Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiyede 21 ağustos da önsipariş. 28 ağustosta da satışda diye bilgi veriyor teknoloji haber siteleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmlunrssl kullanıcısına yanıt
    İnşallah belirtilen tarih de gelir, dolar kuru da iyice uçtu bakalım kaç liradan giriş yapacak?

64gb lık model ilk etap da gelir mi ki?
  • ireyal kullanıcısına yanıt
    Gelecek hocam, 21 Ağustos'ta vodafone önsipariş açıyor... 64de illaki gelir bence, 32 alınmaz o cihaz...

• Avrupalılardan farkımız olacak ilk defa :) Bu sefer onlar bekleyecek biz alıp kullanacağız. Note 3 den sonra kesinlikle iyi gelecektir.Tek korkum batarya performansı onun dışında 2 sene rahat götürür.
  • Üzüldüm beyler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende s4 mini var bugun suda rahmetli oldu.note 4 almak istiyordum ama note 5 imi beklesem acaba telefonada ihtiyacim var baska telefon yok elimde.

• ireyal kullanıcısına yanıt
    gelecek kardeşim. 21 Ağustosta satışta

• Çöp 5 anakonu

• Note 5 Ana konu sadece 3 sayfa vay be bence telefon yönünden artık doymuşluğa ulaşmış gibiyiz zaten telefon üreticileride ekstra birşey koyamıyorlar artık telefonlara.

Bu iyiye işaret fiyatlar düşecektir.
  • Ben gerçekten anlamıyorum bu insanları la mübarekler elinizdeki cihazlar neyıneze yetmiyor sanki zaten çoğunluğunuz sosyal media kullanmak ve hava atak dışında farklı şeyler için kullanmıyorsunuz yazıktır. Şimdi gidip bu makinaya 3bın tl bayılacaksınız merak ediyorum acaba ne kadar kazanıyorsunuz ki ayda????

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    28 Agustos gibi soylentiler var fakat urun yrn depomuza gelebilir. Ctesi gunu gun icerisinde satisina; Akmerkez, Forum Istanbul ve Metrocity Samsung magazalarimizda vewww.gsmavm.com adresinde başlanabilir.
    Gun icerisinde magazalarimizi telefon ile arayip bilgi alabilir ya da eeb sayfamizi takip edebilirsiniz

Iyi aksamlar.
    saygilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Samsungavm.com

Merhaba,
    28 Agustos gibi soylentiler var fakat urun yrn depomuza gelebilir. Ctesi gunu gun icerisinde satisina; Akmerkez, Forum Istanbul ve Metrocity Samsung magazalarimizda vewww.gsmavm.com adresinde başlanabilir.
    Gun icerisinde magazalarimizi telefon ile arayip bilgi alabilir ya da eeb sayfamizi takip edebilirsiniz

Iyi aksamlar.
    saygilar.

Fiyat 2699 olmuş ben 2500 civarı bekliyordum.Hediye falan verilmeyecek mi...
  • quote:

Merhaba,

Iyi aksamlar.
    saygilar.

Hocam selamlar. Web sayfanız ürünler stoğa girmesi durumunda güncellenecek mi ?

Ve yarin deponuza giriş sağlanırsa yarin satın alabiliyor muyuz ?

Bir sorum daha olacak. Sadece 32 gb modeller mi yoksa 64 gb modeller de satista olacak mi ?

Alakaniz icin tesekkurler.

• quote:

Merhaba,

Iyi aksamlar.
    saygilar.

Siz yetkili biri misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Merhaba,

Iyi aksamlar.
    saygilar.

Fiyat 2699 olmuş ben 2500 civarı bekliyordum.Hediye falan verilmeyecek mi...

Önceden hiç verildi mi hediye?
  • ax kullanıcısına yanıt
    S6'da olduğu gibi buyuk ihtimalle kablosuz şarj standı verilecek. Tabi ön siparişlerlehttp://thaber.info/galaxy-note-5-ve-galaxy-s6-edge-ilk-siparisleri-ile-kablosuz-sarj-standi-hediye-verilebilir-14-08-2015
  • rezerve.
  • http://www.sammobile.com/2015/08/14/dual-sim-galaxy-note-5-with-microsd-card-slot-confirmed/

Bu model Turkiye ye gelmeliydi . Micros SD li SIM kart hibrit girislisi daha cazip duruyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Ben gerçekten anlamıyorum bu insanları la mübarekler elinizdeki cihazlar neyıneze yetmiyor sanki zaten çoğunluğunuz sosyal media kullanmak ve hava atak dışında farklı şeyler için kullanmıyorsunuz yazıktır. Şimdi gidip bu makinaya 3bın tl bayılacaksınız merak ediyorum acaba ne kadar kazanıyorsunuz ki ayda????

Pardon da sanane?

• quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Ben gerçekten anlamıyorum bu insanları la mübarekler elinizdeki cihazlar neyıneze yetmiyor sanki zaten çoğunluğunuz sosyal media kullanmak ve hava atak dışında farklı şeyler için kullanmıyorsunuz yazıktır. Şimdi gidip bu makinaya 3bın tl bayılacaksınız merak ediyorum acaba ne kadar kazanıyorsunuz ki ayda????

Milletin cüzdanının hesabını yapmaktan ne zevk alıyorsunuz acaba ?

Sana ne kardeşim. İsteyen istediğini yapar. Faturası senden mi çıkacak ?

Hayret bir şey ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emperor1907 -- 15 Ağustos 2015; 10:16:17 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.