Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam snaptubeden indirip dinliyorum bu peggo nasil iyi midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar;
    samsung note 5 cihazı android 7.0 ile güncelledikten sonra uygulamalar ve ya başka bir yere girdiğimde üst kısımda beyaz fona beyaz yazı gelmeye başladı. Sizde oldu mu? Çözümü nedir?
    Şİmdiden teşekkürlerSAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan kolayca sessize al diye arat. Onu pasif hale getir.

• Arkadaşlar android 7yi yüklediğimden beri sorunlar bitmiyor. İlk önce şarjın çabuk bitme problemi başladı. Sonra şarjda dengesizlikler. Mesela sabaha kadar şarjda bekleyen telefon % 73 e kadar anca doldurmuş. Şarjdan çektiğim anda %56ya düşüp şarjda bir süre bekleyince 50e düştü. Şarjdayken düştü. Ve hızlı şarj ile normal şarj arasında hız farkı yok. Bunların hepsi güncelleme ile başladı. Telefonumdan çok memnundum herşey çok güzeldi. Bae romu var ithalat telefonu. Dediğim gibi ya eskiye dönmek yada bu sorunu çözmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılın Üyesi

Arkadaşlar sizde de sarj dolum süresi uzadı mı?

kesinlikle uzadı. çokta kötü oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Sanırım şarj süresi kullandıkça düzeliyor. 1080 çözünürlükte kullanıyorum. Oyun oynamıyorum. Kullanım şeklim müzik, internet, youtube, bankacılık işlemlerinin tamamı, meslek icabı oldukça fazla note alma ve kullanma. Zaten telefonu da bu yüzden almıştım şimdi daha da sevmeye başladım. Önce hergün şarj ederken şimdi 2 günde bir şarj ediyorum Bazen daha da fazla dayanıyor.
    Daha % 50 olmadan 4,5 saatten fazla ekran süresi oldukça iyi geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: hidden track

Cevap için teşekkür ederim ama olay bu kadar basit değilmiş yurtdışı sitelerde yaptığım araştırmalarda nougat gelen hemen her modelde ortaya çıkan bir problemmiş ve 7.1.1 güncellemesi ile düzeldiği söyleniyor sebep olarakta 3. Parti uygulamalardan 1 tanesi olarak gösterilmiş çözüm ise telefonu güvenli modda başlatıp tek tek uygulamaları kaldırmaktan geçiyormuş umarım daha farklı bir çözüm bilenler yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 25 Mart 2017; 21:31:54 >
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Denemende fayda var zira bende de telefon çalarken elime aldığımda sessize geçme durumu vardı. Meğersem dediğim şey açıkmış. Telefonu elime alırken sensör algılayıp sessize alıyormuş. Kapattım sorun kalmadı.

• quote:

Aynı sorunları ben de yaşadım. Bunu ögrendigim iyi oldu. Teşekkürler..

• arkadaşlar biçimlendirilen hafıza kartındaki verileri geri getirmek mümkün mü? bilen varsa alıntılayabilir mi, recuve falan denedim, çok önemli bi konu benim için manevi olarak :(
  • fiko_cmax F kullanıcısına yanıt
    Hocam arada şarj edilmiş ama bekleme süresi ve 4.5g göz önünde bulundurulursa çok iyi gitmiş batarya. Kullandığınız temanın adı nedir acaba?

• fiko_cmax F kullanıcısına yanıt
    iyi de 2. Fotoda açıkça görülüyor ki cihaz 50% nin altına inince güzelce şarj etmişsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Denemende fayda var zira bende de telefon çalarken elime aldığımda sessize geçme durumu vardı. Meğersem dediğim şey açıkmış. Telefonu elime alırken sensör algılayıp sessize alıyormuş. Kapattım sorun kalmadı.

Hocam tabiki denerim ama benim telefon durduk yerde sessize alıyor kendini yani çalarken elim değdiğinde filan değil işin en ilginc yani telefon bu durumdayken bildirim çubuğunda sesler açık görünüyor hatta bu durumdayken yeni alarm ayarlamaya çalışırsam yada zil sesini değiştirmeye çalışırsam seçtiğim zil yada alarm sesleri çıkmıyor.ancak telefonu yeniden başlatınca düzeliyor.

İlave olarak ayar açıkken sensörü denemek için aramayı susturdum ama sesler gitmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 25 Mart 2017; 22:4:59 >
  • f0rester kullanıcısına yanıt
    Hocam Snaptubeden daha çok seveceksiniz emin olun .

Peggo.tv adresine girip download butonuna basın .

Bilgisayardanda Peggo.tv'yi kullanabilirsiniz hem :)
  • burhany43 B kullanıcısına yanıt
    Tema Blue&Gold
    Bir ara telefonu bilgisayara bağlamıştım kablo ile ondan kaynaklanmış olabilir. Kaç dakika kaldı hatırlamıyorum ama. Tam şarj edip tekrardan denerim ama bariz iyileşme var gibi.
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Bir ara telefonu bilgisayara bağlamıştım kablo ile ondan kaynaklanmış olabilir. Kaç dakika kaldı hatırlamıyorum ama. Tam şarj edip tekrardan denerim ama bariz iyileşme var gibi
  • matrix22 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bi sorun daha farkettim bu gün düşük sesle bi müzik açtığımda ya da bildirim seslerini kıstığımda. Müzik çalarken ya da bildirim sesi gelirken seste titreme oluyo böyle cızırtı gibi mm de yoktu böyle bi sorunum sizde mevcut mu ? servise vermek de istemiyorum bunun için bi yeri yaparken bi yeri bozuyolar açılmamış teli açtırmayım diyorum da acaba ilerde bu sorun daha da ilerleyip hopallörü bozar mı ?

Edit: Telefonu yeniden başlatınca bu da çözüldü demek ki bu da yazılımsalmış :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flemenkero -- 25 Mart 2017; 22:9:8 >
  • Şimdi sonuç olarak bu samsung bizim telefonların güncellemesini ne zaman düzgün hale getirecek? Telefon resmen mal oldu. Whatsapp bildirim ışığı kafasına göre çalışıyor. Diğer saçma sapan bugları yazmıştım zaten forumda herkeste var neredeyse.

Not: Bundan sonra hep note serisiyle devam edeceğimi düşünüyordum. Çünkü kalemini aralıksız kullanıyorum neredeyse, benim için çok önemli. Ama samsung sanmasın ki bu güncellemeyle cihazı eskitince gidip 8 alırım. Aksine, bu işin sonu cihazı değiştirmeme doğru gidiyor.

Bir samsung yetkilisi okuyorsa duyurulur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 25 Mart 2017; 22:32:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

iyi de 2. Fotoda açıkça görülüyor ki cihaz 50% nin altına inince güzelce şarj etmişsiniz

• 7.0 a gectikten sonra telefon gorusmelerinde bazen kulak tirmalayici bi ses gelip gorusme kapaniyor bikac defa oldu. Baska kimsede olan var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dvl25 -- 25 Mart 2017; 22:49:2 >
  • 
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.