Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim sormak istedigim bir şey var sag tarafta yer alan kilit açma kapama tuşunda biraz oynama var sizde boyle bir sorun var mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1907 -- 25 Ağustos 2015; 14:31:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert1907 kullanıcısına yanıt
    Bende şuan 64 GB modelleri bekliyorum ve renk konusunda inanılmaz kararsızım.

Beyaz renk , güzel gibi duruyor. Ama önden bakıldığında Note 5 olduğu hiç anlaşılmıyor

Silver, önden güzel ama arkasında bir teneke gibi belki kavisden dolayı bilmiyorum ama internetten baktığım görüntüler çok hoşuma gitmedi

Safir siyahı, şuan ki telefonum siyah ve ilk başta güzel gelsede sonra siyah oluşunu sorguluyorsunuz. Evet biraz gece mavisine çalan bir renk Note 5'te ki ama kılıf takacağımız için önü yine siyah gibi görünecektir.

Gold, işin açıkçası beni en çok etkileyen renk bu oldu. Ama buradaki handikap arkasının yine silverdaki gibi teneke havası yaratması mesela s6 edge plusda bu yok sanırım kavisden bana öyle geliyor. Sonra ise kılıf seçeneğinin oldukça düşmesi yani hadi spigen şeffaf sarı çerçeveli bir kılıf aldım. 2-3 sene süre içinde sürekli sarı sarı boğulurum gibi geliyor.

İşin kısası inanılmaz kararsızım

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Ben henüz renk konusunda karar veremedim. Gold uzun vade de sıkar mı diye düşünüyorum.

Ayrıca gold olunca telefon kılıf seçeneğide azalıyor gibi geliyor.

Valla silver olsaydi ben de onu almayi dusunurdum ama youtubeden gordugum kadariyla onda da cok parmak izi kaliyor. Keza gold da oyle suan mesela telefonu kilifsiz kullaniyorum her taraf parmak izi :)

1-2 gün içinde ben de gold renginden alacağım da çok mu kötü duruyor ya parmak izi olayı?

siyah ya da türevi koyu renk telefon taşımayı sevmiyorum. Şu ana kadar da hep beyaz kullandım ki zaten beyazı şu an Türkiye'de yok. Teknosada gold rengi çok da beğendim aslında ama bakalım. başka seçeneğim yok zaten el mahkum

• ING müşteri hizmetlerini arayıp sordum. Erken toplu ödemenin herhangi bir avantaj sağlamayacağını, toplam tutar neyse yine onu ödeyeceğimizi söylediler.
  • gokhanalmis94 G kullanıcısına yanıt
    Normal tüketici kredileri erken kapatıldığında avantaj olur fakat bu tarz elektronik marketlerin anlaşmalı kredilerinde erken kapatma cezası oluyor. Ceza nedeniyle de erken kapatmak avantajlı olmuyor.

Saygılarımla.
  • quote:

Bende şuan 64 GB modelleri bekliyorum ve renk konusunda inanılmaz kararsızım.

Beyaz renk , güzel gibi duruyor. Ama önden bakıldığında Note 5 olduğu hiç anlaşılmıyor

Silver, önden güzel ama arkasında bir teneke gibi belki kavisden dolayı bilmiyorum ama internetten baktığım görüntüler çok hoşuma gitmedi

Safir siyahı, şuan ki telefonum siyah ve ilk başta güzel gelsede sonra siyah oluşunu sorguluyorsunuz. Evet biraz gece mavisine çalan bir renk Note 5'te ki ama kılıf takacağımız için önü yine siyah gibi görünecektir.

Gold, işin açıkçası beni en çok etkileyen renk bu oldu. Ama buradaki handikap arkasının yine silverdaki gibi teneke havası yaratması mesela s6 edge plusda bu yok sanırım kavisden bana öyle geliyor. Sonra ise kılıf seçeneğinin oldukça düşmesi yani hadi spigen şeffaf sarı çerçeveli bir kılıf aldım. 2-3 sene süre içinde sürekli sarı sarı boğulurum gibi geliyor.

