Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23442345234623472348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bildirimleri engellemiş olabilirsin. Ayarlar uygulamalar. Samsung müzik. bildirimleri aç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atisaca

Bildirimleri engellemiş olabilirsin. Ayarlar uygulamalar. Samsung müzik. bildirimleri aç.
    Evet sorun oymuş. Çok teşekkkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: PehliOne-

Intenette 160tl'den 50tl ye kadar değişen fiyatlar'da note 5 pillersatılmakta ve hepside original olduğunu idda ediyor. Bende hangisi original emin olamadığım için 4 senelik Original pil ile devam ediyorum. En azindan yüzümüzde patlamaz.

En kötü en pahalı satan yerden alacağım. Samsung.biz diye bir site var bana en güvenilir o geldi, ama bilmiyorum.

https://www.samsung.biz.tr/urun/4516-orjinal-samsung-galaxy-note-5-batarya.html
    Orjinal pil in üstünde arkasında koruma jelatinleri var üstünde imei yazan kısmındaki beyaz etiket v.s. var belli ediyo kendini.. servis orjinali diye geçiyor.. bide orjinal gibi göründen bataryalar var ama buyuk ihtimal batarya aynı olmasına rağmen üstündeki eletronik kontrol kısmı kalitesiz olduğundan pil yüzdesini doğru dürüst göstermiyo dusumuyor donra birden düşüyo falan ve cabuk bozuluyorlar.. ayrıca her telefonun servis bataryası bulunmuyor misal s8 e istedim yoktu biraz eski cihazlar servisler ellerindeki mali elden çıkardıklarında bulunuyor

• Merhaba telefon modelim N920c yurt dışı telefon. Daha önce stock rom attığımda imei gitmişti ve tekrar imei attırmak zorunda kaldım o zamandan beri custom rom kullanıyorum fakat telefonumun hafızası 16gb düştü. Nasıl düzeltebilirim?

• 32gb olan versiyona ait pit dosyası bulup yüklemelisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    sana güzel bir cevap yazardım ama terbiyem izin vermiyor maalesef koçum
  • Merhabalar

Yurtiçi cihaz aldık 2 .el. 7.0 da cihaz .

Görüntülü aramalarda (şebeke yada whatsapp) ses karşı tarafa gitmiyor.

Kamera çekiminde (ön-arka) ses gayet berrak kayıt oluyor.
    Telefondaki ses kaydedici de çalışıyor.
    Herhangi 3 .parti ses kaydedici program yok
    Normal tel ile görüşmede karşı taraf sesinin yankılandığını söylüyor.

Sorun yazılımsal mı yoksa alttaki mikrofonda mı sorun var?

Şimdiden teşekkürler
  • Özcan DELİKANLI kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim umarım imei konusunda problem yaşamam

• 3 yıldır kullanıyorum note 5 telefonumu bir kere bataryayı değiştirdim yetmedi 6 ay oldu yine bitti batarya .telefonumu değiştirmek istemiyorum ama galiba sona geldik bu segmentte telefonlar 3000 liradan başlıyor gidip de note 5 den mi 8 lite'a falan düşmek istemiyorum ama batarya çok canımı sıkıyor mecburen mi max 3 e falan geçecem ya da son kez batarya mı değiştiriyim ne onerirsiniz

• dartagnan90 D kullanıcısına yanıt
    Piline katlanırım derseniz gayet de kullanılır bir cihaz Note5. Sonuçta içerisindeki özelliklerin tümünü sunan bir telefon almaya kalksanız 4000 liradan başlamanız lazım telefon bakarken.
    Yalnız hocam yatırım yapmak ayrı bir konu, değeceğini düşünmüyorum. O kasanın da size ucuza kalacağını düşünmüyorum. Poco F1 kötü bir tercih olmayacaktır hele de fiyatına göre.
  • güzel rom tavsiyeniz var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

Merhaba

Geçen hafta kendim değiştirmiştim, zahmeti bol yalnız. Bataryayı telefoncu bir arkadaşımdan aldım tamir vs işlerden anladığım için kendim yaptım hatta daha önce de kamerayı da değiştirdim flu çektiği için.

