Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Note 4 de parmak izi okuyucu var. Yanlız hem iyi okumuyo hemde parmak dik olarak konulması gerektiğinden kullanişsız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • falcon84 F kullanıcısına yanıt
    o kadar güvenmeyin hocam forum bu tip mağdurlarla dolu su gecirmez denmiyor suya dayanıklı deniyor ben olsam sadece ceşme altında yıkarim bide yagmurlu havada kullanmak açısından iyi olur .. bunun dışında deniz havuz falan sakıncalı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Lecher

böyle canavar telefonlara ki note5 3000mah 1 gün gayet normal. ben 1.5 günü devirdiğim oluyor.

Hocam hangi sürümdesiniz ?
  • Note 5 imde chrome da görünenler sekmeleri samsung tarayıcıya nasıl aktarabilirim acaba.

Eskiden s3 ümde otomatik senkronize oluyordu samsung tarayıcıya

• N11'den Zenpower 10050 powerbank aldım ama hızlı şarj etmiyor çakma mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByR0N B kullanıcısına yanıt
    5.1.1 OK6 kullanıyorum. Güncellemeyi bekliyorum. OTA ile devam edicem bir süre. Daha sonra full wipe düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lecher

5.1.1 OK6 kullanıyorum. Güncellemeyi bekliyorum. OTA ile devam edicem bir süre. Daha sonra full wipe düşünüyorum.

zaten wipe yapacaksanız ırak romunu flashlayın direk kullanın. Ben ırak ı flashladım. Adam gibi rom çıktı mı flashlayıp wipe yapacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: apathetic

Note 4 üstüne s7 beklenir mi yoksa note 5 mi alsam acaba? Hala karar veremedim. Bu hafta para iadesi alıyorum note 4 telefonun. Note 6 beklenmez s7 edge pahalı girecek sanırım note 5 ilk günden beri hiç içime sinmedi çıkmayan batarya kızılötesi nedenleriyle. Note 5 parmak izi sensörü 6s gibi stabil çalışıyor mu acaba?

note 5'i ön siparişle almıştım ve aldığıma bin pişmanım. aynısını s7'de de yapacaklar. bu arada note5 kullandığıma pişman değilim ;) sadece tek s7'nin fiyatı henüz oturmamıştır. hazır note 5'in fiyatı oturmuşken bence kaçırmayın bu fırsatı ;) parmak izi sensörü gayet güzel çalışıyor. yalnız arada bir parmak izlerinizi yenilemeniz gerekir. aldığımdan beri telefonu hep parmak iz isensörüyle kullanıyorum :) oldukça pratiklik sağlıyor.

• Arkadaslar cam koruyucu hakkinda yardim lutfen ekrani tam kapatan ve bosluk birakmayan bir marka acil yardim.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Note 4 ü bilmiyorum ama iphone a göre vasat , ben en sonunda sildim parmak izini rahat ettim

• Note 5 de parmak izi okuyucusunda sole sikinti var parmanigini ilk tanimladiginizda mukemmel calisiyor ama 2 gun sonra filan sanki sismemi yapio nedir okumamamya delirtmeye basliyor...bende 4 parmakta kayitli belkide ondan

• lovekrand kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın da 6s kullandım. Evet iphone'un parmak izi sensörü her zaman güzel çalışmıştır da note5 bende hiç sıkıntı çıkarmadı. Bence çok stabil ve hızlı çalışıyor. Üstelik dün gece yazıcının tonerini değiştirdim. Parmaklarımın arası toner doldu ve maalesef çıkaramadım. Ona rağmen bile sorunsuz okudu. Parmak izinizi güzel tanıtın bence.

• Sert-aç kullanıcısına yanıt
    Allah Allah sizde de mi sıkıntılı hocam. Başka bir arkadaşta şikayetçiydi şaşırdım doğrusu. Ben de çok stabil çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Note 5 imde chrome da görünenler sekmeleri samsung tarayıcıya nasıl aktarabilirim acaba.

Eskiden s3 ümde otomatik senkronize oluyordu samsung tarayıcıya

Yok mu bilen ya

• Sert-aç kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz kısa oldu ama 2 deneme yaptım.

https://youtu.be/qp0oANKW0vg

• yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Biliyorum fakat Türkiye sürüm bekleyeceğim.
  • Parmak izi şimdiye kadar bende bir defa bile şaşmadı. Tek dokunuşda açılıyor. Parmak izinizi tanıtırken hep parmağınızın aynı yerini taratmayın değişik açılardanda tanıtın.Çok ama çok stabil ve başarılı.

• Parmak izi basarisiz demiyorum ama sanki sisme yapiyor gibi 2 3 gun sonrasinda sapitiyor o baimsan arada sirada tekrar tanitiyorum..duzeliyor..anti ayfoncuyum yanlis anlasilmasin ama esimde 6 plus var tak diye aciyor hic sasmadan..note 5 bu kadar kusursuz degil

• Parmaginiz her kosesini tanitirsaniz sikinti yok. Cok hizli ve stabil 6s ile karsilastirma videolari var hiz olarak neredeyse aynilar.

• Arkadaşlar email bildirimleri gelmiyor. Ayarlarına baktım bildirimler açık ve senkronizasyon otomatikte. Buna rağmen bildirim gelmiyor. İlla elle kontrol edince mailler düşüyor. Ne yapmak lazım?

• 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.