Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23132314231523162317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba son zamanlarda sarjim acayip az gitmeye basladi. Baze %15 te kapanıyor. Bidaha açmaya çalışıyorum açılmıyor sarji bitmis oluyor. Tavsiyeleriniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba son zamanlarda sarjim acayip az gitmeye basladi. Baze %15 te kapanıyor. Bidaha açmaya çalışıyorum açılmıyor sarji bitmis oluyor. Tavsiyeleriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

Arkadaşlar merhaba son zamanlarda sarjim acayip az gitmeye basladi. Baze %15 te kapanıyor. Bidaha açmaya çalışıyorum açılmıyor sarji bitmis oluyor. Tavsiyeleriniz nedir?
    Servise görürün, batarya değişmi ve formattan sonra gül gibi olur

• Bugün eşim note 5i su dolu kovaya düşürmüş. Hemen çıkarmış sudan ve cihazı kapatmış. Sonra havluyla sildikten sonra biraz saç kurutma makinesi tutmuş. Kalemi ve sim kartı çıkarıp pirincin içine koymuş. 5 saat kadar bekledikten sonra çıkardık ve bir sıkıntı yok. Sadece ön kamerada biraz buğu var ama o da dağılıyor. Bütün fonksiyonlar eksiksiz çalışıyor. İnşallah ileride bir problem çıkarmaz.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun hocam. Keşke biraz daha pirinç içerisinde bekletseysiniz. Cihaz ilerde oksitlenme yapabilir şimdiden telefonsuz mağdur olmamak için yedek arama yapmaya yetecek bi telefon bulundurun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tekrar pirince koysam mı

• Arkadaşlar son yayınlanan güncellemeyi yaptım fakat bildirimler kilit ekranında görünmüyor. Whatsapp vb uygulamalardan gelen bildirimler kilit ekranında görünmüyor. Bildirim ışığı yanıyor fakat kilidi açmadan erişemiyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?

• maestro2 kullanıcısına yanıt
    Bildirim sorunu yaşıyorum.

• karbonbazliorganizma kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdilik yüklemiyorum.

• Merhabalar. Bugün 2.el bir note 5 aldım. Arkadaş türkiye cihazı ama garanti bitti dedi. Kutu fatura yok. Yanlız yazılım bilgileri resimdeki gibi. United arab emirates yazıyor. Rom mu atılmış acaba? Türkiye yapabilirmiyim? Böyle kullansak sıkıntı ölür mu?

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• sedkorn S kullanıcısına yanıt
    Sanıyorum cıhaz paralel ithalat. Hepsiburada dan alınanlar gibi. EVO garantili olabilir o yüzden faturayı göstermemiş de olabilir.

Benim cıhaz da paralel ithalat hepsiburadadan almıştım samsung türkiye garantili deği de ithalatçı firma garantiliydi 2 yılı doldurdu hiç bir arıza çıkarmadan. benimkide de birebir aynı şey yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: karbonbazliorganizma

Arkadaşlar son yayınlanan güncellemeyi yaptım fakat bildirimler kilit ekranında görünmüyor. Whatsapp vb uygulamalardan gelen bildirimler kilit ekranında görünmüyor. Bildirim ışığı yanıyor fakat kilidi açmadan erişemiyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?
    Android 7 güncellemesinden beridir bildirimlerde bir acayiplik vardı zaten.
    Bende de bildirim kilit ekranına geliyor ama bildirim ışığı yanmıyor. 7ye geçtim geçeli düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 10 Temmuz 2018; 10:5:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeden sonra telefonda ısınma ve aşırı sarj tuketim sorunu mevcut. Sabah 9 da %100 olan şarj öglen 12 gibi ( internet kullanimiyla %30 a dustu. Saat 1 de %100 olan sarj bunu yazdigim sirada %25. Bana yaramadi, garanti suresinin bitmesine de bir ay var verip bataryayi degistirmelerini isteyecegim sanırım

• Arkadaslar sizce note 5 ile htc u11 arasonda cok fark mi yani gecmeye degecek kadar fark?

Ses ve kamera benim icin cok onemli o yuzden gecmeyi dusunuyorum sizce geceyim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fakirdepocu

Arkadaslar sizce note 5 ile htc u11 arasonda cok fark mi yani gecmeye degecek kadar fark?

Ses ve kamera benim icin cok onemli o yuzden gecmeyi dusunuyorum sizce geceyim mi?
    Cihazınızda sorun yoksa bence çok mantıklı değil. Çünkü note 5'in kamerası piyasadaki iyi kameralardan biri halen. Ses için bir şey diyemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Note 5 alma arifesindeyim. Sizlerden bazı sorularım için yardım rica ediyorum.

1- Note 5 cihazlara imei atılabilinmektemidir? Atılıyor diyen de var, atılamıyor sertifikalandırılıyor, 3 ay sonra kapanır diyen de var.( Bu konu çok önemli )
    2- Bu cihaz gerek işlemci, gerekse fonksiyonelliği açısından hala alınırlığını korumakta mıdır?
    3- tek sim kartlı olanla ( N920 ) ve çift simli ( duos ) cihazlar arasında sim harici belirgin başka bir fark var mıdır. Hangisi tercih edilmeli?
    4- İmei attık dedikleri bir cihazı pasaport kaydı yaptırabiliyor muyuz ? Burada önce cihazın kapanmasını mı beklemek lazım, yoksa içerisindeki imei silinnebiliyor mu yada nasıl olduğunun önemi yok git pasaport kaydını yaptır mı_
    5- Almak istediğim ürün 64 gb ve renk olarak lacivert olacak. Elinde çok çok temiz olup satmayı düşünen var mı?

Teşekkür ederim.
  • Merhaba arkadaşlar arkadaş telefonunu satıyor ekranda morarma var arka cam kırık yan metal aşınmış 500 TL diyor ekran fiyatlarına baktım baya pahalı sizce alınır mı bide ucuz ekran bulabilirmiyim

• onat kullanıcısına yanıt
    Cihazdan ne beklediginizle alakali bur durum. Kamerasi vs. Son derece iyi hala. Yazilim destegi kesilmek uzere o yuzden guncelleme takintiniz varsa onermem. Cikali uzun zaman olmasina karsin hala guncel cihaz. Cift sim kartli modelde donanim olarak bir fark yok. Ancak TR uyumlu olmadigi icin 4.5G simgesi falan olmayacaktir. Fiyat olarak su donemde son derece uygun bulunabiliyor artik. Yeni orta seviye cihazlardansa note 5 cok daha iyi bir secenek.

• memet7991 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de mevcut. Telefon 38-40 derece arasında dolaşıyor. Şansıma garantisi 1 ay önce bitti

• 
Sayfa: önceki 23132314231523162317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.