Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ırak romu yükledim bütün kodlar çalışıyor. Wipe vs de yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar şuan bi kablosuz şarj cihazı alıcam ikinci el fast charge olandan da alacağım arkadaş faturası kayıp ama samsung bayiden sorgulama yapabilirsin dedi bunun bayi gitmeden başka yolu yok mu öğrene bilmenin orijinal samsung ürünü olup olmadığını garantisini sorgulamanın çünkü bi yere gönderecek ben oradan bakıp parasını ödeyip alıcam sonrasında bayi gidince bi hayal kırıklığına uğramak istemiyorum

• a90ny44 kullanıcısına yanıt
    şarzı takınca fan sesi duyoyorsan menude "hızlı şarz ve normal şarz" menusu veya ona benzer bir menu çıkarsa orjinaldir diye büyük olasılıkla tahmin ediyorum. Çünkü orjinal olmayan fast caharge de öyle menu ve fan yok.
    orjinal kutusunda SAMSUNG logosuda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waterman -- 2 Mart 2016; 11:08:18 >
  • Irak bile bizden önce güncelleştirme aldı ya başka birşey demiyorum. Kaçıncı dünya ülkesiyiz anlamadım gitti.
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Liquid crystal ile ultra hybird arasındaki fark nedir @Karargahx @Karargahx

• fromhunt F kullanıcısına yanıt
    Malesef hayir .

http://www.sammobile.com/2016/02/22/galaxy-s7-always-on-display-feature-not-coming-to-existing-galaxy-handsets/

Always-on yani bekleme ekraninda surekli bildirim ve saat ozelligi gelmeyecek. AMOLED li telefonlarina neden gelmiyor bu yazilimsal sey anlamis degilim.

Aslinda anlasilmasi zor degil Samsung yazilimsal kirpmalar kasitli amac yeni cihaz sattirma politikalar yillardir .

Touchwiz biraz elden gecti ama tam oturmadi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: waterman

şarzı takınca fan sesi duyoyorsan menude "hızlı şarz ve normal şarz" menusu veya ona benzer bir menu çıkarsa orjinaldir diye büyük olasılıkla tahmin ediyorum. Çünkü orjinal olmayan fast caharge de öyle menu ve fan yok.
    orjinal kutusunda SAMSUNG logosuda var.

Benimki orjinal samsung ama kutuda samsung logosu yok

• 6.0.1 romu bence gayet iyi olmuş. Şarj şu anda 5.1.1 den iyi durumda. Ayrıca parmak izi algılama da hızlanmis çok iyi olmuş.

• a90ny44 kullanıcısına yanıt
    Kaç liraya alacaksın? Cihazın altındaki etiketin resmini atmasını iste bir de.
  • Yalnızca acil aramalar problemi....Arkadaşlar launcher veya tema yüklediğimde operatörden kopma oluyor sim kartı çıkartıp taktığımda düzeliyor,bu hatayı fixlemenin bir yolu var mıdır?
    5.1.1 yüklü operatör avea.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Malesef hayir .

http://www.sammobile.com/2016/02/22/galaxy-s7-always-on-display-feature-not-coming-to-existing-galaxy-handsets/

Always-on yani bekleme ekraninda surekli bildirim ve saat ozelligi gelmeyecek. AMOLED li telefonlarina neden gelmiyor bu yazilimsal sey anlamis degilim.

Aslinda anlasilmasi zor degil Samsung yazilimsal kirpmalar kasitli amac yeni cihaz sattirma politikalar yillardir .

Touchwiz biraz elden gecti ama tam oturmadi ...

Sonuç itibariyle S7 deki yazılım nasıl bir çalışma mantığı sergiliyorsa Note5 de öyle sergileyecek. Always on gibi detayları kasdetmedim.

• ogiveogi O kullanıcısına yanıt
    hocam liquid crystal slikon esniyebiliyor ultra hybird kullanmadım ama videolardan gördüğüm kadarıyla sert biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eser_83

Irak bile bizden önce güncelleştirme aldı ya başka birşey demiyorum. Kaçıncı dünya ülkesiyiz anlamadım gitti.

Sadece Irak ve Kamboçya da dağıtıldı.
    Edit:Bir de Güney Kore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fromhunt -- 2 Mart 2016; 13:57:40 >
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Hybrid olanda military felan yazıyor hybird olanı alıcam galiba telefonu koruması çok önemli @Karargahx @Karargahx

• Kamera bölümü kılıfın içinde kalıyor dimi

• onurs27 kullanıcısına yanıt
    uğraşacak zamanım olmadığı için hiçbir wipe yapmadan tek parçalı olarak kurdum. Belirttiğiniz gibi bir sorun yok. Şuan tek sorunum Chrome ile internette gezinirken gezinti hızım eskisine oranla epey düştü. acaba herkeste var mı bir sorun yok wipe yapmamamdan mı kaynaklanıyor biraz kullanayım olmadı wipe yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: fromhunt

quote:

Irak bile bizden önce güncelleştirme aldı ya başka birşey demiyorum. Kaçıncı dünya ülkesiyiz anlamadım gitti.

güney kore romu nerede var acaba? sammobile'de göremedim ama.
  • hakan_710 H kullanıcısına yanıt
    Wipe yapın hocam çok fark ediyor. Ayrıca kendi tarayıcısı çok iyi onu kullanın. Chrome baş belasi

• ozanersin O kullanıcısına yanıt
    cevabınız için sağolun hocam. kendi tarayıcısı güzel olmuş beğendim **** ile de gayet güzel ama tek eksik yönü yeni sekme açınca ön planda açması ve sekme geçişlerinin chrome kadar kolay olmaması. bu yüzden normal kullanımda chrome ağır basıyor. birkaç gün kullanayım wipe yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: fromhunt

quote:

güney kore romu nerede var acaba? sammobile'de göremedim ama.

SK Telekom un var.

• 
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.