Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21202121212221232124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cosica

gerekli açıklamalar yapılmış zaten.
    normal kullanımda böyle ekran süresi falan mümkün değil.
    note serisi bir telefon alıp bunu sadece basit işler için kullanmak zaten mantıklı değil.
    ben 3 saat ekran süresi alacak olsam akşama eve yetişemiyorum sabah şarjdan alınca ve bu telefonu aldığımdan beri böyle 22 aydır.
    tam şarj edip %15 kalana kadar tekrar dene bakalım ara şarj etmeden ne kadar ekran süresi alacaksın. 4.5G falan kapatma. normal günlük kullan.

Aynen.. Telefonu tam şarj edip %10 a kadar hiç Şarja takmayıp ekran sürenizi öyle paylaşın. Gerçek ölçüm bu.. Bazı arkadaşlar bu arada telefonu birkaç kez şarj edip (%100 yapmadan) öyle paylaşıyorlar. Millet şaşırıp kalıyor bu ekran sürelerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anil01 A kullanıcısına yanıt
    Mıknatıslı kılıf kullanmıyorum. Kılıf ile ilgili değil durum çünkü kılıf yokken de aynı sorun devam ediyor.
    Kalemin ucu ile alakalı olabilir mi acaba? Onu değiştirip deneyim birde.

Edit: Kalem ucunu değiştirip denedim ama olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frekans06 -- 24 Temmuz 2017; 12:26:8 >
  • frekans06 kullanıcısına yanıt
    Mıknaslı kılıflar ekrana zarar verebiliyor. Umarım öyle bir yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cosica C kullanıcısına yanıt
    Hocam genel olarak 3 ila 6 saat arası minimum ve maksimum ekran süreleri benim gözümde. Fazlası inandırıcı değil örnekte olduğu gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frekans06 kullanıcısına yanıt
    Camın arkasında kalemin etkileşime girdiği kısım (dokunmatik panelden farklı) arızalanmış gibi duruyor. Format atıp bakabilirsiniz düzeldi mi diye ama servise göstermeniz gerekecek gibime geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PehliOne- kullanıcısına yanıt
    Cihazı dolaba koymayın bence özellikle sıcakken, cam çatlayabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Mıknaslı kılıflar ekrana zarar verebiliyor. Umarım öyle bir yoktur.

Yaklaşık 22 aydır telefonu kullanıyorum. Bunu bildiğim için 1 sefer bile mıknatıslı kılıf kullanmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Camın arkasında kalemin etkileşime girdiği kısım (dokunmatik panelden farklı) arızalanmış gibi duruyor. Format atıp bakabilirsiniz düzeldi mi diye ama servise göstermeniz gerekecek gibime geldi.

Bana da donanımsal bir durum var gibi geldi. Garanti de dolmak üzere. Bir yedek telefon ayarlayıp servise vermek lazım anlaşılan.
  • Yapılan işin zorluğuna ve sıklığına göre aynı telefon ve bataryayla alınan ekran süreleri 3-6 saat arasında değişebilmekte.

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Daha evvelde attıgım resimler var bu resimlerdede yüzde 3 şarj vardı kapanmadan yükleyebileyim diye taktım cevabınıza teşekkür ederim

• Note 5 kullanan arkadaşlar Ben şu an Note 4 kullanıyorum ve Note 5 64 gb ye geçmeyi düşünüyorum Sizce Note 4 den Note 5 e geçmeye değer mi düşünce ve yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mh.

Note 5 kullanan arkadaşlar Ben şu an Note 4 kullanıyorum ve Note 5 64 gb ye geçmeyi düşünüyorum Sizce Note 4 den Note 5 e geçmeye değer mi düşünce ve yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim

para sıkıntın yoksa güncel bir cihaza geç bence. yok bütçe sıkıntı dersen geçmesen de olur.
    note-5 eksileri:
    - batarya vasat
    - usb type-c yok
    - su geçirmezlik vs. özellikler yok
    - tasarımı güncel cihazlara göre sıkıntılı, kamera çıkıntısı mesela
    - daha güncelleme almaz sanırım
    - arttırılamayan hafıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 25 Temmuz 2017; 13:45:14 >
  • quote:

quote:

Note 5 kullanan arkadaşlar Ben şu an Note 4 kullanıyorum ve Note 5 64 gb ye geçmeyi düşünüyorum Sizce Note 4 den Note 5 e geçmeye değer mi düşünce ve yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim

para sıkıntın yoksa güncel bir cihaza geç bence.
    note-5 eksileri:
    - batarya vasat
    - usb type-c yok

batarya vasat demişsin. hangi telefonun bataryası note5 e fark atıyor? merak ettim bir model marka versene

• quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

quote:

quote:

para sıkıntın yoksa güncel bir cihaza geç bence.
    note-5 eksileri:
    - batarya vasat
    - usb type-c yok

batarya vasat demişsin. hangi telefonun bataryası note5 e fark atıyor? merak ettim bir model marka versene

note-5'le aynı zamanlarda ikinci telefon olarak kullandığım moto-G4 Plus-galaxy A3 2017 mesela. ayrıca çevremdekilerin kullandığı galaxy S7, S7 Plus mesela. batarya süresinin her yıl geliştiği bir gerçek.

• quote:

Kalem sana şart ise birde 64gb alacaksan geç tatbiki

• N11, GG'de vs. 39 TL'ye orijinal olduğu iddia edilen kalemler var. Sizce nasıldır, alan var mı?
  • Arkadalar batarya sıkıntı olmaya başladı iyice. Yoğun kullanırım ben telefonu yetmiyor artık. Artı batartya ekonomik ömrünü bitirmek üzere heralde. Xiaomi Mi Note 2 'ye geçiş yapsam kalem haricinde ne kaybım olur? (Mi Note 2) 4000mah civarı bataryaya sahip.
  • vectrac kullanıcısına yanıt
    Ustte bir kaç arkadaşa daha yazdım farklı sayfalarda. %99 ihtimalle sahte ürün. Ben ggden aldım ve iade ettim. Spenle alakası yoktu. Orijinal ürünleri samsung'un kendisinden ya da genpa vs gibi dağıtıcıların garantisiyle almak lazım ki bu dediğim ürünler 100 liranın üzerinde. Tabii deneyebilirsiniz, olmadı iade edersiniz. O da olabilir.

• konu açtım fakat buraya yazmam durumu daha spesifik kılacağından buraya da bırakayım;

telefonun ön panelinde çatlak var. dokunmatik sorunsuz çalışıyor, ekranda bi problem yok.

ortalama masrafı nedir? (yan sanayi, ya da orjinal)
    camı değiştirmeden sadece aşağıdaki kısmı değiştirme şansımız var mı?

• RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/SRJW_4oz8-s

Hocam bu videoda nasıl değiştiğini gösteriyor , fiyat konusunu bilmiyorum herkes farklı fiyat söyleyebilir dolaşmanız lazım en uygunu için

• 
Sayfa: önceki 21202121212221232124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.