Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 FIRSATLARI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.159
Cevap
56
Favori
93.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismai1

evet hocam

bende aldım gitti hayırlı olsun artık :) Anneler günü hediyemizde tamam bu sayede
    bende aldım gitti hayırlı olsun artık :) Anneler günü hediyemizde tamam bu sayede
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismai1

media markt az önce 2270 aldım 60 tl avantajix iade gelir 2210 gelir alacak olan varsa baksın gece kuşu indirimi

Oda iyiymişte. Hb daha uygun değilmi.
    2289 tl + 150 wp gelicek. 2139 tl olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garanti konusunda takıntım var özellikle amiral gemisi cihazların bataryası bile ateş pahası şöyle bir sürpriz indirim olsada satın alsak hemen samsung Türkiye garantili cihaz

• belo3 kullanıcısına yanıt
    world kartım varda limit yetersizdi hocam aradım artı bakiye atıp kullanabilirmiyim diye sordum yok kullanamazsın deyince burdan aldım bende
  • note 5 çıksın 4 alırım, note 6 çıksın 5 alırım diye hep note2 de kaldım
  • erco35coast kullanıcısına yanıt

• Note 6 yı mı beklesem yoksa s7 edge veya iphone 6s plus mı alsam kararsız kaldım
  • 2 yıldır note3 kullanıcısıyım , ne note4 ,ne note edge , ne de note5 ,

NOTE3 ün yerini tutmadı tutamaz !!ççç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hectoor

şu an en mantıklı olan sanıyorum gittigidiyor 1875TL var cepport ürünü. 100tl de axess chip para ile 1775'e geldi bana. Gümüş renkli olanını aldım.
    İntel iletişim paralel ithalatmış, bakalım göreceğiz.

Arkadaşlar bugün itibariyle ürün geldi. Kutusu açılmamış olarak geldi, Dubai'den alınmış ancak Vietnam üretimi. IMEI kontrolü yaptığımda "İthalat yoluyla kaydedilen IMEI" olarak geçiyor.
    Kargo ücreti 5.5TL ödemek durumunda kaldım, bu kadar para verip bir de kargo parası ödemek çok keyifli değil. Şarj aleti apartlı olarak geldi, yani bizim prizlere direk uymuyor. Kargo İstanbul'dan Manisa'ya 2 gün sürdü.
    Alacak olan varsa tavsiye ederim bence sorun yok.
  • dün akşam ekstre geçsin diye bekledim bugün fiyatlara 100 lira bindirmişler
  • Arkadaşlar hepsiburadadaki genesis satıcısının fiyatı iyi gibi gözüküyor. Alanlardan sorun yaşayan da olmamış. Ne dersiniz? Açıkcası samsung garantili olsun diye 400 500 lira fazla vermek istemiyorum. Belli başlı sorunlarda zaten her garanti yapıyor. Samsung garantisi de çoğu şeyi kullanıcıya yıkıyor. Napsam karar veremedim..
  • Hectoor kullanıcısına yanıt
    Hocam link var mı bende alacağım yarın o fiyata görmedim ggda

• isoux kullanıcısına yanıt
    Hocam aldınız mı bende yarın alacağım nereden hangi satıcıdan alayım aldıysanız +– satıcı ve ürün ile ilgili yorum alabilir miyim tşkler

• Türkiye garantisi olmayan cihazlarda deep sleep sorunu olduğundan bahsediyorlar. note 5 ana konusunu incelerseniz orada anlatılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EceLCrueL

2 yıldır note3 kullanıcısıyım , ne note4 ,ne note edge , ne de note5 ,

NOTE3 ün yerini tutmadı tutamaz !!ççç
    quote:

Orijinalden alinti: EceLCrueL

2 yildir note3 kullanicisiyim , ne note4 ,ne note edge , ne de note5 ,

NOTE3 ün yerini tutmadi tutamaz !!ççç

hocam zaten note 2 kullanıcılarına göre hiç bir note 3 4 5 6 7...., note 3 kullanıcısına göre hiç bir note 4 5 6 7 ..... kendi note unu tutmaz, LG G2 Kullancısına göre hiçbir LG G3 4 5 6 yeriniz tutmaz :) bu iş böyledir malesef... her model kendine göre efsanedri, mesela ideos x5 vardı bi ara, 2.eline sıfır note atrix parası falan istiyoalrdı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Antares

Arkadaşlar hepsiburadadaki genesis satıcısının fiyatı iyi gibi gözüküyor. Alanlardan sorun yaşayan da olmamış. Ne dersiniz? Açıkcası samsung garantili olsun diye 400 500 lira fazla vermek istemiyorum. Belli başlı sorunlarda zaten her garanti yapıyor. Samsung garantisi de çoğu şeyi kullanıcıya yıkıyor. Napsam karar veremedim..

ben aldım 2 gün önce hb den bugun geldi, sorun yok...
  • khan1907 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam

• Ben de Note 5 düşünüyorum en ucuz world ile hepsiburada mı arkadaşlar ? Alan var mı aranızda ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

quote:

Orijinalden alinti: EceLCrueL

2 yildir note3 kullanicisiyim , ne note4 ,ne note edge , ne de note5 ,

NOTE3 ün yerini tutmadi tutamaz !!ççç

hocam zaten note 2 kullanıcılarına göre hiç bir note 3 4 5 6 7...., note 3 kullanıcısına göre hiç bir note 4 5 6 7 ..... kendi note unu tutmaz, LG G2 Kullancısına göre hiçbir LG G3 4 5 6 yeriniz tutmaz :) bu iş böyledir malesef... her model kendine göre efsanedri, mesela ideos x5 vardı bi ara, 2.eline sıfır note atrix parası falan istiyoalrdı :)

6s plus kullnicisiyim

note 1 den 3 gectim 3 gercekten iyi idi

nite 2 var yedek suan. ekran renkleri donmalar vs note 1-2 miadi dolmus

note 3 ve ustu kullnilir suan rahat

note 5 aklim cok kaldi 6s plus gectim sarz olayi basli basina efsane bu telde 6-7sa ekran suresi aliyorum

ama su kalemin varligi harika bir seydi. sadece kalem iicn note 6 gecebilirim

yada note 6 cikinca note 5 1400-1600 araliginda olur yedek tel olarak o alinir :)

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.