Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Miranda Kerr Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
46.934
Cevap
383
Favori
1.441.090
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3574 Mesaj
      22 Ağustos 2015 15:23:05

Sistem dahil tum verileri atiyordum kaydedemedi zaten cihaz. Biraz once aradilar emmc nand gitmis. Degisim onaylandi pazartesi kismetse raporu alip yeni cihazi alacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ..scream.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Renault Fluence 1.5 dCi Business 2011 // Huawei P10 Plus Black // Huawei Watch 2 Carbon Black // General Mobile GM 5 Plus // Monster Abra A5 V9.2.2 Laptop // Apple iPad Air 2 64 GB Wi-Fi Gold // Apple Macbook Pro MD101TU/A White // Lenovo Tab2 A7-30H 3G Tablet White // Casper Via T9W Tablet Black // Dell 3543-B50F45C // LG 32LB652V LED TV Grey // Samsung UE40B6000 LED TV Rose Black // Tivibu Ev Süper HD // LG 47LM660S LED TV Black // D-Smart Giriş HD // LG HB1100RE 3D BluRay Home Theatre System Black // LG D2342PN 3D LED Monitor Black // Steam ID: aramazmert // Origin ID: aramazmert1905 // Uplay ID: aramazmert // Rockstar Social Club ID: aramazmert
    • Yarbay
      3574 Mesaj
      22 Ağustos 2015 15:24:51

Tesekkur ederim hocam bugun aradi genel merkez. Degisimi kabul etmisler pazartesi raporu alip teknosadan yeni cihaz alacagim bi aksilik olmazsa.

|
      |
      ismlyldrm27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Renault Fluence 1.5 dCi Business 2011 // Huawei P10 Plus Black // Huawei Watch 2 Carbon Black // General Mobile GM 5 Plus // Monster Abra A5 V9.2.2 Laptop // Apple iPad Air 2 64 GB Wi-Fi Gold // Apple Macbook Pro MD101TU/A White // Lenovo Tab2 A7-30H 3G Tablet White // Casper Via T9W Tablet Black // Dell 3543-B50F45C // LG 32LB652V LED TV Grey // Samsung UE40B6000 LED TV Rose Black // Tivibu Ev Süper HD // LG 47LM660S LED TV Black // D-Smart Giriş HD // LG HB1100RE 3D BluRay Home Theatre System Black // LG D2342PN 3D LED Monitor Black // Steam ID: aramazmert // Origin ID: aramazmert1905 // Uplay ID: aramazmert // Rockstar Social Club ID: aramazmert
    • Yüzbaşı
      477 Mesaj
      22 Ağustos 2015 15:27:09
      Slm. Samsungların fiyatı kolay düşüyor ama dolar arttı, daha seçimden sonrası meçhul falan beklemeye değer mi sizce? Yani bikaç ayda 200-300 tl düşer mi ki?

Yoksa şimdi mediamarkt'tan kuponla veya gg'den chipparayla 2700-100=2600 tl'ye hangisi mantıklı?

|
      |
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      22 Ağustos 2015 15:56:34
      Note 5 bugun itibariyle samsung bayilerde kisa bir sureligine 2699 battery pack(110tl civari) hediyesi ile satiliyor. Ben de 64 lugu beklemeye dayanamadim hazir firsat varken teknosadan sandisk ultra dual ile birlikte aldim.(64 gb bence bununla 128 gb note 5 almaktan farki yok hemde 350 tl gibi bir rakam ustune odemeye gerek yok 64luk icin fiyati sadece 60 tl. ve cuzdanda tasinabiliyor.hafiza sorununa kesin cozum:) ayrica kisa bir sureligine teknosa jbl go hoperlor hediye ediyor.(piyasa degeri 115 tl) 100 tl de hediye cekim vardi. yani anliyacaginiz ucuza getirdim. euro dolar kuru gittikce artiyor bir kac ay sonra fiyati ne olacagi belli olmaz. Turkcell ve Vodafona da gelmis sordum 2850 tlye satiliyor.
      Hepimize hayirli olsun. Biraz inceledikten sonra goruslerimi yazacagim.

