Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23842385238623872388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kac TL ye aldınız şarj cihazını ?
  • .Predatör. kullanıcısına yanıt
    redmi not 8 pro 128 gb beyazı aldım hb dan 2300 tl ye. memnunum. samsung note 5 de var. 9 iyi 10 daha iyi fakat bütçe meselesi. amoled ekran harıcı note 8 pro 9 za gore cok cok daha ıyı bır cok ozellık olarak. fazla takılma denilenlere. ayrıca 9 o paralara satılmıyor.
  • nicomedian kullanıcısına yanıt
    ne kadara değiştirdiniz ?
  • 64 gb sipariş verdim ben de hocam. İşimi görür her türlü. Bütçemiz bu daha iyisini gönül ister ama napalim. Hayırlı olsun bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Predatör. kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanınız.
  • Lg g4 orjinal kulaklığını kullanıyordum. Youtube music'le kulaklıkta kulak patlatan bir ses veriyor çok şaşırdım. Acayip yüksek ses veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 19 Şubat 2020; 22:22:29 >
  • Samsung yetkili servisinde orjinal batarya degisimi yaptiran varmı varsa ucret paylasabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ensar14

valla doğru dediniz değişsek ne olacak 3 bin tl den aşağısı adam gibi telefon yok benim fikrim. kardeşim ağustosta A70 aldı 3 bin tl ye, ne 60 fps var ne Ois var ne titreşim için sabitleme var, kendi snaplerini bile benden çekiyor 😂 geçen gün misafirlikte modemin şifresini bilmeden Wps tuşu ile direk şifresiz bağlandım A70 dahil hiçbir yeni telefonda yok. böyle bir şey olamaz...

bu arada bataryayı Ekim ayında GSM İletişim kadıköyden 180 tl ye değiştirdiler. youtube videoları var izleyebilirsiniz.
    şifresiz nasıl bağlandınız, o teknoloji tam nedir bilmiyorum
  • Yaklaşık 5 yıldır orjınal halıyle kullandıgım ve uzerınde nokta çizik/hasar olmayan Note5 le 750 tl karşılıgında vedalaştım , alacak olan arkadaş umarım pil değiştirip memnun şekilde sorunsuz kullanır . Samsung markasından ayrılmadan ve makul fiyata A30s aldım gayet memnunumum ...
  • york34 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. İyi fiyata satmışsınız bence. A30s daha akıcı geliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkela34

Samsung yetkili servisinde orjinal batarya degisimi yaptiran varmı varsa ucret paylasabilir mi ?
    ben de merak ediyorum .
  • Servislerde batarya varsa üretim tarihi hakkında bilgi verirler mi sizce?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler , daha akıcı olmaısının yanı sıra 48 saat şarja takmıyor olmak buyuk fark yarattı memnunum sımdılık sonuc olarak cebımden 1200 tl para çıkartarak hem marka hemde daha ıyı bı cıhaz pek bulamazdım ıcıme sinerek aldım yanında 10.000 lık powerbank de hedıyesı oldu Samsung magazasında ...
  • york34 kullanıcısına yanıt
    Evet bataryası çok iyiymiş :)
  • Düzenlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 27 Şubat 2020; 6:53:39 >
  • Note 5 i hdmi kablo ile lg tv ye bağlayabilecegim bir kablo varmi acaba.Telefonun ekranini tvye aktarabilen note 2/note/3note/4 destekli var note 5 destekli kablo bulamadim

• fatihodabasi F kullanıcısına yanıt
    Note 5 mhl desteği yok yani kabloyla aktarım olmuyor. Chromecast vb bir wifi cihaz kullanmanız gerekir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutay2455 kullanıcısına yanıt
    Aynisi bende de oldu nere gotursem anakart degisecek dediler.
    700...800 civari fiyat cektiler.
    Istanbuldaysaniz eminonu dogubank ta tamir ederiz dediler. 100 liraya tamir ettirdim.
    6 aydir ki sorunsuz kullaniyorum.

• Merhaba Note 5 telefonumun bataryasını son 1 yıldır, 2-3 ayda bir şişmesinden dolayı değiştirmek zorunda kalıyorum. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle modemde wps butonu olmalı (yeni nesil modemlerin hepsinde var genelde). ilk olarak telefon wifi arayüzüne girip sağ üstten seçenekler deyip wps tuşu diyorsunuz. buna basınca modemdeki wps tuşuna bazılarında 1 kere bazılarında en az 3-5 sn civarı basınca telefondaki loading kısmına bakıyorsunuz 10 sn civarı sonrasında bağlanıyor. (orada yazana göre 10 sn ila en geç 1 dk arası sürüyor)

youtube da wps ile modeme bağlanma videoları da mevcut
  • 
Sayfa: önceki 23842385238623872388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.