Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    üstteki arkadaşa katılıyorum s7 edge galiba samsungun 2 yıl boyunca damga vuracağı telefon olabilir. bence diğer markalara örnek olsun. kullanmadım tabii ama 3600 mah ne kadar kötü olabilir. şu an 3000den yukarısını göremiyoruz bunla biz günü iyi kötü çıkartırken 3600 mah çok memnun edebilir. fiyatı da tuzlu olur gerçi ama maddi durumunuza göre uyarsa s7 edge kaçırılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathman20

Sselamlar.Şu anda lg g4 kullanıyorum.Şarjı 1 gün gidiyor.2k ekran için normal.4 ayda 2 defa sarj aletim bozuldu.Eğer 3. defa bozulursa telefonu satıp yeni bir akıllı telefon alacağım.Gün boyu 3g yi kullanıyorum,senkronizasyon açık,mail trafiğim oluyor.Whatsapp mesajlasmalarim bolca oluyor.Aklımda note5 var.Kullananlara sorum note5 de kronik sorun var mı? Şarjı g4 gibi 1 gün mü gidiyor? Ya da bana bu şartlarda hangi telefonu öneriyorsunuz?

maalesef note 5'in şarjı da 1 gün gidiyor.
  • note 5 ve s6 edge plus sahiplerinin kesinlikle geçmesi gerekmiyor s7 ailesine tamamen gereksiz.. note 5 ve s6 edge plus hatta s6 serisi zaten gayet yeterli.. samsung bana göre geçmek için yeterli yenilikler yapamadı.. lg g5 desen çerceveler kalın saçma salak bir deneme.. bu sene tamamen boş.. eğerki yeni telefon alacaksanız samsungun asıl değer verdiği telefon note serisidir note 6 da note 5 gibi mükemmel olacak alınacak telefon note 6 dır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle canavar telefonlara ki note5 3000mah 1 gün gayet normal. ben 1.5 günü devirdiğim oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogiveogi

Bu ürünü hamgi mağzalarda bulabilirim kendim uygulayamam çünkü @bob_marley_232 @bob_marley_232

Cam koruyucuları uygulamak çok kolaydır. Ekranın üzerine koyduğunuz anda kendisi yapışıyor zaten. Eski ekran filmleri gibi değil yani.

Türkiye de satışı yok ne yazık ki. Ben Çinden satın aldım ebay aracılığı ile.

Türkiye'de bu kalitede bir ürün yok.
  • bob_marley_232 kullanıcısına yanıt
    Ekranı tam kaplıyor mu kenalarda hava kabarcığı yapıyor mu eger mümkünse telefonunuzuz bir resmini atsanız nasil durmuş ekran koruyucu bir görsek. Ayrıca yağlanma ve parmak izi bırakması ne durumda

• Evet hepsiburada.com da dts yi seçmiştşm

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusbeen

Evet hepsiburada.com da dts yi seçmiştşm

Aynen ben o satıcıdan aldım. Görmen lazım ısrarla orijinal olduğunu savundu hala en sonunda da beni engelledi whatsappta. Hemen iade yapmanı öneririm arkadaşım ben bugun iade yapıyorum.

• Dogru.
    Bundan once onu kullaniyordum. Haklisin.

• Saat başı giriyorum marsh geldimi diye

• crazy585858 kullanıcısına yanıt
    Bence Note 5 kullanan birisinin geçeceği telefon 4K ekranlı olmalı. S7 Edge geçiş yapılacak bir model değil. Sıfırdan alınır, o ayrı.
  • Ben irak rom yukledim pek fark goremedim

• crazy585858 kullanıcısına yanıt
    Dogru diyorsunuzda benim icin kritik bir yeniligi var o da ip68 sertifikasi. Gear s2 kullaniyorum ve su gecirmezligi muazzam. Ayni seviye oldugu icin benim icin gs7 super bir alet. Oglumu su altinda cekmek istiyorum cunku :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon84

Dogru diyorsunuzda benim icin kritik bir yeniligi var o da ip68 sertifikasi. Gear s2 kullaniyorum ve su gecirmezligi muazzam. Ayni seviye oldugu icin benim icin gs7 super bir alet. Oglumu su altinda cekmek istiyorum cunku :)

Telefonu su altında kullanmak için çok güvenmemek gerek.Su altına girip bozulan birçok xperia z serisi telefona denk geldim.sertifika var ama %100 geçirmeyecek diye bir şey yok.geçirse de garanti kapsamında değil.daha çok kazara suya düşerse diye ekstra bir önlem.su altında çekim yapmak için water proof case takıp iyice garantiye almak lazım.

• fromhunt F kullanıcısına yanıt
    Himmm aslinda dediginiz dogru ama ben gear s2den sonra fazla guvendim nedense. Su alti case bakayim en iyisi note 5e

• falcon84 F kullanıcısına yanıt
    Sualtı için alın bir Xiaomi Yi, takın sualtı kabını. Cayır cayır çekin
  • quote:

Himmm aslinda dediginiz dogru ama ben gear s2den sonra fazla guvendim nedense. Su alti case bakayim en iyisi note 5e

S7 ye bu videodan sonra insanın çok fazla güvenesi geliyor da yine de su altı için tüm telefonlarda dikkatli olmak lazım.
    https://www.youtube.com/watch?v=aw0OZ7wZm6U
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Bende si alti kamerasi var 2010dan beri samsung wp10 cok da iyi cekiyor ama telefon daha iyi bir konuma geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutyum

quote:

S7 ye bu videodan sonra insanın çok fazla güvenesi geliyor da yine de su altı için tüm telefonlarda dikkatli olmak lazım.
    https://www.youtube.com/watch?v=aw0OZ7wZm6U

Montajda minik hataları olan model denk gelebilir.Su da minik hataları kabul etmez.

• Arkadaşlar note 5 aldım yeni. Rootlamak istiyorum cihazı ama triangle away diye bir uygulama vardı eskiden kullandığımız sayacı sıfırlamak için. Bu tip bir program yok mu telefonu rootlayıp garantilik bişey olduğunda göndersem kvk ya direk garanti dışı mı derler ?
  • 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.