Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Servise gotur ifade ettiklerin icin onarim yapsinlar veya cihazin 1 aylik degilse yenisi ile degistirirler .
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    Bunlari ben de yaziyorum donanimhaberde ama tas olsa taslayacaklar beni

Forum yoneticilerine objektif mi olunuyor ?
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    Note5 beta ya dahil edilmedigi haftalardir biliniyor . Cikacaksa BETASI cikmasin ...

Umarim arayuzu S7 ile ayni olur yani UI de yenilik olur . Gerci oyle birsey olmayacak ama :/
  • dosyalarım klasöründe bir hata var. klasöre girdikten sonra silmek istediğim dosyanın üzerine parmağımı basılı tuttuğumda veya düzenle seçeneğini seçtiğimde;

"dosyalarım durduruldu" şeklinde hata uyarısı alıyorum. bunun nedeni ne olabilir?
  • Bu tur sorunlar bende genelde farkli ulke ROM lari yuklerken cikiyordu ve FULL WIPE yapmadigim icin .

FULL WIPE yap . Tabiki yedeklemelerini de yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

dosyalarım klasöründe bir hata var. klasöre girdikten sonra silmek istediğim dosyanın üzerine parmağımı basılı tuttuğumda veya düzenle seçeneğini seçtiğimde;

"dosyalarım durduruldu" şeklinde hata uyarısı alıyorum. bunun nedeni ne olabilir?

Herhangi bir tema kullanıyorsanız ondan oluyor temayı kaldırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yudevil kullanıcısına yanıt
    Bu konu veya herhangi bir konu ilgili cihazi vs OVME yeri olamaz.

Elestirici yapicilik namina kiyaslama ve irdeleme yapilabilir .

Her farkli marka ve platformu elestirenleri BIR gormek ve kendince yargilamak dogru degildir.

Note5 konusu diye Note5 e ovme diye birsey kabul edilemez .

Cok istiyorsan kendin bol bol yap burda . Bakalim nasil oluyormus ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

o hakki note5in arkasina apple stickeri yapistiracak kadar hasta bi adam sdn'yi hic izlemem bile en yararli bilgileri tecnopat veriyor bana gore

Teknoseyir de iyidir,objektif yorum yaparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

dosyalarım klasöründe bir hata var. klasöre girdikten sonra silmek istediğim dosyanın üzerine parmağımı basılı tuttuğumda veya düzenle seçeneğini seçtiğimde;

evet tema kullanıyorum.

edit: temayı kaldırdığımda sorun kalmadı. tema kullandığımızda neden böyle saçmalıyor? kendi oem teması çok çirkin ya çin androidi gibi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 12 Ocak 2016; 8:32:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Note5 beta ya dahil edilmedigi haftalardir biliniyor . Cikacaksa BETASI cikmasin ...

Umarim arayuzu S7 ile ayni olur yani UI de yenilik olur . Gerci oyle birsey olmayacak ama :/

Ben de zaten burda Note 5 Avrupa'da cikmadigi icin Beta programina dahil olmadigini birkac kez yazdim. Ha en son mesajimda da Beta'yi degil normal MM guncellemesini 6.0.1 seklinde alacagimizi soylemeye isaret ettim, minor Android guncellemeler konusunda politika degisiklegine gidebilecegini yazdim, tas olsa beni taslayacaklar diyosun da bazi mesajlarin sadece vurmak icin yazilmis gibi, sen de ayni duruma dusuyosun Ha farkinda degilsen orasi ayri..

S7'de TouchWiz gelistirmeleri, UI iyilestirmeleri olup bunu Note 5'e vermezlerse cok kotu bir politika olur, SD Kart'in donusu neredeyse kesinlesti f1.7 12MP kamera farkli bir deneyim getirebilir :) Daha sonra da Note 6 uzerindeki beklentiler artacaktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 12 Ocak 2016; 8:34:12 >

• quote:

Bu konu veya herhangi bir konu ilgili cihazi vs OVME yeri olamaz.

Elestirici yapicilik namina kiyaslama ve irdeleme yapilabilir .

Her farkli marka ve platformu elestirenleri BIR gormek ve kendince yargilamak dogru degildir.

Note5 konusu diye Note5 e ovme diye birsey kabul edilemez .

Cok istiyorsan kendin bol bol yap burda . Bakalim nasil oluyormus ...

Burası note 5 eleştirme irdeleme yeri mi ? Konuyu buraya hiç bir faydası olmayan birinin açması üzücü. İnsanlar buraya note 5 i öğrenmeye geliyor. Burda gelip iphone şöyle iphone böyle demenin mantığı ne ? Çok isteyen gidip o forumda takılır kardeşim. Note5 in eksi özelliklerini tabiki yazabilirsin ama eğer iphone 6 bataryası bundan iyi diyorsan bir art niyet vardır bunda. Bunlara bişey demiyorsun da note 5 sahiplerine samsung şöyle böyle diyip duruyorsun. Bir daha alıntı yapmazsan sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

evet tema kullanıyorum.

edit: temayı kaldırdığımda sorun kalmadı. tema kullandığımızda neden böyle saçmalıyor? kendi oem teması çok çirkin ya çin androidi gibi :(

Kaç defa yazdım burada ama bu başlık da faydalı yorum yazmaya insan fırsat bulamıyor ki. Saçma sapan kılıf ve iphone karşılaştırma muhabbetleri. Neyse nova launcher kullanın arkadaşlar touchwizi den kaynaklanan hiçbir anormallik görmezsiniz. Bu başlıktan soğuttu beni bazı kullanıcılar. Bırakmıyorlar ki insanlara faydalı bilgiler verelim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet tema kullanıyorum.