İşin kısası inanılmaz kararsızım

silverin ne zaman gelecegi belli mi ?

• tobreakuaro kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar ulaştığım net bir bilgi yok.

Ancak 28'inden sonra gelmesini bekliyorum.

• Bio kullanıcısına yanıt
    http://shiftdelete.net/galaxy-note-5te-s-pen-sorunu-63378

Ucuz kurtarmissiniz

• Çok pahali değilmi arkadaşlar uygun yer yok alayim

• quote:

Orijinalden alıntı: polater

Bu arada JBL hoparlörü deneyen var mı arkadaşlar. Eğer iyiyse kullanayım yok vasat ise satmayı düşünüyorum.

Ben denedim hocam gayet iyi ses veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan323

quote:

quote:

Ben henüz renk konusunda karar veremedim. Gold uzun vade de sıkar mı diye düşünüyorum.

Valla silver olsaydi ben de onu almayi dusunurdum ama youtubeden gordugum kadariyla onda da cok parmak izi kaliyor. Keza gold da oyle suan mesela telefonu kilifsiz kullaniyorum her taraf parmak izi :)

1-2 gün içinde ben de gold renginden alacağım da çok mu kötü duruyor ya parmak izi olayı?

siyah ya da türevi koyu renk telefon taşımayı sevmiyorum. Şu ana kadar da hep beyaz kullandım ki zaten beyazı şu an Türkiye'de yok. Teknosada gold rengi çok da beğendim aslında ama bakalım. başka seçeneğim yok zaten el mahkum

Nasi beyazı türkiyede yok dün baktım turkcell var

• Galaxy apps uygulaması ile hiçbir şey indiremiyorum gelen güncellemeyi dahi çekmiyor ağa bağlanınca rapor gönderiyor cihaz 29 mb güncellemeyi almadı gidip bozuk cihazın mi aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Aiginas

Galaxy apps uygulaması ile hiçbir şey indiremiyorum gelen güncellemeyi dahi çekmiyor ağa bağlanınca rapor gönderiyor cihaz 29 mb güncellemeyi almadı gidip bozuk cihazın mi aldım

Bağlandığınız ağı değiştirin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ucuz kurtarmissiniz

Küçücük bir hata ile büyük bir soruna sebep olacak tasarım hatasına samsung kullanıcı hatası diyor samsung zor durumda sanırım servislerin paraya ihtiyacı var servisleri beslemek için çok güzel bir yol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

quote:

Ucuz kurtarmissiniz

Küçücük bir hata ile büyük bir soruna sebep olacak tasarım hatasına samsung kullanıcı hatası diyor samsung zor durumda sanırım servislerin paraya ihtiyacı var servisleri beslemek için çok güzel bir yol.

Ama samsung haklı kullanıcı hatası yüzde yüz

• Arkadaşlar gümüş rengi var değilmi note 5 sin

• quote:

Orijinalden alıntı: polater

Bu arada JBL hoparlörü deneyen var mı arkadaşlar. Eğer iyiyse kullanayım yok vasat ise satmayı düşünüyorum.

Boyutuna göre çok mükemmel ses veriyor.
    Cidden beni şaşırttı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

quote:

Ucuz kurtarmissiniz

Ama samsung haklı kullanıcı hatası yüzde yüz

Haklı olamaz kendileride biliyor bunu, kalem tersten giremeyecek şekilde yapılabilirdi diğer note larda olduğu gibi bilinçli olarak bu şekilde bırakmışlardır samsung böyle bir marka telefon konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 25 Ağustos 2015; 17:16:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan323

quote:

quote:

Valla baya parmak izi kalıyor hatta bir kaç arkadaş elden ele dolaştırdı bakmak parmak izinden geçilmiyordu özellikle arkası :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

Arkadaşlar gümüş rengi var değilmi note 5 sin

gümüş gri türkiye ye gelmedi malesef.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.