Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23772378237923802381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muhtemelen sahte ürün, kalem ucu onun sabittir diye düşünüyorum. Hatta başka cihazların ekranında da çalışırsa şaşırmayın (spen sistemi yerine kapasitif kalem gibi çalışıyor). Yazı kalitesi spenle tamamen alakasız oluyor. Ben de bir ara 40 liraya almıştım orijinaliyle alakası yoktu iade ettim. Servisinden 150 liraya aldım. Bence iade edin.

Edit: zaten iade etmişsiniz. Orijinal alın bence servisten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 21 Kasım 2019; 1:37:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

arkadaşlar pazartesi öğleden sonra note cihazımın bataryasını değiştirttim. içindeki yüzde 70 şarjı bitirip 8 saat şarjda bırakıp (öyle söylediler) ilk döngüyü tamamladım. görselleri ekledim, sizce nasıl değerler, cihaza fazla yüklenmedim, batarya saglığı şimdilik 99 gösteriyor

ama bu kullandığım en güncel sürüm bence bataryayı biraz fazla bitiriyor siz ne dersiniz, kaç kez önceki sürümlere dönmeyi denedim odinle ve tek parçalı romla ama hep fail hatası verdi ve son sürümü yüklemek zorunda kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ensar14 E kullanıcısına yanıt
    Geçen sene serviste pil değişimi yaptırdıktan sonra ben de eski romlardan birini Odin ile kurmak istedim ancak hepsinde fail aldım. Çözüm bulursanız haberdar edin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ensar14

arkadaşlar pazartesi öğleden sonra note cihazımın bataryasını değiştirttim. içindeki yüzde 70 şarjı bitirip 8 saat şarjda bırakıp (öyle söylediler) ilk döngüyü tamamladım. görselleri ekledim, sizce nasıl değerler, cihaza fazla yüklenmedim, batarya saglığı şimdilik 99 gösteriyor

ama bu kullandığım en güncel sürüm bence bataryayı biraz fazla bitiriyor siz ne dersiniz, kaç kez önceki sürümlere dönmeyi denedim odinle ve tek parçalı romla ama hep fail hatası verdi ve son sürümü yüklemek zorunda kaldım.
    Bende değişmiş batarya bile 90 görünüyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Bende değişmiş batarya bile 90 görünüyor maalesef.

Alıntıları Göster
    ayrıca biraz önce doldurdum bataryayı, şöyle bişi gözlemledim, telefon acıkken yüzde yüz olunca çıkardım ve telefonu kapattıktan sonra tekrar şarja taktığımda 91 olduğunu gördüm. kapalı halde dolduktan sonra telefonu actım. bunun nedeni nedir çok merak ettim, kapalı halde şarjı fulleyince %100 seviyesinde daha cok kalıyor daha iyi gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar14 -- 21 Kasım 2019; 20:36:27 >
  • Evet 4 senelik note5 serüvenımı bıtırmek zorunda kaldım . gene samsung dan aldım servıs ve garantı ısleyısınden dolayı (Ankara'da servis sıkıntısı cekmedıgım ıcın)

Samsung A70 aldık bakalım birazda bunu kullanalım . Note serilerinin yanına yaklaşılmıyor maddi olarak .
  • aydar345 kullanıcısına yanıt
    Hocam Yeni cihazınız hayırlı olsun
    Telefon ile ilgili ilk görüşleriniz nelerdir note 5 ile ufaktan karşılaştırır mısınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Aynen 100 lira istiyorlar bakalım ne yapacağım.
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Hocam ilk fark bataryasi cok iyi A70 in hemen hemen surekli elde telefon 1.5 gunu rahat cikariyor normal kullaniciya 2 gun yeter bir tam sarjla.
    Note5 de gun icinde bile sarj ettigim oluyordu tekrar.
    Kalem kullanimim vardi evet ama ,pek ariyormuyum hayir aramiyorum.
    Iyi telefon yani diyeyim kisaca.

Aynen hocam a70'in pil performansı çok iyi
    benim bir tane arkadaşım da a70 var mesela telefonu uyandırmak için yandaki düğmeye basınca sanki biraz geç tepki veriyor veya tuşları kilitler kendi aynı şey oluyor
    Yani hemen basar basmaz tepki vermiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hayırlı olsun hocam, gecen hafta bataryasını değiştirdiğim note 5 cihazımı halen kullanıyorum çiziksiz olarak nazar değmesin, agustos ayında kardeşime a70 prizma siyahından aldık, neredeyse çerçevesiz ekranı olsun bataryası olsun performansı vs. gayet iyi. 1.5 gün civarı 12 saat ekran süresi aldığını gördüm. fotograf çekimleri de gayet net fakat optik sabitleyicinin ve 60 fps olmayışı biraz can sıkabilir zira snap atarken kardeşim genelde note 5 imle çekiyor 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar14 -- 24 Kasım 2019; 16:31:51 >
  • Beyler benim s pen kalemi de 4. yılını doldururken sizlere ömür. Yayı bozuldu kalem telefonun içinde kalıyor çıkartması zor oluyor bayağı.

Bunu yapma şansımız var mı? tavsiyeniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 26 Kasım 2019; 0:31:46 >
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Ben çok uğraşmıştım, kapı gıcırtısı gideren spreylerden bile sıkmıştım yağlansın diye ama fayda etmiyor. Yenisini aldım en son.

• Arkadaşlar ekranı aşağı yukarı sürükleyerek ekran ışığını kontrol edebileceğim bir uygulama arıyorum.

"Basit galeri" diye bir uygulama yükledim. Uygulama içinde özellik olarak geliyor bu kontrol ama ben uygulamasını arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer benim gibi sabırsız iseniz bir gün bastırmanızla birlikte yayı atıp kalem içeride basmalı kısmı dışarıya fırlamış şekilde elinizde kalır. Ben o fırlayan parçayı da, kalemi de servise getirmiştim. Yapabilecek çok da bir şey yok serviste sıfır kalem verdiler 6 gün sonra. Yani yapılabilecek bir şey olsa servis yapardı. Onun yerine direkt kalemi değiştirdiler.
    --
    Arkadaşlar bu arada meraktan soruyorum aranızda One UI, veya Android 8 Experience tabanlı ROM kullanan var mı? Pil süreleri ve performansı nasıl oluyor bu tür ROMların. Merak ettiğim için sordum.
    High Sierra kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun napalım artık.

@chengineer @High Sierra
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Sağlık olsun napalım artık.

@chengineer @High Sierra
    Note 11'e ne kaldı şurda, 10 ay daha dayanacaz

Konunun ismini de note 11'e kadar dayananlar kulübü mü ne yapsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 28 Kasım 2019; 18:49:43 >
  • Arkadaşlar kalemi düz taktım ama sıkıştı, çıkmıyor. Nasıl düzeltebilirim?

• humble mumble kullanıcısına yanıt
    Youtube'ta kağıtla çıkarma yöntemi var ordan bir bakın isterseniz

Çıkınca pek değişen bir şey olacağını zannetmiyorum :D
  • 
Sayfa: önceki 23772378237923802381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.