• Binbaşı
      1701 Mesaj
      22 Ağustos 2015 15:56:51
      Note 3, Note 4, iPhone 6, Note Edge

Sırasıyla bu cihazları kullandım. Masaya koymak için almadım. Derinlemesine kullanan birisiyim. Note 4 sahibi olanların Note 5 almasına gerek yok diyenleri görüyorum. Bu telefon çok daha iyi. Performans olarak da tasarım olarak da. Tabii ki işlev bakımından aynı. Maddi açıdan çok iyi durumda değilseniz herhangi bir markanın bir üstü çıktı diye almaya gerek yok. Paranız varsa alın. Mezara gömmeyeceğiz. Telefondaki ilk izlenimlerim çok iyi.

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      22 Ağustos 2015 16:00:58
      quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

Sistem dahil tum verileri atiyordum kaydedemedi zaten cihaz. Biraz once aradilar emmc nand gitmis. Degisim onaylandi pazartesi kismetse raporu alip yeni cihazi alacagim.

oh bee sevindim valla kardesim :) insallah bir daha boyle bir sey yasamazsin. Hadi gecmis olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      477 Mesaj
      22 Ağustos 2015 16:03:26

battery pack dediğiniz harici bayarya falan mı pili değişmediğine göre?

|
      |
      ygt_555 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      22 Ağustos 2015 16:05:15
      quote:

Orijinalden alıntı: _999_

battery pack dediğiniz harici bayarya falan mı pili değişmediğine göre?

Evet harici tasinabilir batarya.

|
      |

• Yarbay
      3057 Mesaj
      22 Ağustos 2015 16:09:45
      note 5 im geldi. eski telefonumdaki uygulamalar yüklendi fakat rehber yüklenmedi . rehberi manuel google hesabımdan yüklemek istediğimde (kişileri al)
      cihaz hafızasında vcard dosyası bulunamadı hatası alıyorum

AMD Ryzen 7 1800X 3.6 GHZ//NOCTUA NH-U12S SE// ASUS C6H// GSKILL 32GB (4x8GB) TRIDENT Z DDR4 3600MHz CL16 1.35V Dual kit RGB LED Ram// Samsung 512GB 970 PRO M.2 Sata NVMe SSD// NZXT Source S340 Elite - Mini tower ATX// ASUS 27" MX279H Full HD HDMI IPS Monitör// 8tb seagate// 4 gb WD// 2 gb wd (Asus Sabertooth x79, i74930K, 8x4gb ddr3 ram)//MacBook Pro 15"i7/T Bar/2.6GHz/512GB 8TH MR942TU/A-MR972TU/A //Subaru Forester 2.0XT Adventure Turbo
    • Yarbay
      3574 Mesaj
      22 Ağustos 2015 16:15:30

Eyvallah kardeşim saolasın :)

Cihazı deneyince bende görüşlerimi yazmak için sabırsızlanıyorum :)
      |
      |
      ..scream.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1313 Mesaj
      22 Ağustos 2015 16:18:49
      Telefonu aldım ama aksesuarları bulunmadığı için cebimden çıkarmaya korkuyorum açıkçası =) aksesuarlar gelince telefonu tam anlamıyla kullanıp görüşlerimi yazacağım...
      |
      |

• Binbaşı
      1712 Mesaj
      22 Ağustos 2015 16:19:17

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00RBGYGPG/ref=mp_s_a_1_1?qid=1440249432&sr=8-1&pi=AC_SX200_QL40&keywords=SanDisk+ultra+dual&dpPl=1&dpID=31E1IYklsaL&ref=plSrch

Şu ürünü alsam sizin kastınız bu dimi 64 GB USB 3 ama sorun olmaz herhalde

|
      |
      ygt_555 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1701 Mesaj
      22 Ağustos 2015 17:13:24
      quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

note 5 im geldi. eski telefonumdaki uygulamalar yüklendi fakat rehber yüklenmedi . rehberi manuel google hesabımdan yüklemek istediğimde (kişileri al)

Bilgisayardan contacts.google.com 'a gir. Kişilerin orada mi diye bak. Gelmediyse yoktur büyük ihtimalle. Yani bu demek ki kişileriniz Google hesabınızda zaten değilmiş. Kişileriniz bilgisayarda görünüyorsa alıntılayın lütfen.

