Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 FIRSATLARI (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.159
Cevap
56
Favori
93.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-5-n920c-4-5g-32-gb-telefon-218255177#product-detail

1851 TL su an arkadaşlar. 50 tlde bonusla 1800e geliyor. Delta garantili nasil sizce bu fiyata alınırmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Media Markt da akşam (Gece Kuşu kampanyası) indirim olabilir. bakalım Note 5 kaça gelecek.

Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 FIRSATLARI
  • Gittigidiyor'da 1812 liraya geliyor ithalatçı garantili.S7 edge ile Note 5 arasında kaldım..
  • paralel ithalat yoluyla alınan telefondan korkmuyorum da , servislerinin düzgün hizmet vermediğiyle ilgili yazılar dolaşıp duruyor. Ancak yaklaşık 550 -600 liralık fark da az değil hani.
  • Kesinlikle paralel ithalat almayın!!! Bu cihaz 300 liralil 1000 liralik bi alet degil ver
    Ekran hatasi cok cikiyor brn cihazi orjinal samsungdan aldim 2400 tl ye ekranda pembe serit hatasi çıktı bende garantiye verdik sifiri ile degistirdiler delta degistirirmiydi caksrdi kullanici hatası ugras dur. Ekrani 1000tl ye taktirirdin telefon oldumu 3000tl

• arkadaşlar note 5 alacağım. bunu taksitle hangi yöntemle alabiliriz. altın satın alma gibi yöntem istemiyorum banka aracılığıyla yapılan birşey olmalı. hepsiburada da denizbank diyor ama uğraştrır gibi duruyor yapan var mı denizbank ile?
  • Sonunda %7 indirimi görünce aldim.
    1812 tl ödeme yaptım.
    70 tlde bonus yatacak (50 tl bonus + 750 tl harca 20 tl bonus)

1742 tl maliyeti olmus oluyor.
    Delta garantili gold rengi

• quote:

Orijinalden alıntı: ashkiya26

Sonunda %7 indirimi görünce aldim.
    1812 tl ödeme yaptım.

İndirim nerede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

quote:

1812 tl ödeme yaptım.

İndirim nerede?

18.00e kadar yuzde 7ydi bitti

• quote:

1812 tl ödeme yaptım.

pahalı Delta sıkıntı yaşamazsın ilerde umarım
  • sahibinden de 1-2 haftalık yada 1 aylık cihazlar satılıyor. Turkcell Vodafone. TT felan fiyatlarda fena değil, alırken neye dikkat etmeliyim
  • Paralel ithalatta replika olmasindan korkuyorum. Neredeyse birebir aynisini yapiyorlar bu telefonlarin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Matematik İçin Doğmuşum

Kesinlikle paralel ithalat almayın!!! Bu cihaz 300 liralil 1000 liralik bi alet degil ver
    Ekran hatasi cok cikiyor brn cihazi orjinal samsungdan aldim 2400 tl ye ekranda pembe serit hatasi çıktı bende garantiye verdik sifiri ile degistirdiler delta degistirirmiydi caksrdi kullanici hatası ugras dur. Ekrani 1000tl ye taktirirdin telefon oldumu 3000tl

Daha önce ekranda zaman zaman dokunmatik sıkıntısı olan desire 500 cihazımı delta garantiden yaptırdım. İlk gönderdiğimde yazılım güncellemesi yapıldı tekrar gönderdiğimde direk ekranı ve digitizer i değiştirip gönderdiler ki cihaz nadiren dokunduğunda hareket etmiyordu.

Fiyatı uygunsa paralel ithalat da alınabilir zira samsung kendi cihazlarında darbe bulununca kafasına göre garanti dışı bırakabiliyor.

• arkadaşlar paralel ithalat cihaz almayın. ben gittigidiyordan 16 aralık tarihinde note 5 aldım. delta garantili, ceppaket mağazasından. telefonun knox sayacı 0x1 çıktı. yani önceden rootlanmış.
  • 2184 lira arkadaşlar mediamarkt yazıyor ama emin olamadım.Mesaj atıp samsung garantisi altında mı diye teyid etmek istedim.
    Alınmalı mı?Yoksa diğer maaş gününe kadar beklesem mi 21 gün içinde 2100 altını görür mü acaba bu cihaz?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-5-n920-32-gb-gold-219913419
  • ShadowOfDarkness kullanıcısına yanıt
    Guzel fiyat indirim koduda oluyorsa iyi fiyat.sammsung tr garantili medimarkt

• ShadowOfDarkness kullanıcısına yanıt
    Gun icinde ekstra indirimler tanimliya biliyor gittigidiyor gerci buda %5 indirimliymis.

• iege kullanıcısına yanıt
    %5 indirim var gece 12 ye kadar.
    Üstüne kupon kullanıdırır mı bilmiyorum.Çek satış bölümüne baktım da düzgün kupon yok ortalıkta şöyle 100 tl filan indirim olan kuponda koysak üstüne süper fiyat olacak.

20 günde ne kadar düşer acaba bu telefonun fiyatı şimdi mi alsam yoksa beklesem mi karar veremiyorum
  • müşteri hizmetlerini aradim simdi samsung türkiye garantiliymis urun ben almayi dusunyorum bonus da olunca fiyat daha da asagiya iniyor.

• Arkadaslar ben.gece kusu kampanyasiyla.medimarktan 2200 tlye aldim.avantajix den 50 tl civarin geri gelicek.suanki fiyatta guzel.gecen hafta sitede indirim koduyla 2120 tl civarina kadar dusdu baskada dusmedi.
    40 50 tl kadar bi fatk oynuyor kisa surelerde dusunebilirsiniz bence.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.