Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 5'i beklerken (Konu çıkmamış bir cihaza ait) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
1
Favori
3.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

SIZINTI BİLGİ

Note 5 4GB RAM ile gelecek .

exynos veya snapdragon olmak üzere 2 çeşit işlemci ile satılacak .

Bana görede 4 gb ram olacak.En mantıklısı özgür olmalı tercıh kullanıcaya bırakılmalı ıslemcıde kım neyı ısterse onu almalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knock Code

quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

quote:

quote:

SIZINTI BİLGİ

Note 4 Android işletim sistemini kullanacak .

kesin bilgi kaynak sormayın

Note 5 olmasın o note 4 deıldır

benim Sızıntılar daha sağlam kanka ama yarın ekliyeceğim konuya

Kanka bıde alacaklar lıstesı yapalım en başa benı yaz ama

Beni yazmayin lo apple a gidiyom ben

android lollipop u bırakıp mı facebook senı cok özlıcek kanka ayşe hakanda özlıcek hadı bızı düşünmüyorsun onları dusun

Genelsekreter hocamiz nerde ya.. Ben koskoca note 3 teknik konusu eski sahibiyim

mail attım gelır ınsalllah

• Saclarim sekil onumden cekilinnn @blueman7 @Masquerade nasilsiniz eski dostlar. Blue davetine icabet ettim :) hani nerde sebo filan. Ulan ne sohbetiniz vardi ozlemisim. Baslik hayirli olsun bu arada, sayılı zaman cabuk geciyor samsung yine guzel bi cihaz cikaracaktir. Hala note3 lere 4.4.2 den daha yüksek guncelleme veremesede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelsekreter

Saclarim sekil onumden cekilinnn @blueman7 @Masquerade nasilsiniz eski dostlar. Blue davetine icabet ettim :) hani nerde sebo filan. Ulan ne sohbetiniz vardi ozlemisim. Baslik hayirli olsun bu arada, sayılı zaman cabuk geciyor samsung yine guzel bi cihaz cikaracaktir. Hala note3 lere 4.4.2 den daha yüksek guncelleme veremesede.

Hoş geldin eski grup toplanıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

quote:

quote:

SIZINTI BİLGİ

Note 4 Android işletim sistemini kullanacak .

kesin bilgi kaynak sormayın

Note 5 olmasın o note 4 deıldır

benim Sızıntılar daha sağlam kanka ama yarın ekliyeceğim konuya

Kanka bıde alacaklar lıstesı yapalım en başa benı yaz ama

Beni yazmayin lo apple a gidiyom ben

android lollipop u bırakıp mı facebook senı cok özlıcek kanka ayşe hakanda özlıcek hadı bızı düşünmüyorsun onları dusun

Genelsekreter hocamiz nerde ya.. Ben koskoca note 3 teknik konusu eski sahibiyim

Selamlar kardesim vay be bizi soran kardeslerimiz varmis, eyvallah.

• quote:

Saclarim sekil onumden cekilinnn @blueman7 @Masquerade nasilsiniz eski dostlar. Blue davetine icabet ettim :) hani nerde sebo filan. Ulan ne sohbetiniz vardi ozlemisim. Baslik hayirli olsun bu arada, sayılı zaman cabuk geciyor samsung yine guzel bi cihaz cikaracaktir. Hala note3 lere 4.4.2 den daha yüksek guncelleme veremesede.

Sevdiğim butun adamlar geldı Handan takımı topluyoruz gıbı olduk :-)hosgeldın kahpe bızansın yıgıt guzelı
  • Knock Code kullanıcısına yanıt
    Note 4 de olan eski adıyla 5433 yeni adıyla exynos 7 octa 64 bit destekli bir işlemci. Cpu kısmı S810 a çok benziyor hatta çalışma frekansları aynı olursa birebir aynı işlemci. Lolipop güncellemesi ile aktif hale gelmesi bekleniyor.

• genelsekreter kullanıcısına yanıt
    Borc almışsın vermemıssın ondan soruyor ah şu yenıden mesaj atmak ıcın beklenen sanıye bıze yetısemezsın artık
  • Masquerade89 kullanıcısına yanıt
    Hosbulduk samimi sohbetinize ara sira ortak olurum artik. Yalniz bizim sebastian fena ucmus nedir nedeni acaba.

• SIZINTI BİLGİ

Note 5 te bulunan özel sensörlü arka kapak sayesinde note 5 ile ütü yapabileceksiniz .

Kaynak : Ben
    Fahri yöneticimiz gelmiş. :) Sebastian yanlış hatırlamıyorsam yöneticilerin reklam anlayışına kızarak forumu bıraktı.

Herzamankı ısyankar bumerang ıste geldı burda yazar birazdan Çay içiyomus gelııcem gece uzun dıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 16 Ekim 2014; 22:13:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Note 4 de olan eski adıyla 5433 yeni adıyla exynos 7 octa 64 bit destekli bir işlemci. Cpu kısmı S810 a çok benziyor hatta çalışma frekansları aynı olursa birebir aynı işlemci. Lolipop güncellemesi ile aktif hale gelmesi bekleniyor.

He ayni mi o ikisi ben apayri saniyodum o zaman tamam

• quote:

Hosbulduk samimi sohbetinize ara sira ortak olurum artik. Yalniz bizim sebastian fena ucmus nedir nedeni acaba.

seboyu kızdırmışlar ama bulduk izini aramıza katılacak Blue FBI gibi adam
    Benden önce davrandı

• new-desing N kullanıcısına yanıt
    blueman7'nin dedigi gibi adam isyankar bumerang gucun karanlik tarafina gecip iphone almistir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genelsekreter -- 16 Ekim 2014; 22:22:27 >
  • quote:

quote:

Samsung ucuz olsun dıye kendı işlemcısını takıyor galıba seneye ne yapacak acaba merak edıyorum
  • quote:

Adam blueman7'nin dedigi gibi adam bumerang asabi tarafindan dolayi gucun karanlik tarafina gecip iphone almistir bence

Note 4 pembe almış siyah almış bugun vermıs siparişi doğubanktan kaçak
  • quote:

quote:

quote:

Samsung ucuz olsun dıye kendı işlemcısını takıyor galıba seneye ne yapacak acaba merak edıyorum

Tum dunyaya exynos gitse xda da bir birlik saglansa onlarca rom gorucez aslinda. Exynosda iyidir yav

• Knock Code kullanıcısına yanıt
    Bende farklı sanmıştım ancak samsung Note 4 sayfalarını güncelleyerek Exynos 7 octa yazmış.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tum dunyaya exynos gitse xda da bir birlik saglansa onlarca rom gorucez aslinda. Exynosda iyidir yav

İyi olmasına ıyı tabıkı ama beğenmeyenlere ılla bunu alacaksın dıye zorlaması ıyı bırsey degıl yap kardesım seçenek ısteyen alsın ıstedıgını

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.