• Yarbay
      2352 Mesaj
      22 Ağustos 2015 17:24:19

Bu soruya arkadaşlar cevap verirse sevinirim zira benim gibi hiç Samsung kullanamamış olanlar merak ediyordur diye düşünüyorum.

|
      |
      Prometheus # kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3057 Mesaj
      22 Ağustos 2015 18:01:48
      quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

Bilgisayardan contacts.google.com 'a gir. Kişilerin orada mi diye bak. Gelmediyse yoktur büyük ihtimalle. Yani bu demek ki kişileriniz Google hesabınızda zaten değilmiş. Kişileriniz bilgisayarda görünüyorsa alıntılayın lütfen.

evet orda görünmüyor eski telefon note 2 yedeklemiştim halbuki??

turkcell yedekten geri yükledim rehberi. rehber note 5e rağmen yazdığınız sitede görünmüyor ne yapmak lazım

edit: note 5te rehberi samsung account yahoo gmaile senkronize etmeye çalışıyorum olmuyor hiç biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 22 Ağustos 2015; 18:22:22 >

AMD Ryzen 7 1800X 3.6 GHZ//NOCTUA NH-U12S SE// ASUS C6H// GSKILL 32GB (4x8GB) TRIDENT Z DDR4 3600MHz CL16 1.35V Dual kit RGB LED Ram// Samsung 512GB 970 PRO M.2 Sata NVMe SSD// NZXT Source S340 Elite - Mini tower ATX// ASUS 27" MX279H Full HD HDMI IPS Monitör// 8tb seagate// 4 gb WD// 2 gb wd (Asus Sabertooth x79, i74930K, 8x4gb ddr3 ram)//MacBook Pro 15"i7/T Bar/2.6GHz/512GB 8TH MR942TU/A-MR972TU/A //Subaru Forester 2.0XT Adventure Turbo

• Yarbay
      5356 Mesaj
      22 Ağustos 2015 19:02:37

Teşekkürler. Kullanım senaryoları fazla. Peki İnternet adres çubuğunda, mesaj yazmada niye kalemin kullanımı zor?
      |
      |
      polater kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      292 Mesaj
      22 Ağustos 2015 19:04:47

Bana da geldi 2. Güncelleme

|
      |
      türbülans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1701 Mesaj
      22 Ağustos 2015 19:56:06
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

evet orda görünmüyor eski telefon note 2 yedeklemiştim halbuki??

turkcell yedekten geri yükledim rehberi. rehber note 5e rağmen yazdığınız sitede görünmüyor ne yapmak lazım

edit: note 5te rehberi samsung account yahoo gmaile senkronize etmeye çalışıyorum olmuyor hiç biri

Rehber ayarlarında içe/dışa aktar seçeneğinden cihaz hafızasına vcard olarak rehberi atın. Telefonun internet bağlantısını kesin(hem wifi hem mobil). Telefon hafızasında oluşan vcard dosyasını bilgisayara atın. Bilgisayardan aynı siteden içe aktar seçeneği ile vcard dosyasını seçin. Kişiler sorunsuz yüklenirse telefondaki rehberi komple silin. Telefonun internetini açın. Az önce Google hesabınıza yüklediğiniz kişiler birkac saniye içinde telefona gelecek. Tabii ki senkronizasyonu kapamadıysanız.

Telefonun internetini ilk başta kapatın diyorum çünkü aynı kişiden 2 tane filan olacak böyle yapınca kafamız karışmasın. Aynen uygulayın sorun olmaz. Daha sonra telefona her numara kaydettiğinizde varsayılan kayıt yerinin Google hesabı olduğuna dikkat edin. Numarayı kaydederken gösterir.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      22 Ağustos 2015 21:07:56
      quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

Eyvallah kardeşim saolasın :)

Cihazı deneyince bende görüşlerimi yazmak için sabırsızlanıyorum :)

bende sabirsizlikla bekliyorum :)

|
      |

• Yüzbaşı
      329 Mesaj
      22 Ağustos 2015 21:17:50
      Bugün gri rengi ne zaman gelir dedim , 4 hafta sonra gelecek dedi. Forum istanbul samsung.

Hızlı Cevap

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.