Kaç defa yazdım burada ama bu başlık da faydalı yorum yazmaya insan fırsat bulamıyor ki. Saçma sapan kılıf ve iphone karşılaştırma muhabbetleri. Neyse nova launcher kullanın arkadaşlar touchwizi den kaynaklanan hiçbir anormallik görmezsiniz. Bu başlıktan soğuttu beni bazı kullanıcılar. Bırakmıyorlar ki insanlara faydalı bilgiler verelim.

hocam peki nova'nın cihaz ve batarya performansına olumsuz etkisi var mı?

• Sayfayı açan ve kimsenin burda istemediği şahıs da buna destek veriyor işin garibi. Kıyaslama yapın diyor burası iphone vs samsung konusu da yanlış yazmış herhalde

• jinjin kullanıcısına yanıt
    Tuketiciyi son kullaniciyi neden taslayayim. Bazilari polemik yapiyor cevap hakkimi kullaniyorum ki bazilari ozel mesaj yoluyla da tuhaf ifadelerini tek tek yazsam hak veririsin .

Boylelerine sessiz kalinca akli sira kendilerini hakli saniyorlar.

Bir tane ornek verecegim : Beni Samsung calisani sanip donanimhaber de konu basligindan sorumlu surekli icerik eklememi isteyen hatta bu kisilerin boyle yapmadigim icin sikayet edeninden tutta Samsung a dahi sikayet edecek kabiliyette uyeler var :)

Turkiye de forum konu baslatma algisi cok farkli talepler var. Objektiflik icin eksik yanlari bahsetmek beni de sivri bir uye gibi algilatsa da GENEL ortalama algi icin bilinc adina dogru yaptigimi dusunuyor ve inaniyorum . Sonucta yillarin Samsung kullanicisiyim ve tum cihazlarim da Amiral Modeller dir .

Touchwiz UX guncel surumu simdiden soyleyeyim iddia gibi olacak GELMEYECEK once modellerin hepsinde durum boyledir S serisi ile Note serisini geriye donuk takip edilirse idrak edilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 12 Ocak 2016; 9:31:30 >

Faydalarim ortada .Sadece ilk sayfa ilk mesaja bakman kafi ( nitelik ve nicelik olarak )

Burasi Note5 ANA KONU .

Irdeleme senin lugatinda olumsuzluk algisi olusturmus .

Iphone 6 bataryasi iyidir filan yazmadim .

Apple ( digerleri de dahil ) a ozellikle FAN olan fanatiklere herzaman karsi cikmisimdir durusum bellidir beni bilen bilir .

Samsung urunlerini yillardir kullanan biri olarak bir tane carpitma yoktur hatta eksik olumsuz taraflari bahsetmedigim kisimlari bile olabilir . Gerci bircogu bircok kullanici tarafindan ifade ediliyor burda veya dunyada herhangi bir forumlarda .

Samsung donanimda kendilerince iddiali yenilikleri var ama YAZILIMSAL olarak guncelleme hizi ve suresi olarak POLITIKALARI YENI CIHAZ ALDIRMAK ve tuketiciyi dinlemeyen tasarimlar yuzunden TEPKI cektigi TUM DUNYACA bilinen bir gercek .

Rehber problemini neden yillar sonra cozebildi sirf burdan ele alman bile kafi .

Ne hikmetse yeni modeli ciktiginda eskimis Amiral Modeli aldigi guncelleme arayuzu eski olacak ve takilmalar pil tuketimi filan problemli olacak . Ne tesaduftur ki her yil boyle !

Bir daha alinti yapma diyerek vur kac mantigi sergiliyorsun .

Forum ruhu ve bilinci sende gelismedigini seziyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 12 Ocak 2016; 9:28:25 >

• beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Ya oyun performansı için konuşuyorsak ben bir şey diyemem. İphone daha iyi şüphesiz ama hız konusunda, oyunları açma hariç en azından s6 daha hızlı. E aynı donanım üç aşşağı beş yukarı durum aynı olur note 5'te de.
    Ne demisler dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlarmis ...

Forumu koye cevirenlere destek vermeyin.
  • quote:

Bunlari ben de yaziyorum donanimhaberde ama tas olsa taslayacaklar beni

Forum yoneticilerine objektif mi olunuyor ?

Bazı konularda çok taşlandığım oldu. Öyle bir şey yok.
  • nova'nın ücretsiz versiyonunu yükledim. whatsaptan mesaj gelince ikon üzerinde bildirim görünmüyor. ücretlide görünüyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.