Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran süresi tartışılıyor ama bence ölçüt bu olmamalı. Sabah işe gittiniz aksam eve dönene kadar sizi idare ediyorsa pil işini yapıyor demektir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Benim icin tek bariz sorun keyif kaciran reklamlar, mobil interneti reklamlara harciyoruz bir de

Habit browser'ı da tavsiye ederim denemedi iseniz.

Gerek pil kullanımı ile, gerekse reklam engellemenin kendi tarayıcısı içerisinde mevcut olması ile, çok detaylı kişiselleştirme özelliklerine sahip bir tarayıcı.

Saygılarımla...

Yine sizin tavsiyeniz üzerine daha önce denediğim bir tarayıcı. Bilgilendirmeniz için tekrar teşekkür ederim @IRoN hocam :)

Daha önce size de tavsiye ettiğimi hatırlayamadım. Sanırım yaşlılığın ilk belirtileri baş göstermeye başladı :)

Peki, denedi iseniz fikriniz ? :)

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: khaos

cihazda yüklü gelen whatsapp türü uygulamaları kaldırmanın bir yolu var mı?

Uygulama yöneticisinden devre dışı bırakabilirsiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil2001

Arkadaşlar, hem kablosuz hem taşınabilir dahili bataryası olan piyasada başka cihaza rastlamadım. Şarj edip yanınıza alıyorsunuz, ihtiyaç olduğunda kablosuz şarj ediyorsunuz. Ben aldım tavsiye ederim.
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_FLUXPORT-Accu-2GO-4800-mAh-Ta%C5%9F%C4%B1nabilir-G%C3%BC%C3%A7-%C3%9Cnitesi-Beyaz,103452,2298139.html?langId=-14

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Ürün çok güzel, fiyatı da uygun. Biraz araştıralım bakalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bordo38

aranızda root yapan varmı arkadaşlar kernelsiz root yapamıyormuyuz ?
    http://forum.xda-developers.com/note5/development/dev-pre-root-firmware-twrp-testing-t3183877

Şuan kernelsiz root yok..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Benim icin tek bariz sorun keyif kaciran reklamlar, mobil interneti reklamlara harciyoruz bir de

Habit browser'ı da tavsiye ederim denemedi iseniz.

Gerek pil kullanımı ile, gerekse reklam engellemenin kendi tarayıcısı içerisinde mevcut olması ile, çok detaylı kişiselleştirme özelliklerine sahip bir tarayıcı.

Saygılarımla...

Yine sizin tavsiyeniz üzerine daha önce denediğim bir tarayıcı. Bilgilendirmeniz için tekrar teşekkür ederim @IRoN hocam :)

Daha önce size de tavsiye ettiğimi hatırlayamadım. Sanırım yaşlılığın ilk belirtileri baş göstermeye başladı :)

Peki, denedi iseniz fikriniz ? :)

Saygılarımla...

Estağfurullah ne yaşlılığı :) attığınız mesajlara bakılırsa benden daha gençsiniz :)

Habit Browser'a gelince :

fazlasıyla kişiselleştirme imkanı sunuyor. İstediğimiz bir özelliği istediğimiz şekilde yerleştirip çıkarabiliyoruz. Özellikle arama çubuğu ve yenile butonunun altta olması çok güzel.Kolaylıkla sayfayı yenileyebiliyoruz. Ayrıca bağlantı hızı da çok iyi bence. Note 5 in kendi tarayıcısından daha hızlı. Ancak elestirmem gerekirse çok detaylı bir kişiselleştirme sunuyor olması diyebilirim. Bilenler için güzel ama bilmeyenler için çok zor ve çok karışık gelebilir...

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Eski telefonumdaki sohbet/foto vs klasörünü görebilmesi için kaldırıp yeniden kurmam lazım var mı bunu tamamen kaldırmanın bir yolu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eski telefonumdaki sohbet/foto vs klasörünü görebilmesi için kaldırıp yeniden kurmam lazım var mı bunu tamamen kaldırmanın bir yolu

Neyden bahsettiğinizi tam olarak anlayamadım..

