Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
47.724
Cevap
341
Favori
1.538.060
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]
Giriş
    621 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: diablodiablo

Samsung bayisine kablosuz hızlı şarj cihazını sorduğumda bana öyle bir cihaz olmadığını iddia etti ki cihazın orjinalliğine karar verebileceğini pek sanmıyorum;)

Hepsiburada bizim de yorumumuzu yayınlamadı.

Şuan için en ucuz fiyat 149tl ve içinde mutlaka fan olacak. Bu yüzden ağırlığı 118 gr civarı geliyor. En belirgin ayırt edici özelliği şimdilik bu ;))

Aynen öyle Türkiye'de malesef bayi çalışanları bizden daha bilgisizler. İyi ki forum var iyi ki bizler varız arkadaşlar birbirimize bilgi paylaşımları yapıyoruz. İyi ki buradayım diyorum tekrar. İyi ki hepiniz varsınız. Bilgisizlik ve cahillik inanın dünyanın en tehlikeli şeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sselamlar.Şu anda lg g4 kullanıyorum.Şarjı 1 gün gidiyor.2k ekran için normal.4 ayda 2 defa sarj aletim bozuldu.Eğer 3. defa bozulursa telefonu satıp yeni bir akıllı telefon alacağım.Gün boyu 3g yi kullanıyorum,senkronizasyon açık,mail trafiğim oluyor.Whatsapp mesajlasmalarim bolca oluyor.Aklımda note5 var.Kullananlara sorum note5 de kronik sorun var mı? Şarjı g4 gibi 1 gün mü gidiyor? Ya da bana bu şartlarda hangi telefonu öneriyorsunuz?

şarj çok önemliyse lenovo p1 al. maddi durumun iyiyse biraz bekle s7 edge al.onun dışında note 5 al asla pişman olmazsın
    |
    |
    mathman20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

üstteki arkadaşa katılıyorum s7 edge galiba samsungun 2 yıl boyunca damga vuracağı telefon olabilir. bence diğer markalara örnek olsun. kullanmadım tabii ama 3600 mah ne kadar kötü olabilir. şu an 3000den yukarısını göremiyoruz bunla biz günü iyi kötü çıkartırken 3600 mah çok memnun edebilir. fiyatı da tuzlu olur gerçi ama maddi durumunuza göre uyarsa s7 edge kaçırılmaz.
    |
    |
    mathman20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mathman20

Sselamlar.Şu anda lg g4 kullanıyorum.Şarjı 1 gün gidiyor.2k ekran için normal.4 ayda 2 defa sarj aletim bozuldu.Eğer 3. defa bozulursa telefonu satıp yeni bir akıllı telefon alacağım.Gün boyu 3g yi kullanıyorum,senkronizasyon açık,mail trafiğim oluyor.Whatsapp mesajlasmalarim bolca oluyor.Aklımda note5 var.Kullananlara sorum note5 de kronik sorun var mı? Şarjı g4 gibi 1 gün mü gidiyor? Ya da bana bu şartlarda hangi telefonu öneriyorsunuz?

maalesef note 5'in şarjı da 1 gün gidiyor.
    |
    |
    note 5 ve s6 edge plus sahiplerinin kesinlikle geçmesi gerekmiyor s7 ailesine tamamen gereksiz.. note 5 ve s6 edge plus hatta s6 serisi zaten gayet yeterli.. samsung bana göre geçmek için yeterli yenilikler yapamadı.. lg g5 desen çerceveler kalın saçma salak bir deneme.. bu sene tamamen boş.. eğerki yeni telefon alacaksanız samsungun asıl değer verdiği telefon note serisidir note 6 da note 5 gibi mükemmel olacak alınacak telefon note 6 dır

Orijinalden alıntı: ogiveogi

Bu ürünü hamgi mağzalarda bulabilirim kendim uygulayamam çünkü @bob_marley_232 @bob_marley_232

Cam koruyucuları uygulamak çok kolaydır. Ekranın üzerine koyduğunuz anda kendisi yapışıyor zaten. Eski ekran filmleri gibi değil yani.

Türkiye de satışı yok ne yazık ki. Ben Çinden satın aldım ebay aracılığı ile.

Türkiye'de bu kalitede bir ürün yok.

Ekranı tam kaplıyor mu kenalarda hava kabarcığı yapıyor mu eger mümkünse telefonunuzuz bir resmini atsanız nasil durmuş ekran koruyucu bir görsek. Ayrıca yağlanma ve parmak izi bırakması ne durumda

|
    |
    bob_marley_232 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

[One Plus 7 Pro 8/256 Nebula Blue
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    Evet hepsiburada.com da dts yi seçmiştşm

Orijinalden alıntı: yunusbeen

Evet hepsiburada.com da dts yi seçmiştşm

Aynen ben o satıcıdan aldım. Görmen lazım ısrarla orijinal olduğunu savundu hala en sonunda da beni engelledi whatsappta. Hemen iade yapmanı öneririm arkadaşım ben bugun iade yapıyorum.

|
    |

Dogru.
    Bundan once onu kullaniyordum. Haklisin.

|
    |
    Lecher kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Bence Note 5 kullanan birisinin geçeceği telefon 4K ekranlı olmalı. S7 Edge geçiş yapılacak bir model değil. Sıfırdan alınır, o ayrı.
    |
    |
    crazy585858 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Dogru diyorsunuzda benim icin kritik bir yeniligi var o da ip68 sertifikasi. Gear s2 kullaniyorum ve su gecirmezligi muazzam. Ayni seviye oldugu icin benim icin gs7 super bir alet. Oglumu su altinda cekmek istiyorum cunku :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    crazy585858 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    448 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: falcon84

Dogru diyorsunuzda benim icin kritik bir yeniligi var o da ip68 sertifikasi. Gear s2 kullaniyorum ve su gecirmezligi muazzam. Ayni seviye oldugu icin benim icin gs7 super bir alet. Oglumu su altinda cekmek istiyorum cunku :)

Telefonu su altında kullanmak için çok güvenmemek gerek.Su altına girip bozulan birçok xperia z serisi telefona denk geldim.sertifika var ama %100 geçirmeyecek diye bir şey yok.geçirse de garanti kapsamında değil.daha çok kazara suya düşerse diye ekstra bir önlem.su altında çekim yapmak için water proof case takıp iyice garantiye almak lazım.

Himmm aslinda dediginiz dogru ama ben gear s2den sonra fazla guvendim nedense. Su alti case bakayim en iyisi note 5e

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    fromhunt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4098 Mesaj

Sualtı için alın bir Xiaomi Yi, takın sualtı kabını. Cayır cayır çekin
    |
    |
    falcon84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: falcon84

Himmm aslinda dediginiz dogru ama ben gear s2den sonra fazla guvendim nedense. Su alti case bakayim en iyisi note 5e

S7 ye bu videodan sonra insanın çok fazla güvenesi geliyor da yine de su altı için tüm telefonlarda dikkatli olmak lazım.
    https://www.youtube.com/watch?v=aw0OZ7wZm6U
Bey Azura
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.