Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23872388238923902391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet 1100 ze kolayca hemen satılır.
    kamerası gunduz cekım cok ıyı. gece cekım note5 e gore kotu. selfie kamerası daha ıyı. Ekran note5 amolet olmasına rağmen bence note8 proda baya iyi.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkür ederim.
  • Red mi note8 i incelemiştim de. Ekranını çok beğenmemiştim onun. İps lcd ekranlar bir garip geliyor bana telefonlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Benimki pro modeli. Ayrıca videolardaki siyah rengindende çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 19 Mart 2020; 12:1:19 >
  • Tamam hocam sağolun.
    Bataryası da note5 ten sonra iyi gelmiştir

ben az kullanıyorum telefonu. 4-5 gun gıdıyor bataryası.
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-8-pro-128-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000NRZLK?magaza=ANATOLIAGATE

beyazı var bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 19 Mart 2020; 12:15:57 >
  • tamam hocam.
  • arkadaşlar kırımsız çiziksiz sıfır gibi Note 5 cihazımı değiştirmeyi düşünüyorum Samsung S10 düşünüyorum bütçemi biraz zorlayıp. şuan hb.com da 5200 tl. siz ne dersiniz. İphone XR düşündüm ama S10 u bile zor alabilirim. İphone 8 de hem ekranı küçük hem birazcık eski cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar14 -- 19 Mart 2020; 16:10:12 >
  • ensar14 E kullanıcısına yanıt
    Note 10 lite konusuna da bir göz atın (:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slayer_00 kullanıcısına yanıt
    twrp recovery yükleyip ordan deneyin işleminizi. zaten bu zamana kadar garantisi de kalmamıştır cihazın
  • Ayarlardan cihaz bakımı yapınca gereksiz dosyaları temizleyip yer açıyordu. Güncellemeyle bunu neden kaldırdılar acaba? İlla 3. parti uygulama mı yükleyelim
  • 4-5 yıllık note 5 kullanıcısıyım. en az 2-3 tane samsungun kendi şarj kablosunu değiştirdim. birebir orjinalle. adaptör hiç bir zaman sıkıntı çıkartmadı ama o kablo rezaletti gerçekten. daha sonra örgülü çift yönlü bilmem ne min 4 5 tane daha farklı kablo kullandım hiç biriyle 1 yılı çıkartamadım.

Kullanım TipiData ve Şarj KablosuBağlantı TipiUniversalTüm özellikler Anker PowerLine Micro USB Şarj/ Data Kablosu 1.8 Metre

bu kabloyu aldım daha sonra gerek uzunluğu gerekse dayanıklılığıyla beni mest etti. sürekli aayağımın altında bana mısın demiyor. telefonun girişiyle sıkıntılar yaşamıyor. daha önce kullandığım bi kaç kabloda gördüm sanki micro usb olarak dünyaya gelmek istememiş gibi davranıyor kablonun ucu sokması ayrı dert çıkartması ayrı bi dert.

uzun lafın kısası dayanıklı uzun ve kullanışlı bir usb kablosu arıyorsanız tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkaplan55 -- 23 Mart 2020; 0:47:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hkaplan55

4-5 yıllık note 5 kullanıcısıyım. en az 2-3 tane samsungun kendi şarj kablosunu değiştirdim. birebir orjinalle. adaptör hiç bir zaman sıkıntı çıkartmadı ama o kablo rezaletti gerçekten. daha sonra örgülü çift yönlü bilmem ne min 4 5 tane daha farklı kablo kullandım hiç biriyle 1 yılı çıkartamadım.

Kullanım TipiData ve Şarj KablosuBağlantı TipiUniversalTüm özellikler Anker PowerLine Micro USB Şarj/ Data Kablosu 1.8 Metre

bu kabloyu aldım daha sonra gerek uzunluğu gerekse dayanıklılığıyla beni mest etti. sürekli aayağımın altında bana mısın demiyor. telefonun girişiyle sıkıntılar yaşamıyor. daha önce kullandığım bi kaç kabloda gördüm sanki micro usb olarak dünyaya gelmek istememiş gibi davranıyor kablonun ucu sokması ayrı dert çıkartması ayrı bi dert.

uzun lafın kısası dayanıklı uzun ve kullanışlı bir usb kablosu arıyorsanız tavsiye ederim
    Ankerin kabloları da güzeldir evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: ensar14

arkadaşlar kırımsız çiziksiz sıfır gibi Note 5 cihazımı değiştirmeyi düşünüyorum Samsung S10 düşünüyorum bütçemi biraz zorlayıp. şuan hb.com da 5200 tl. siz ne dersiniz. İphone XR düşündüm ama S10 u bile zor alabilirim. İphone 8 de hem ekranı küçük hem birazcık eski cihaz.
    Note10lite veya s10 lite bakabilirsiniz? S10 un bataryası kısa süre sonra üzer bence

• Note 5 in hoparlörü stereo mu?

• https://www.youtube.com/watch?v=RtsN9RcQTtE&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    değil ama root sonrası müdahele ile ahizeyle beraber kullanılabilir diye düşünüyorum. stereo diye satılan çoğu telefonda da bu şekilde çalışıyor zaten
  • hkaplan55 kullanıcısına yanıt
    Ahizeninkini de kullanmak saçma geliyor:)

• Merhabalar, bildirim sesi sorunu yaşıyorum. Twitter , whatsapp gibi uygulamalardan bildirim geldiğinde bildirim sesi gelmiyor ve titreşim 0.5 saniye civarında oluyor. Bildirimleri sıfırlamayı denedim. Uygulamaları silip tekrar kurdum. Telefonumu fabrika ayarlarına da döndürdüm. Aynı sıkıntıyı yaşayan veya çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Cihaz: Samsung Galaxy Note 5
    Android Sürümü : 7.0 (orjinal)

• 
Sayfa: önceki 23872388238923902391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.