• quote:

Root olmadan telefondan tamamen silemezsiniz ve dolayısıyla yeniden kurulum yapamazsınız en iyisi eski resim ve dosyalarınızı cihazın hafızasına kopyalamak

• Clash of clans oynayanınız var mı? Performans pil durumları nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycloner -- 11 Ekim 2015; 7:29:15 >
  • Eski telefonum z2 de ki whatsapp sohbet ve verilerini bu telefona aynen geçirmeye çalışıyorum z2 nin whatsapp klasörünü birebir kopyalayıp yeni telefondaki whatsapp klasörüyle değiştirip verileri yeni telefona aldım ancak program Görmüyor bunları ben de Samsung'daki whatsapp Programını kaldırıp yeniden kurarsam belki amacıma ulaşırım diye düşündüm tabi önereceğiniz başka bir yol varsa çok teşekkür ederim şimdiden
  • quote:

Eski telefonum z2 de ki whatsapp sohbet ve verilerini bu telefona aynen geçirmeye çalışıyorum z2 nin whatsapp klasörünü birebir kopyalayıp yeni telefondaki whatsapp klasörüyle değiştirip verileri yeni telefona aldım ancak program Görmüyor bunları ben de Samsung'daki whatsapp Programını kaldırıp yeniden kurarsam belki amacıma ulaşırım diye düşündüm tabi önereceğiniz başka bir yol varsa çok teşekkür ederim şimdiden

1- Öncelikle en son sohbetlerinizi yedekleyin.WhatsApp > Menü Tuşu > Ayarlar > Sohbetler ve aramalar > Sohbetleri yedekle veya Sohbet yedeği'ne gidin.Daha sonra, bu yedeklemeyi yeni Android telefonunuza aktarabilirsiniz.

2- Telefonunuzun harici SD kartı varsa, SD kartını eski telefonunuzdan çıkarıp yeni telefonunuza takın.Dahili belleği olan (dahili SD kart) telefonlar için, eski telefonunuzdaki /sdcard/WhatsApp/klasörünü yeni telefonunuzdaki aynı klasöre aktarmanız gerekir. Bunu yapmanın birkaç yolu vardır. Bir dosya tarayıcısı kullanabilir veya yedekleme dosyalarını bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.Aktarma sırasında bazı dosyaların eksik olabileceğini unutmayın. Lütfen yeni telefonunuza aktarmak istediğiniz tüm dosyaları yedeklemeye dahil ettiğinizden emin olun.Ne tür bir SD kartınız olduğundan emin değilseniz, telefon üreticinizin web sitesinden telefonunuzun özelliklerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

3- Yedeklemenizi aktardıktan sonra yeni Android telefonunuza WhatsApp'ı yükleyebilirsiniz.Yükleme işlemi sırasında, WhatsApp yedeklemenizi otomatik olarak bulur ve yeniden yüklemek isteyip istemediğinizi sorar. Geri yükledikten sonra eski sohbetleriniz yeni telefonunuzda görünücektir...

Alıntıdır...

• quote:

quote:

Eski telefonum z2 de ki whatsapp sohbet ve verilerini bu telefona aynen geçirmeye çalışıyorum z2 nin whatsapp klasörünü birebir kopyalayıp yeni telefondaki whatsapp klasörüyle değiştirip verileri yeni telefona aldım ancak program Görmüyor bunları ben de Samsung'daki whatsapp Programını kaldırıp yeniden kurarsam belki amacıma ulaşırım diye düşündüm tabi önereceğiniz başka bir yol varsa çok teşekkür ederim şimdiden

1- Öncelikle en son sohbetlerinizi yedekleyin.WhatsApp > Menü Tuşu > Ayarlar > Sohbetler ve aramalar > Sohbetleri yedekle veya Sohbet yedeği'ne gidin.Daha sonra, bu yedeklemeyi yeni Android telefonunuza aktarabilirsiniz.

2- Telefonunuzun harici SD kartı varsa, SD kartını eski telefonunuzdan çıkarıp yeni telefonunuza takın.Dahili belleği olan (dahili SD kart) telefonlar için, eski telefonunuzdaki /sdcard/WhatsApp/klasörünü yeni telefonunuzdaki aynı klasöre aktarmanız gerekir. Bunu yapmanın birkaç yolu vardır. Bir dosya tarayıcısı kullanabilir veya yedekleme dosyalarını bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.Aktarma sırasında bazı dosyaların eksik olabileceğini unutmayın. Lütfen yeni telefonunuza aktarmak istediğiniz tüm dosyaları yedeklemeye dahil ettiğinizden emin olun.Ne tür bir SD kartınız olduğundan emin değilseniz, telefon üreticinizin web sitesinden telefonunuzun özelliklerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

3- Yedeklemenizi aktardıktan sonra yeni Android telefonunuza WhatsApp'ı yükleyebilirsiniz.Yükleme işlemi sırasında, WhatsApp yedeklemenizi otomatik olarak bulur ve yeniden yüklemek isteyip istemediğinizi sorar. Geri yükledikten sonra eski sohbetleriniz yeni telefonunuzda görünücektir...