Neyse, kendiniz yapacaksanız yanınıza ince yıldız tornavida, mümkünse bir vantuz ( ben cep telefonu araç tutucusu kullandım ), kredi kartı ve yine maket bıçağı benzeri sert ve ince bir alet lazım bu 3üyle 15 dk da bitiyor değişim işlemi. Telefonun arka kapağını bir şekilde ısıya maruz bırakın 30sn yeterli iyice ısınınca vantuzu kapağa kitleyin ve kapağı örneğin alt kısmından hafifçe kaldırın biraz boşluk olunca kredi kartı ile bütün kapağı yavaş haraketle kaldırın. İkinci olarak iç çerçeveyi sökeceksiniz ( sim kart aparatı çıkarın unutmayın ), anakart ve pil karşınıza geliyor zaten, pili yavaşça kaldırın sonra yine kredi kartı yada şu bahsttiğim maket bıçağı benzeri aletle yavaşça pili söküp yeni pili takın. Bu kadar işte
    merhaba,

benim ön kamera aşırı tozlanmış bu nedenle görüntülü görüşme çok kötü oluyor. selfide bir okadar kötü.
    bunu temizlemek için sanırım telefonu açmam gerekli fakat siz açtığınız için soruyorum. ön kameranın o kısmına erişmek kolaymıdır. yoksa ekran vs çıkmasım gerekli. bilginiz varmıdır.

• CemyK kullanıcısına yanıt
    İç gövdeyi kaldırdıktan sonra zaten tüm donanım karşınızda pil anakart kameralar vs müdahale mümkün ekstra özel bir iş daha yok

• Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    Xda da mystyle rom var bunu kullanıyorum. Hiçbir bug görmedim vr modu dahil sorunsuz rom, hatta önerim bu romu yüklerseniz üzerine dolby atmos portu var onu da yükleyin müzik kalitesi ve yüksekliği ciddi oranda artıyor

• grimser G kullanıcısına yanıt
    Google cam kullanıyor musunuz hocam, tavsiye eder misiniz?

• Miranda Kerr kullanıcısına yanıt
    Sizin mesajdan sonra bende merak edip uğraştım biraz hocam

Xda da note 5 konusunda Google cam 5.1 gibi bir sürüm veriliyor, stok romdayken kulanmıştım ama şuan kullandığım costumrom da çalışmıyor. Biraz uğraşı sonrası 4 sürümünü buldum, çalışıyor ama eski sürüm baya.

• grimser G kullanıcısına yanıt
    herhangi bir 6.1 sürümünü denediniz mi hocam , hepsi aynı apk sanırım sonuçta , ona göre custom rom yükleyeceğim , 6.1 sürümü android 8 ve üzerinde çalışıyor bu arada
  • Merhaba, note 5 kullanıcılarına bir sorum olacak. Hepsiburadada ithalatçı garantili 2300 liraya satılıyor. Almayı düşünüyorum fiyatı normal mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihtahaertas

Merhaba, note 5 kullanıcılarına bir sorum olacak. Hepsiburadada ithalatçı garantili 2300 liraya satılıyor. Almayı düşünüyorum fiyatı normal mi sizce?
    Ben almam. O fiyata üzerine biraz koyup daha güncel bir model alabilirsiniz.
  • ben dahil tüm samsung kullanan arkadaşlarımda ekran yanığı var. garanti de bitti.

telefonun tek sevdiğim yanı kamerası onda da artık orta seviye telefonlar bile daha iyi çekiyor.

imkan olduğu an değiştireceğim.

xperia 1 çok hoşuma gitti ama türkiyeye gelmez sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 23442345234623472348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.