Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler gsmarena ve google'da araştırdım bulamadım. Bu telefonun üzerinde RGB LED ve IR LED bulunuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

quote:

quote:

note 5 im geldi. eski telefonumdaki uygulamalar yüklendi fakat rehber yüklenmedi . rehberi manuel google hesabımdan yüklemek istediğimde (kişileri al)
    cihaz hafızasında vcard dosyası bulunamadı hatası alıyorum

Bilgisayardan contacts.google.com 'a gir. Kişilerin orada mi diye bak. Gelmediyse yoktur büyük ihtimalle. Yani bu demek ki kişileriniz Google hesabınızda zaten değilmiş. Kişileriniz bilgisayarda görünüyorsa alıntılayın lütfen.

evet orda görünmüyor eski telefon note 2 yedeklemiştim halbuki??

turkcell yedekten geri yükledim rehberi. rehber note 5e rağmen yazdığınız sitede görünmüyor ne yapmak lazım

edit: note 5te rehberi samsung account yahoo gmaile senkronize etmeye çalışıyorum olmuyor hiç biri

Rehber ayarlarında içe/dışa aktar seçeneğinden cihaz hafızasına vcard olarak rehberi atın. Telefonun internet bağlantısını kesin(hem wifi hem mobil). Telefon hafızasında oluşan vcard dosyasını bilgisayara atın. Bilgisayardan aynı siteden içe aktar seçeneği ile vcard dosyasını seçin. Kişiler sorunsuz yüklenirse telefondaki rehberi komple silin. Telefonun internetini açın. Az önce Google hesabınıza yüklediğiniz kişiler birkac saniye içinde telefona gelecek. Tabii ki senkronizasyonu kapamadıysanız.

Telefonun internetini ilk başta kapatın diyorum çünkü aynı kişiden 2 tane filan olacak böyle yapınca kafamız karışmasın. Aynen uygulayın sorun olmaz. Daha sonra telefona her numara kaydettiğinizde varsayılan kayıt yerinin Google hesabı olduğuna dikkat edin. Numarayı kaydederken gösterir.

dediklerinizi yaptım hocam tam gmail hesabında içe aktar yapmaya kalkınca. gördüm ki rehber yedeklenmiş. yahooo hesabıma girip oraya da gmailden çektim.

teşekkürler

• kızılötesi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.

4 GB ram yaramış baya. Sistem en ufak ir kasılma olmadan çalışıyor maşallah.

Siyah aldım ama gold olana da gözüm kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Merhaba arkadaşlar.

4 GB ram yaramış baya. Sistem en ufak ir kasılma olmadan çalışıyor maşallah.

Siyah aldım ama gold olana da gözüm kaldı.

bence siyah daha güzel, arka kapak tam siyah değil laciverte çalması çok hoşuma gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu geri tuşuna bir süre basınca tema duvar kağıdı vs..bir menü çıkması gerekiyor ama ben bütün ayarlara baktım bulamadım..nasıl yapacaz.

• Bana da an itibariyle güncelleme gelmiş durumda

https://hizliresim.com/rVJrJM

[simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismlyldrm27 -- 22 Ağustos 2015; 23:45:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hızlı şarjı kapatayım dedim bulamadım: yok mu?
  • Yazan oldu mu bilmiyorum fakat Bimeks'te şu an da 149TL değerinde hediye çeki (bipara) hediyesi mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MirachleSevim -- 22 Ağustos 2015; 23:54:31 >
  • kies 3e bağlayamıyorum telefonu . smarth switch gibi bir uyarı veriyor . o da yüklü
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirachleSevim

Yazan oldu mu bilmiyorum fakat Bimeks'te şu an da 149TL değerinde hediye çeki (bipara) hediyesi mevcut.

Üstad bu biparayı direkt harcayabiliyormuyuz Yoksa belli bir tutarın üzerindeki alışverişlerde mi geçerli oluyor. Eger para gibi kullanabiliyorsak güzel.

• polater kullanıcısına yanıt
    Normal para gibi kullanabiliyorsunuz. İster parça parça ister 149TL şeklinde ister daha pahalı bi' üründe ve ya ürünlerde indirim gibi tamamen size kalmış durumda.
  • O zaman iyiymiş bu kampanya. 149 tl az değil

• quote:

Orijinalden alıntı: MirachleSevim

Yazan oldu mu bilmiyorum fakat Bimeks'te şu an da 149TL değerinde hediye çeki (bipara) hediyesi mevcut.

teşekkürler hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmrkmustafa

kızılötesi yok

Hafıza kartı ve pile laf etmem amam kızılötesi kalmalıydı. Telefonu kullananların çoğu belki kullanmadı hatta telefonunda o özelliğin olduğunu bilmeden kullananlar oldu eminim ama biz kullanıyorduk. Çok da işe yarıyordu. Hem şaka makinesi hem de acil durumlarda işe yarıyordu.

• quote:

kies 3e bağlayamıyorum telefonu . smarth switch gibi bir uyarı veriyor . o da yüklü

Hata mesajı nedir?

• [simage]
    [/simage]
    quote:

quote:

kies 3e bağlayamıyorum telefonu . smarth switch gibi bir uyarı veriyor . o da yüklü

Hata mesajı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 23 Ağustos 2015; 9:33:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: polater

A

Not alıp ekrana iliştirmek çok güzel. Ben en cok bu özelliğini seviyorum bu sayade ekran her acıldığında hatırlıyorum.

Kalem mesaj yazmak veya internet adresi girmek için çok kullanışlı değil.

Yazınız çok güzelmiş :)

• arkadaşlar note 5'de note 3'de yer alan kalem penceresini niye kaldırmışlar acaba. yoksa ben mi bulamadım. Çok işime yarıyordu kalem penceresi. ekrana çizdiğim bir kare ile ekranda istediğim uygulamayı çalıştırıyordum. Tamam çoklu pencere ile de yapabiliyoruz bunu ama kalem penceresi daha da pratiklik sağlıyordu. Ayrıca note 3'de kalem penceresine hesap makinesini de ekleyebiliyordum ve e okulda öğrencilerimin not ortalamasını hesapladığım için hesap makinesi kalem penceresinde çok işime yarıyordu.
  • Note 5 aksesuarları mağazalardaki yerini aldı
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.