Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22882289229022912292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ilk defa bu kadar şarj süresi aldım.full wi-fi ile sosyal medya + nette sörf .parlaklik oto

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar galeri de whatsapp fotolarinda unlem isareti olustu. Gozukmuyor. Neden boyle oldu bilen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: agisol

quote:

Orijinalden alıntı: sanerturan

Merhaba arkadaşlar. Note 2 den beri note kullanıyorum. Note 5 durum budur. Sanırım tamir mümkün. 150 Tl gibi fiyatı var araştırmalarım sonucu ulaşabildim fakat neden oluyor bu. Şikayet var da da bir sürü bu konu hakkında şikayeti olan var. fotoğraf netten alınmadır. Ama bende ki sorunda bunu aynısı.

aynı sorun ben de var. kronik

Aynı sorun bendede var, bu konu hakkında ne yapabiliriz? Ve bu 150 tl nedir nasıl çözülüyor yardımcı olur musunuz?

• Yaklaşık 2 yıldır kullandığım sony xperia z3 plus yere düşme sonucu kapandı. Telefonda ne bir kırık ne bir çatlak var büyük ihtimalle ana kart sorunu var.

O yüzden telefon araştırıyorum, şu an sıfır olarak bu cihazı almak mantıklımıdır diye sizlere danışmak istedim.

Batarya durumu ortalama bir kullanımda 1 günü çıkartıyor mu?

Birde sahibinden sitesinde 1200-1300 Tl aralığında orjinal ve sıfır diye satış yapanlar var bu cihazlar hakkında bilginiz var mı?
  • dostlar güncel touchwiz yükleyebilen var mı? telefonu sıfırladıgım ıcın hangısı note 5 ile uyumluydu hatırlayamıyorum. yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

quote:

Orijinalden alıntı: agisol

quote:

Orijinalden alıntı: sanerturan

Merhaba arkadaşlar. Note 2 den beri note kullanıyorum. Note 5 durum budur. Sanırım tamir mümkün. 150 Tl gibi fiyatı var araştırmalarım sonucu ulaşabildim fakat neden oluyor bu. Şikayet var da da bir sürü bu konu hakkında şikayeti olan var. fotoğraf netten alınmadır. Ama bende ki sorunda bunu aynısı.

aynı sorun ben de var. kronik

Aynı sorun bendede var, bu konu hakkında ne yapabiliriz? Ve bu 150 tl nedir nasıl çözülüyor yardımcı olur musunuz?

net tech yapıyor diye duydum. Arkadaşım telefoncu, bana note 5 gelmişti bu şekilde, gönderdim ekran kırık geldi ve sorumluluk almıyorlar dedi. Riskli diye söylüyorlarmış başta.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkeagle66

Yaklaşık 2 yıldır kullandığım sony xperia z3 plus yere düşme sonucu kapandı. Telefonda ne bir kırık ne bir çatlak var büyük ihtimalle ana kart sorunu var.

O yüzden telefon araştırıyorum, şu an sıfır olarak bu cihazı almak mantıklımıdır diye sizlere danışmak istedim.

Batarya durumu ortalama bir kullanımda 1 günü çıkartıyor mu?

Birde sahibinden sitesinde 1200-1300 Tl aralığında orjinal ve sıfır diye satış yapanlar var bu cihazlar hakkında bilginiz var mı?

Ana güncelleme alması sorun değilse güzel cihaz. Pili ilk zamanlar iyi süreler veriyor. Kaliteli bir kamerası var.

Sahibindendeki satıcıları bilmiyorum. Ama 2000 bandında da note fe var. Sanırım 1 ana güncelleme daha alacak.

Kalem merakınız yoksa başka modellere bakın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• antrepocu A kullanıcısına yanıt
    Dostum 6 ile başlayan uyumlu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dr ketan rom da fazla bug var mı

• arkadaşlar.

samsung yetkili serviste note 5 pil değişimi ve arka kapak değişimi ne kadardır acaba bilen varmı

• Evo teknik servise vereli 1 hafta oldu. Telefon ile ilgili sadece arizalarin yazildigi not ve teknik serviste bilgisi var.

Bu evo Telefonu iyice bozup gondermese bari.

Pil ve zaman zaman kapanma, touch tusunda soyulma birde bazen hoporlor cizirtiyordu.

Onun disinda bi problemi yoktu. Tamir suresi mi cok uzun anlamadim. Yasal sure deyip duruyorlar. 20 is gunune kadar halledlilir deyip duruyorlar. Sikayetlerden okudugum kadariyla bazi saglam olan telefonlar dahada bozup gonderiyorlarmis. Sonrada kullanici hatasi vs deyip sucu diger tarafa atiyorlarmis.

• Arkadaslar kalemi nerden alayim 30 liraya da gosteriyor 80-90 lirayada ?

• mavisu48 kullanıcısına yanıt
    dogu bank da orjinal kıtusun da 90 tl ye satıyorlar.

sana kalmış aslında

• Custom rom kullanan arkadaşlar dr ketan custom rom kurmayı düşünüyorum birkaç sorum olacak.
    Rom dosyasını indirdim ayrıca kernel yüklemem gerekir mi gerekirse hangi kerneli yüklmeliyim.
    Dosyaları cihazın hafızasına mı atmalıyım yoksa usb bellege atıp ordan da yükleyebilir miyim.
  • mahallenin_delisi kullanıcısına yanıt
    Cihaz hafızasına atarsan daha iyi olur.fuel v2 kernel öneririm üstüne. Batarya performansı iyi stock kernel göre

• besttiger B kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum ve buga rastlamadim.dr ketan gerçekte doktor olan bir yazılımcı.romda bazi hatalar var ve kendi uygulaması olan rom control ile bu hataları giderebiliyorsun. Volte aktif etme,wi-fi teli kaaptinca unutma gibi sorunlar kendi verdiği dosyalarla hallediliyor.apk dosyası yükleyip calistiriyorsun sadece.

• riderman R kullanıcısına yanıt
    Hocam pm. Den link atabilir misiniz acaba?

• link yok malesef.

dogubank 1 kat magzalar da gördüm ve sordum.

• Anladım hocam saolun

• Arkadaşlar kvk, genpa gibi garantili kalemleri alın. diğerleri orijinal değiller, test edilip iade edildi zamanında. 50 liraya satılanla 120-130 liraya satılan arasındaki fark, birinin gerçek kalem, diğerinin kalemle alakasız saçma sapan bir şey oluşu.

NOT:
    Kalem demişken diğer sayfalarda yazdım ama belki okumayan vardır. Note 8 kalem uçları Note 5 ile uyumlu. Daha ince uçla yazı yazmak isteyenler aliexpress tarzı yerlerden 15-20 liraya setini alabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 26 Mart 2018; 12:55:51 >
  • 
Sayfa: önceki 22882289229022912292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.