Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 FIRSATLARI (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.159
Cevap
56
Favori
93.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-5-n920-32-gb-gold-242343119
    Burada 2200 mediamarkt bizim bildigimiz mediamarkt mi arkadaslar.eger oyleyse sitede 2400.gittigidiyor sayfasinda 2200 neden boyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mylife84 M kullanıcısına yanıt
    evet, aynı mediamarkt. Orada çoğu ürün daha hesaplı satılıyor. Geçenlerde 3300TL'ye sattıkları buzdolabı orada 2200 lira gibi bir şeydi.
  • 2199 Samsung Garantili en uygun öyle gözüküyor..
  • elimde sifir kapali kutu gold note 5 var, samsungtanbayisinden alınma 24 ay garantili toptanciya saticam bu konuyu görünce yazayim dedim belki isteyen biri olur. toptanci kazanacagina burdan birinin kazanmasini isterim tüm samimiyetimle. ankara sincandayim fiyatinida 2100 tl yaparım pazarliksiz.vodafone bayisiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oktaymese -- 27 Eylül 2016; 23:09:42 >
  • Note7 tekrar çıktığında fiyat kırmak zorunda kalıcak. Bu da note5 e yansıyacak. Bence bayiler ellerindeki note5 stoğunu bitirmeye çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1865Tl ye N11'den aldım dün gece. Bugun 1-2 saat önce kargolandı. son 3-5 telefon

okula dönüş kuponunuz varsa daha da düşük fiyattan alabilirsiniz.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-note-5-n920-cep-telefonu-P116763815
  • Bende n11den note 5 64gb aldim mükemmel bir telefon İnanılmaz beğendim başka telefonlarla kıyaslama yapmayın asla kesinlikle beğeneceksiniz hız performans şarj mükemmel. Şuan 2499 samsung türkiye garantili n11de. 64luk olduğu için diğerlerinden yüksek fiyat.kuponunuz da varsa kacirmayin

• Koy-cebine gittigiyorda 1750 tl sizce bi alevere dalevere varmıdır.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-5-n920c-gold-cep-telefonu-242358863

• quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

Koy-cebine gittigiyorda 1750 tl sizce bi alevere dalevere varmıdır.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-5-n920c-gold-cep-telefonu-242358863

Delta garantide sıkıntı yaşayan çok kişi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BARKU B kullanıcısına yanıt
    Mevzu delta degil hocam magazayı kastederek sordum acaba alsam içinden salatalık falan cikarmı:) fiyat 1749 cok dusuk geldi

• aliosman2323 kullanıcısına yanıt
    Hocam adam daha üye olalı 5 gün olmuş onuda geç açıklamada note5 al gear vr kazan diyor hemde delta garantili diyor. Bildiğim kadarıyla sadece samsung türkiyenin ithal ettiği ürünlerde gear vr alabiliyosun. ben sizin yerinizde olsam kesinlikle bulaşmam.
  • EtrAfımda note kullanan kaç kişi varsa..aldığı güne lanet ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sosyalfb

EtrAfımda note kullanan kaç kişi varsa..aldığı güne lanet ediyor

yakınımdaki iki arkadaşımda note5 var çok memnun olduklarını söylüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sosyalfb

EtrAfımda note kullanan kaç kişi varsa..aldığı güne lanet ediyor

Note2 var bende. 3 yılı bitirdik. Hatta 3yıl 4 ay oldu alalı, herhangi bir sorun yaşamadım. Benden sonra alan bir arkadaşım iki yılda bitirdi telefonu. Aldıkları güne lanet edenler de benim arkadaş gibi kullanmasını bilmeyenlerdir diye düşünüyorum. Note2de bir kez batarya değiştirdim. Bir iki sene daha götürür. Fakat ben biraz teknoloji meraklısı olduğum için note5 düşünmeye başladım.

• zraporu kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin hesabınızla bendeki note 4 ü 3 4 sene daha kullanmam lazım. Ben de telefon değiştirmeyi çok seven biri değilimdir. Ayrıca telefonumdan da çok memnunun. En az 2 sene daha değiştirmemeyi düşünebilirim ozaman.
  • arkadaşlar 2200 tl samsung garantili,1900 tl ithalatçı garantili...hangisini alayım kafam karıştı doğrusu...????????
  • seraw S kullanıcısına yanıt
    madem bu kadar veriyo sun samsung, kvk, genpa, başarı, gibi resmi ithalatçı garanti li al

delta alırsan bi kere garanti yok say aldın kutuyu açtın görünür de birşey yok sa tamam kusursuz oluyor bi kaç zaman sonra ekran yanması ölü piksel vs vs bir sorun olursa kullanıcı hatası deyip geçerler

oburkiler öyle değil kolay cada kabul etmezler ama yinede iyidirler adam misal çerçevesinde soyulma var deyip onu bile garanti kapsamında degistirtiyor

• %10 indirim yakalayabilsem de garantilisini 2000 e alabilsekm diye 1 haftadır tum siteleri takip ediyorum, ama indirim yada bonus veren site simdilik yok.

• note 5 almak istiyorum şu an en uygun nerden alırım fırsat var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DessoEldest

Hocam sizin hesabınızla bendeki note 4 ü 3 4 sene daha kullanmam lazım. Ben de telefon değiştirmeyi çok seven biri değilimdir. Ayrıca telefonumdan da çok memnunun. En az 2 sene daha değiştirmemeyi düşünebilirim ozaman.

Eşime de note4 aldım. 2 seneyi doldurmasına az kaldı. Herhangi bir sorun yaşamadı. Note serisini kullanmayı bildikten sonra güncellemelerle uzun süre kullanırız. Teknoloji meraklısıyım ama sürekli telefon değiştirmeye karşıyım. Çünkü görsellik ve birkaç artı uygulama dışından pek bir şey değişmiyor. Adam 4000 tlye iphone almış. Ağabey ne yapıyorsun bu telefonla diyorsun? Whatsapp twitter facebook... onu biz de yapabiliyorsak sorun yok demektir. :)

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.