Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SM-N920C/TUR/N920CXXU1AOH4/N920COJV1AOH2/N920CXXU1AOH2

Sammobile de bile çıkmamış .

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N920C/TUR/
  • Note 5, OnePlus 2 ve LG G4 Hız Testinde!http://shiftdelete.net/galaxy-note-5-oneplus-2-ve-lg-g4-hiz-testinde-63274

Multitasking lg g4 de daha iyi çalışıyor anlamına mı geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Benimle cihaza gelmedi güncelleme ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

Cihazımı perşembe günü aldım ve aynı akşam smart switchteki bir hata yüzünden Emmc Nand bellek muhtemelen gitti ve dün servise verdim.

Üzüldüm inan tez zamanda hallolur inşallah hakikaten talihsizlik :( geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberi burda aldım hemen kontrol ettim kurdu .
  • KErnel 18 Ağustos gösteriyor.

Bu da çıkan güncellemeler 1 haftan kısa sürede çıkmakta . Eski amiral modellerde kendi zamanlarında 1 ay sonrası son kullanıcılara yayınlanıyor. Samsung hızlandırmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

Cihazımı perşembe günü aldım ve aynı akşam smart switchteki bir hata yüzünden Emmc Nand bellek muhtemelen gitti ve dün servise verdim.

hay Allah yaa. Gecmis olsun kardesim. veri aktarma yapiyodun herhalde ama emmc nasil gider onu anlayamadim. Yani olcak ya iste olmus. Neyse insallah bir daha boyle bir sorun yasamazsin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • polater kullanıcısına yanıt
    Multitaskingde G4 biraz daha başarılı diyebilirim aynı videoyu bir sayfa öncesinde paylaştım. Bir arkadaş daha paylaşmıştı yine hız konusunda iyiydi daha sonrasında oyunda yavaş açılmasıyla beraber G4 geçiyordu Samsung Multitasking sorununu çözemedi genel olarak dediğim gibi geliştiriciler büyük ihtimal bir romla bu sorunu çözerler diye düşünüyorum. Çok önemli bir durum değil zaten.
  • Kulüpte Note 5 içim imza yapılsa güzel olur. S6 Edge Plus alanlar kulüplerinde imzalarını çoktan yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Zaten benimde demek istediğim Samsung bunu yazılımla çözemiyecek ama büyük ihtimal yine geliştiriciler bu olayı çözücek gibi.

arkadaşımın note5'ini sabahtan beri kullanıyorum.gerçekten çok keyifli kullanması ama multitasking olayı hayalkırıklığı.ilerde bunu çözerlerse kesinlikle almak istediğim bir cihaz.konuyu takip edicem o yüzden kullanmasamda:)
  • assasin34 A kullanıcısına yanıt
    Note 3'lerin bile en iyi işi multitaskingken Note 5'in böyle bir sorunu olduğunu hiç zannetmiyorum. Bir iki gereksiz videodan etkilenmeyelim.
  • hece_he H kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler
  • Note 5 siparişim birazdan gelecek : mikrosim mi nano sim mi takılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

Note 5 siparişim birazdan gelecek : mikrosim mi nano sim mi takılıyor?

Nano sim kullanıyor

• Prometheus # kullanıcısına yanıt
    şimdi ikisini de kurdum hocam, hadi hayırlısı =)
  • assasin34 A kullanıcısına yanıt
    Ben Note 3 uzun süreli biraz kullanmıştım kitkattayken cihaz aşırı yavaştı ama şöyle söyliyim telefon nerdeyse fulldü ve kullanan kişi hiç wipe yapmamıştı ama her uygulamaya giriş 5-6 saniyede giriyordu biraz gecikmeli kısaca multitasking zaten felaketti daha sonradan 5.0 kurulmuştu rus romu ondada Wipe yapılmadan kullanıyordu haladaha kullanıyor. Lolipopla biraz daha iyiydi aslında az çok cihaz dolu olunca sıkıntı olabiliyor şahsen Note 4 pek fazla kullanamadım ama kitkatta gayet iyi çalışıyordu. Telefon pc modunda olduğu için herşeyini düzeltmek zor oluyor bir yerinde illaki sorun olabiliyor çok fazla bu işte yazılıma bakmıyacan bir rom çıkartırlar onda sorun olmaz bana göre Note 5'de.

Fakat en büyük handikapı işte Hafıza kartı olmayışı diyebilirim onun dışında bir eksisi yok gibi.
  • ürünü alanlar, Pro mod kullanarak gece fotoğraf çekebilirler mi acaba?
  • note 4 kullanıyorum. Her ne kadar samsungu sevmesemde note 5 dürtüklüyor beni
  • Arkadaşlar biraz önce yaklaşık 1 dk lik bir show motion video çektim.

Ardından ekranda flash kapatildi. Cihaziniz soğuduktan sonra tekrar açabilirsiniz yazdı.

Bu nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

note 4 kullanıyorum. Her ne kadar samsungu sevmesemde note 5 dürtüklüyor beni

+1907

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.