalama 4 saat ama batarya bitti artık. Servise gönderip değiştirmem gerekiyor.
    Konuşma sürem uzun olduğu için şarj çok dayanmıyor bana malesef.
  • olgun28 kullanıcısına yanıt
    Bu aralar custom romlar durgun hocam sanki geliştiriciler ortadan kayboldu. Note 8 in çıkması ile canlanır inşallah. Khongloi kullnıyorum. Karşılaştığım bir sorunu yok. Spenle el yazı algılamada dil güncelleme yapamadım nasıl yapıldığı anlatılmış ama uğraşmadım

• olgun28 kullanıcısına yanıt
    Custom rom işi güzelde stabil olan stock rom oluyor genelde. Dersen ki sen ne yapıyorsun? Benimde elim durmaz stock rom kullanmam. En son NN9 vardı performansı felan diyecek yok ama devamlı Müzik durduruldu hatası veriyordu. NN9'u geliştiren arkadaş MY STYLE rom adında bir rom paylamış. Dünden beridir o var. Hiç bir eksiğini görmedim fakat stock romdan da bir farkını görmedim. Belkide kurcaladıkça çıkar ortaya bilemiyorum.Forumdaki yorumlara bakılırsa pil optimizasyonu açısından en iyi rom diyor custom romu kullanan userler. Şuan stabil önereceğim rom MY STYLE romdur. Saygılar.
  • rambocell R kullanıcısına yanıt
    Vodafon'da bir sıkıntı var son zamanlarda. Operatörden kaynaklı. Ben dün avea ya geçiş talebi verdim. Önemli telefonları cevaplayamadıktan sonra istediği kadar ucuz olsun. Bye bye vodafone
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesci09

Ya ben burayi okudukca dyorum benim tel farkli mi. Yazdiklariniz bic biri cok sukur bende olmuyo ne bildiirm arama kapama ne kalem vs. Ben 2016ekim ayinda almistim 64gb versiyonunu. Acaba sonradan uretim oldugu icin duzelttiler mi hatalari..

Tabi yogun kullanimdan dolayi batarya sismisti bunu da kendi hatam olarak goruyorum. Gunde 3-4 kez hizli sarj ederek somuruyodum teli.

64 gb var mi????

• Arkadaşlar merhaba, Nougattan marsmallow'a dönmek için Odin'de tek parçalı rom'u kullansak sıkıntı olur mu yoksa 4 parçalı rom mu yüklememiz gerekli?
  • teachdentt T kullanıcısına yanıt
    Bende 64 gb modelini kullanıyorum. Dün S7 ile biraz zaman geçirdim. Note 5 daha sıcak ve kullanışlı geldi. Değitişrme gibi bir fikrim vardı vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusakar

Bende 64 gb modelini kullanıyorum. Dün S7 ile biraz zaman geçirdim. Note 5 daha sıcak ve kullanışlı geldi. Değitişrme gibi bir fikrim vardı vazgeçtim.

Iste ayni durum benimde basima geldi. S7 a7 plus ve s8 kullandim 5 - 10 gun. Ama emin olun note 5 arkadasimdan geri alinca acayip mutlu oldum. Kesinlikle kasasi islevselligi ekrani verdigi his cok baska. Allah telefonuma uzun omur versin. Patlayana kadar devam...

• Arkadaşlar merhaba ablamda note5 var ama aldığı günden beri 1ay olacak telefon meşgule atıyor aradığınızda bi kere çalıyor kapanıyor.. en son güncelleme yüklü.. sürüm düşürsem felan düzelir mi ya da ne önerirsiniz? Teşekkürler..

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Sanmiyorum.

Onemli olan onceki sistemden kalintilari silmek.

