Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2029. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20272028202920302031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bestanime

arkadaşlar benim gece 25 ti sarji m sabah kapanmış 3 4 gibi neden bukadar güç tüketiyor..guc tasarruf modunda orta.gereksiz uygulamalar disable programıyla engelledim.mobil kapali wi-fi açık.anlamadim 6 ya geri mi dönsem fikri olan var mı veya çözümü?

Ben aşırı şarj düşümunu operatörün çok az çektiği yerlerde yaşadım. Örneğin şehirde geceden sabaha çok az düşen şarjım köyde %25 civarında düşme oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekim kalitesi düşük yerlerle alakalı sanırım. Özellikle etrafı çok yüksek binalarla kapalı alanlarda daha hızlı bitiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    2 farklı operatör kullandım aynı cihazda, 2 operatörde de çekim gücü full'dü. Cihaz full çektiği halde sürelerim böyle.
  • Benim anlamadığım bu ekran çözğnürlüğü nasıl oluyor. FHD yaparsak yada 720 yaparsak video ve resimlerı de bu şekilde mi kayıt ediyor yoksa sadece görüntüleme de mi geçerli.

İkincisi de bunun pil tassarufunda hissedilir bir fark oluyormu.?

• Çok garip, bende 2 dişi geçmiyor maalesef. Ama pili fena gitmiyor. Senkronizasyon dışında kısıtlama yapmıyorum cihaza. Yalnız cihazda facebook kullanmıyorum, belki farkediyordur.

• Ben Motorola g4 plus kullanıyorum, rahat 4-5 saat aralığında ekran süresi var gayet memnunum ama note 5 alma düşüncem vardı. Fakat 2-3 saat ekran süresi çok çok kötü. Bunca para verip böyle bir durum ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 21 Nisan 2017; 19:24:15 >
  • yksln kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok sinir edici bir durum.
  • yksln kullanıcısına yanıt
    En kötü 5 saat alıyorum full kullanımda , 7 saati çok görmüşlüğüm var 2.5 saatlere bakmayın siz

Şuan %50 şarjım var 3 saat ekran sürem , yarım saat online oyun oynadım bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miranda Kerr -- 21 Nisan 2017; 23:34:9 >
  • Bazi arkadaslar simdi diyecekler ki 3310 a cevirdikmi ne anlami var. E o zaman sikayet etme 2.5 saat aliyorum diye. Bu telefon boyle bi telefon. Ya sikayet etme 2.5 saat ekran surem var batarya cok kotu diye yada

*google play konum gecmisini kapat

*konum kapat

*siyah tema agirlikli kullan

*kullanmadigin uygulamayi sil bulundurma

*sesle aramayi kullanmiyorsan s-voice (ses kullanan uyg.) durdur sil

*ayni anda wifi-mobil acma ki zaten gecis yapmak 5 sn almaz

*guc tasarrufunu acmaya bile gerek yok ki acilsa telefon kasmiyor bile

*nfc-bluetooth vs ihtiyacin oldugunda ac. Ne diye acik gezersin zaten

Aklima gelen yaptiklarim bunlar. Niye ihtiyacim olmayanlari acayim kullanmadigim uyg. yukleyim zaten anlamak zor. Parlak zekali arkadaslar cikip 3310a cevirmissin derler simdi. Evet kardesim wifi mobil ayni anda kullanmamak ,siyah tema kullanmak ,nfc acik gezmemek vs.. cihazi 3310a cevirmekse ben 3310 kullaniyorum. Cokta memnunum. Sonra cikipta niye 2.5-3 saat aliyorum diye soylenmeyin. Adamlar boyle yapmis iste. Batarya iyi gitsin diyorsa bunlari yapacaksin yoksa hersey acik gezersen 2.5 saat alip sizlanmayacaksin. Duz mantik. Yav batarya 1 gunu cikaracak iste yap sunlari.....

KULLANMIYORSAN AÇMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burhany43 -- 22 Nisan 2017; 1:0:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lecher

Bende de bazen p ve t de yapıyor. Ingilizce kullanıyorum telefonu.

Hmmm denedim sorun yok o harflerde. Yazılımla ilgili heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Muhtemelen düzeltmeyecekler, çünkü yeni cihaz satmaları lazım

Basitlik olur düzelmezse. Smste sorun yok bende bu arada.

• S8 UYGULAMALARI

Contacts_3.1.07-31
    Message service_4.1.05
    Reminder_1.0.78-2
    Samsung Email_4.1.43-2
    Touchwiz Home_6.0.90

Camera_7.0.68 Uygulama Durduruldu hatası devam etmekte olduğu için eklenmedi.

S8 Uygulamaları 22.04 | Samsung Nougat Rehberi | Anlatımlar | İpuçları | Rom Linkleri | +Marshmallow

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 22 Nisan 2017; 1:44:40 >
  • Arkadaslar kalem le bir ekran kesiti alip whatsapp ta paylasinca sadece resim degil birsurude metin paylasiyor. Bunu nasil kapatacaz sinir ediyor aşırı derecede.

• Bu telefon da arama yönlendirme nasıl yapılıyor mesela beni arıyor biri ben meşgulüm ikinci bir numaraya yönlendirecek.

• burhany43 B kullanıcısına yanıt
    Ben bunlardan kaynaklı bir problem olduğunu sanmıyorum. Çünkü siyah tema kullanmıyorum. Wifi ve 4G aynı anda açık oluyor hangisi varsa bağlansın diye. Bir de kullanılmayan uugulama uykuya alınıyor zaten. NFC ve bluetooth gear kullanmayan kimsede açık değildir muhtemelen. Kısacası, bu işlemlerin bataryaya faydası yok bence. Ben böyle kullanıyorum şikayetim yok.

• hogir12 H kullanıcısına yanıt
    Hocam odin ile kurdunuz mu? düzelme var mı?
  • Arkadaslar UAE cihazlarinda Volte hala kullanilamiyor mu?

• Turkcell için VoLTE desteğine kavuşabiliriz yakında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar beklemenize gerek yok bir çok kişi de volte aktif basit bir şekilde yapılıyor. A7 2017 aldık onuda aynı şekilde aktif ettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENDERES-5441 -- 22 Nisan 2017; 15:23:21 >
  • İyi forumlar elini kaydırarak ekran yakalama ve tek dokunuşla sessize alma özellikleri 10. Kez yaptığım formatlamadan sonra düzeldi... Başına gelen arkadaş olursa servise gitmesin en azından bir süre sabredin.... Ben götürdüm sensörler değişecek dediler... Müşterisini düşünen güzel servis arkadaşlar....

• 
Sayfa: önceki 20272028202920302031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.