Alıntıdır...

Sayın scream hocam mesajların nasıl yükleneceğini anlatmış fotoğrafları da diğertelefondan usb otg ya da bilgisayar yardımıyla Whatsupp klasörüne taşımanız gerekecek galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Viktor R3znov

quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

Orijinalden alıntı: Viktor R3znov

quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Telefonu servise vermek v e garanti kapsamında işlem yaptırmak için ne gerekiyor ? Fatura gerekiyor mu ?

Batarya zayıf adlı kişinin yorumuna itibar etmeyin. Garanti kapsamı için her türlü işlemde fatura gereklidir. Servise telefonu götürdüğünüzde ilk istedikleri şey fatura. Arkadaş neyin kafasını yaşıyorsa anlam veremedim.

Abicim bana laf sokmak istiyorsanız sokun ama adama yanlış bilgi vermeyin. İşini adam gibi yapan firmalar evrak sormaz. Bizzat kendim defalarca hiçbir belge kullanmadan Vatan Bilgisayar'da ürünü garantiye gönderdim. Garantiden gelen ürünü almak için bana verilen kağıdı da vermeden aldım. Size telefon satarken sattıkları telefonun IMEI numarasını sizin faturanıza işlerler. Siz isminizi söylerseniz sistemden cihazı bulurlar ve onlara verdiğiniz cihazın IMEI'si ile aynı olup olmadığını kontrol edebilirler. Böyle yetenekleri var insanların. Bir firmanın sattığı tüm telefonların IMEI ya da cihaza özel başka bir kod sistemde kayıtlıdır. Piyasadaki bir telefonun IMEI adresinden hangi firma tarafından satıldığını görebilirsiniz. Amerikadan aldığınız Apple ürününü burada Apple Store'a götürdüğünüzde fatura gösteriyor musunuz? Siz mahalledeki "telefoncu"dan dış dünyaya çıkmamış olabilirsiniz ama modern hayatta böyle yürüyor işler.

Sen cihazı aracı şirkete verirsen adamlar kendi ellerindeki evrakla iş yaptırıyor çünkü. Ama prosedürü uzatmayıp, bizzat kendin gittiğinde öpe öpe vereceksin o faturayı servise :) Servis bunu zorunlu istiyor. Samsung Müşteri Hizmetleri de bu doğrultuda işlem yapılmasını istiyor aynı şekilde.

Karşında cahil insan yok. Elli defa servise gitmiş adamım.

Eee madem oluyor keşke ilk başta bana laf sokmak yerine bu cevabı verseydiniz.

• Note5 Galaxy S6 kamerası ile birebir aynı olması sebebiyle kamera incelemesine bakmanızı tavsiye ederim :

http://connect.dpreview.com/post/2097209656/samsung-galaxy-s6-edge-camera-review
  • http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_SAMSUNG-Galaxy-Note-5-N920-32-GB-Gold-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Telefon,103452,2299701.html?langId=-14
    Mediamarkt'ta 2399 TL'ye düşmüş. Arkadaşlar bu Deniz Bank kredisi ile Mediamarkt'ta 9 ay taksit için ne kadar faiz uygularlar ?
  • Kafa topu uygulamasi calisirken oyundan atti ardindan girmek istedigimde oyun acilmadi rapor gonder veya kapat seçeneği geliyor oyunu sildim yukledim ne yaptıysam calismadi

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishPro

Kafa topu uygulamasi calisirken oyundan atti ardindan girmek istedigimde oyun acilmadi rapor gonder veya kapat seçeneği geliyor oyunu sildim yukledim ne yaptıysam calismadi

Oyunun Android 5.1.1 sürümü ile uyumsuzluk sorunları olduğu belirtiliyor.

Yapımcı, bir düzeltme yayınlanacağını açıklamış bildiğim kadarıyla.

Şu durumda beklemekten başka çare yok gibi duruyor.
  • Beyler çok sefer sordum gelip gelmeyeceği belli değil mi hala 64 gb lık olanın en udak bir bilgi yok mu ?

• Uygulama veya oyun önerisi olan var mı millet?

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.