Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23122313231423152316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Vodafone iseniz VoLTE kapatıp deneyin bende çok oldu ondan diyorum. Yok o da fayda vermezse 3G'ye geçin.

Diğer operatörlerde bu sıkıntı yok Vodafone Samsung cihazlarda problemli. Özellikle de Note5 ile A 2017 serisinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Hocam Vodafone iseniz VoLTE kapatıp deneyin bende çok oldu ondan diyorum. Yok o da fayda vermezse 3G'ye geçin.

Diğer operatörlerde bu sıkıntı yok Vodafone Samsung cihazlarda problemli. Özellikle de Note5 ile A 2017 serisinde.
    tcell hattım . oreo dan önce sıkıntı yoktu.Volteye kapattım daha iyi şimdilik.
  • Arkadaşlar ben telefonu kullanalı yaklaşık 3 yıl oluyor. Bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamamıştım ta ki 2gün önceye kadar.

Sorun şu ki:
    Şarj birden yani yarım saat içinde kendiliğinden %80 Den %40 a indi, boştayken oldu bu ve çok ısınmıştı
    Sonra almamaya başladı
    Arada şarj aldı 2dk diyelim o da bir alıp bir almama şeklinde
    Telefonu sıfırladım hala aynı telefon bana power şarning miydi neydi öyle bi program önerdi indirdim hala aynı
    Bir programa giriyorsun 2-3 dk geçmiyor atıyor
    Kasıyor
    Sanki telefon sistematik şekilde sara nöbeti geçiriyor
    Bu nöbet sonun(30sn) ekran 3 kararıyor sonra gerı geliyor.
    Bazen arama yapamıyorum telefon hiçbir yeri aramıyor
    Telefonu birkaç kez formatlarım çünkü koyduğum kilit şifresi yanlış diye açmadı ama şifremden eminim ve bu formatların birinin sonunda siddin sene önceki duvar kağıdım geri geldi

Ben önce bataryada sorun var diye düşündüm fakat anakarttada sorun var galiba, başına böyle bir şey gelen var mı?
    Sorun ne olabilir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• borabd kullanıcısına yanıt
    Hocam oreo?

VoLTE'den çok yandım ben Vodafone konusunda. Türk Telekom kullanıyorum 8 gündür. Aşırı stabil çalışıyor.

Turkcell'in böyle bir probleme sahip olduğunu da bilmiyordum.

• Son güvenlik güncellemesinden sonra (1 haziran güvenlik yaması) pil sanki daha çok harcamaya başladı cihaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de ondan çekiniyorum 1 Nisan gayet iyi performans veriyor benim için yeterli. Ondan yükseltmiyorum da sürümü.

• Güvenlik yamalarını önemsiyorum yoksa açıkçası ben de güncellemem.

• Merhabalar. Google da yaptığım araştırmalar sonucu aranıza katılmış bulunuyorum.
    Note 5 kullanıcısıyım ve telefonumda mystyle rom yüklü. Dolayısıyla root var. Secure folder uygulamasını kullanmaya ihtiyacım var. Geçen seneki bu mesajınıza ulaştım. Secure Folder uygulamasını kullanmanın gerçekten bir yolu var mı? Ben bulamadım. Bilgisi olan yardımcı olursa çok memnun olacağım.
    Ayrıca download moda aldığım zaman telefonu knox 0x1 görünüyor, ancak "phone info *samsung*" uygulaması ile baktığımda knox sayacı 0x0 görünüyor.
    Stock roma dönünce çalışacağını bilsem stock roma döneceğim ama aratırdığım kadarıyla o da mümkün değil. Yardımlarınızı bekliyorum
  • m.fatih06 M kullanıcısına yanıt
    Khongloi idi sanirim ismi bu s8+ port romunda çalışıyor. Xda da bulabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • m.fatih06 M kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Hocam güvenli klasörün bu sürümü ben de sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

• mrumud M kullanıcısına yanıt
    Odaklarken ses yapıyor eğer garantiniz varsa gidin garantiden kamera değişiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar parmak izi bırakmayan ekran koruyucu biliyor musunuz?

• Güncellemeyi kuran var mı? Nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro2

Güncellemeyi kuran var mı? Nasıl?
    olumsuz birşey yok bende...

• Teşekkür ederim

• Arkadaşlar, Note 5 ilk aldığımda eski android sürümlerine sammobiledan rom atmama izin veriyordu. Şimdi odin en son stock romu bile atsam hata veriyor ne yapmalıyım?
  • rayzor kullanıcısına yanıt
    @Rayzor, yanıtladığınız için çok teşekkür ederim. Bir kaç gündür fırsat bulup bakamadım cevap var mı diye. Apkmirror dan bahsettiğiniz sürümü bulup kurdum ancak sonuç değişmedi maalesef. Telefonunuz rootlu değil mi? Öyleyse başka bir ayar bir şey yapmış miydiniz?@rayzor

• @The Fame Monsters bu romu da xda da buldum, orada sordum. Eğer olumlu cevap alırsam ve güvenli klasörü çalıştırabilirsem, burada paylaşırım. Yanıtınız için teşekkür ederim

• Arkadaşlar merhaba son zamanlarda sarjim acayip az gitmeye basladi. Baze %15 te kapanıyor. Bidaha açmaya çalışıyorum açılmıyor sarji bitmis oluyor. Tavsiyeleriniz nedir?

• Arkadaşlar merhaba son zamanlarda sarjim acayip az gitmeye basladi. Baze %15 te kapanıyor. Bidaha açmaya çalışıyorum açılmıyor sarji bitmis oluyor. Tavsiyeleriniz nedir?

• 
Sayfa: önceki 23122313231423152316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.