Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21002101210221032104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazdıgınızı defalarca yazdım yeni alanlarıda uyardım makineye rom rot atmayın diye benim makinemde kim neyi hata diyorsa denedim hata vermedi halen 7 saatlik ekran süresi alıyorum yani pildede sıkıntı yok resimlerinide koymuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24.

Arkadaşlar android 7 güncellemesinden sonra hızlı sarj açma kapatma özelliği iptal mi oldu???

Hayir iptal olmadi

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Bulamadım ben hızlı sarj açıp kapatmayı. Nerede acaba o ayar

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24.

Bulamadım ben hızlı sarj açıp kapatmayı. Nerede acaba o ayar

2 mesaj üstte yazmıştım bakar mısınız

• yusuf24. Y kullanıcısına yanıt
    Cihaz Bakımı>Pil>Gelişmiş Seçenekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • falcon076 kullanıcısına yanıt
    Maalesef UAE cihazları bu özellikten yararlanamıyor.

• york34 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam olmaz. O menü sadece vifi üzerinden kaliteli konuşma yapmanızı sağlar onu kapayınca eğer 4g çekiyorsa volte üzerinden kaliteli görüşme yaparsınız bu görüşmeler ne wifinize nede paket internetinizde bir sıkıntı yada eksiltme oluşturmaz.

• falcon076 kullanıcısına yanıt
    Cihazı rootlu kullanıyorsanız çok basit bir yöntemle csc ayarını türkiye yapıp volteyi kullanabilirsiniz. Şurdaki konuda anlatılıyor

https://www.****.com/forum/konu/yurt-disindan-alinan-cihazlarda-csc-kodu-degistirme-giga-4-5-aktif-etme.975855/

Link olmuyor donanım haber linke izin vermiyor galiba googleden yurtdışı cihazlarda 4.5 g açma diye arayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hako7445 -- 30 Haziran 2017; 18:31:51 >
  • seti1907 kullanıcısına yanıt
    7 saat ekran süresini nasıl alıyorsunuz? Ben pili yeni değiştirttim ama bu sürenin yanına yaklaşamıyorum. 4.5G BT GPS senk. Hepsi açık. Ekran parlaklığı %25 civarı. Ama en fazla 3-4 saat ekran süresi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 30 Haziran 2017; 21:58:38 >
  • Video suresini 5 dk dan daha uzun çekilemiyor mu? Baska programla filan mı cekmek lazim 4k video icin?

• choser C kullanıcısına yanıt
    Bende de oldu baya bi bekeldim gelmedi bende wipe teset attım öyle geldi videolarım ve fotoğraflarım hep silindi😔

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    3 kere baktım o kısıma. Görememişim. teşekkürler

• Bu bildirim ve donma sorunu her zaman olmuyor. Mesela 1 hafta boyunca hiçbir sorun olmadığı oluyorancak sonrasında 3 gün boyunca günde 7-8 kere yeniden başlatma gerektiği olabiliyor. Son güncelleme de fayda etmedi. Hala yine aynı sorunlar mevcut. Note 5 kullanan arkadaşlara soruyorum, çoğu fark etmemiş ama ben söyleyince bu hataların farkına varıyorlar. Mesleğim dolayısıyla arandığımda ulaşılmam şart, bu nedenle bildirim gelmeme olayı beni çok yoruyor. Eğer çözüm bulamazsam telefonu değiştireceğim.
  • ultra guc tasarruf modunda tam renksiz ekran olmuyor onu nasil duzeltebilirim. renkli olmasin istiyorum o modda

• Arkadaşlar hepsiburada dan hepsiburada satıcısından sam tür garantili note 5 aldım telefonda ölü piksel olduğunu tespit ettim ayrıca ekranda sanki hafif bir bombe varmış gibi (daha önce kullandığım s4 te batarya şişmesinden kaynaklı ekranda bombe oluşmuştu ve ekranı yatay şekilde tutup telefon yüzeyine baktığımda bariz anlaşılıyordu) ve önemli bi sorunda telefon güncelleme yapmıyor hata veriyor ve açıldıktan sonra sapıtıyor sürekli uygulamarı durdurdu deyip bi süre sonra kapanıp açılmaya başlıyor.

Bu telefonu hepdiburada iade almadı. Garantiye gönderin değişim veya iade onayıyla çözüm bulabilirsiniz dediler.

Sizce ne yapmalıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cafcuf_06 -- 1 Temmuz 2017; 9:57:28 >
  • cafcuf_06 kullanıcısına yanıt
    Samsung servisine götürmelisiniz. Muhtemelen yeni telefon vereceklerdir.

• SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Arkadaşlar sol en üstteki telefon işareti ne işe yarar ve nasıl kaldırılır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müslümano Ronaldo -- 1 Temmuz 2017; 13:7:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müslümano Ronaldo

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Arkadaşlar sol en üstteki telefon işareti ne işe yarar ve nasıl kaldırılır acaba?

Ayarlar > Bağlantılar > Wifi Aramasından kapatabilirsini..

• Güncelleme gelmiş bana 22 mb civarı. İçeriği nedir arkadaşlar? Güncelleyeyim mi?

• Okeanos_1 kullanıcısına yanıt
    SS alabilir miyiz?

• 
Sayfa: önceki 21002101210221032104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.