Yeni kurulumdan sonra playstoredan uygulamalarinizi guncelleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: last19

Hocam cevap biraz geç oldu kusura bakmayın.
    1300 civarı note 5 iyidir.
    Ekran süresi bende ortalama 4 saat ama batarya bitti artık. Servise gönderip değiştirmem gerekiyor.
    Konuşma sürem uzun olduğu için şarj çok dayanmıyor bana malesef.

merhaba.
    telefonu nasıl kullandığını bilmiyorum ama bitik dediğin bataryayla mı alıyorsun bu dört saat ekran süresini?
    benim telefonun ekran süresi en iyi senaryoda anca ulaşır o değerlere. o da film falan izlersem. normal kullanımda 3 saat civarı. ekran görüntüsü paylaşıyorum, garantinin bitmesine çok az kaldı, servise götürsem mi sence? telefonum çok temiz açılmasını da pek istemiyorum ama eninde sonunda açılacak batarya biterse.

-telefonu gece yatmadan şarj etmiştim.

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: samil2001

Vodafon'da bir sıkıntı var son zamanlarda. Operatörden kaynaklı. Ben dün avea ya geçiş talebi verdim. Önemli telefonları cevaplayamadıktan sonra istediği kadar ucuz olsun. Bye bye vodafone

operatörlerin hepsi sıkıntılı.
    ben de türkcele geçmiştim ama benim günümü geçirdiğim bölgelerde nedense vodafone sürekli 4.5/G gösterirken türkcell sürekli gitgel yapıyor sürekli değişiyor. türkcellin hiç çekmediği bazı metro istasyonlarında vodafone çok güzel çekiyor. geçen aradılar vodafone'un pazarlama hattından çok cazip kampanya teklif ettiler tamam demiştim ama 2016 yılından kapattığım bir hattımın 1 TL borcu yüzünden kara listeye alınmışım geçiş gerçekleşmedi :)

ha şu da var. merkezi/açık alanlarda konumlarda türkcell 4.5/G hızı Vodafone'a müthiş fark atıyor. ikiye katlıyor rahatlıkla. Vodafone'un ise kapsama alanı daha iyi geldi bana, yavaş fakat stabil bağlantı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 18 Ağustos 2017; 10:10:28 >

• cosica C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Genelde mail whatsapp konuşma kullanıyorum. Telefonda facebook vs kullanmıyorum.
    Ekrandan dolayı kasa açıldı benim. Serviste olmasına rağmen hissediliyor. Ekran elimde oynuyor hissediyorum. Telefonun açılması iyi değil.
    Ama garanti az kaldıysa ve Ekran süresi buysa bence gönderin. Kaçılmaz son bu sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: last19

Merhaba,
    Genelde mail whatsapp konuşma kullanıyorum. Telefonda facebook vs kullanmıyorum.
    Ekrandan dolayı kasa açıldı benim. Serviste olmasına rağmen hissediliyor. Ekran elimde oynuyor hissediyorum. Telefonun açılması iyi değil.
    Ama garanti az kaldıysa ve Ekran süresi buysa bence gönderin. Kaçılmaz son bu sonuçta.

eyvallah. olmazsa bir götüreyim servise baksınlar. gerekli görürlerse zaten mecbur açılacak. görmezlerse de ısrar etmem.
  • Cihazım N920C Resmi Türkiye Garantili, Nougattan Marsmallow'a döndüm resmi Türkiye ROM'u yükleyerek ama güncellemeleri kontrol ettiğinde Nougat'ı görmüyor :) Bir gariplik yok mu
  • daha önce telefonumu Nougat"a güncellemiştim ama başta bildirim sorunu olmak üzere bir sürü sorundan dolayı tekrar Marsmallow'a dönmüştüm ve bunu iki kere denemiştim zaman aralıkları ile

önceki sayfalarda tarif ettiğim gibi telefona tekrar Nougat yükledim ve neredeyse 1 hafta oldu kullanıyorum hiçbir sorun yaşamıyorum Marsmallow'a göre daha hızlı daha stabil ve pil ömrü daha uzun bu yüzden şuan Nougat"tan memnunum Marsmallow'a dönmeyi düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HideSystem -- 18 Ağustos 2017; 15:24:14 >
  • 
Sayfa: önceki 21412142214321442145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.