Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21622163216421652166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wi-fi da sorun yaşayan sadece ben miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

Ben de touchwiz s8 yukledim note5 e

Apkmirror dan

Güzel oldu

evet güzel oluyor ama görev notu yazıp ana ekrana sabitleyemiyorsunuz maalesef…

Ben daha önce yüklemiştim ama bu sorunla karşılaşınca eski (kendi) touchwiz ine geri döndüm...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilk 7 çıktığında yükledim ancak sorunlardan ötürü kısa bir süre sonra 6 ye geri döndüm ve şimdiye kadar 6 kullandım hep, 7 stabil olana kadar bekleyeyim dedim.

7 kullanan arkadaşlar 7 oturdu mu? İlk çıktığındaki gibi bildirim, şarj vs gibi sorunlar var mı? Yok ise eğer tekrar 7 ye geçmeyi düşünüyorum, sıkıldım biraz da.

• S8 touchwiz'i nasıl note5 e yükleyeceğiz? Apkmirrordan indirdim ama paket çakışıyor hatası verdi

• S-peni ekranla temas etmesede yaklaşık yarım milimden az olunca ekrana değiyormus gibi işlem yapıyor. Yazı yazarken kalemi çok kaldirmadigim için birleşik yazı gibi oluyor. Çözümü var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar merhaba. Dün teknosadan 2.300 liraya bir tane siyah-lacivert adı neyse :) alarak araniza katildim. Daha once note 3 kullaniyordum. Note 3 cok yuksek bir yerden düşup ekran kirilinca bunu aldim.

Henüz konuyu okumadim. Zamanla sizlere sorularim olacaktir diye düşünuyorum. Şimdilik cihazimdan çok memnunum. Uzun zaman kullanmayi dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

Arkadaslar merhaba. Dün teknosadan 2.300 liraya bir tane siyah-lacivert adı neyse :) alarak araniza katildim. Daha once note 3 kullaniyordum. Note 3 cok yuksek bir yerden düşup ekran kirilinca bunu aldim.

Henüz konuyu okumadim. Zamanla sizlere sorularim olacaktir diye düşünuyorum. Şimdilik cihazimdan çok memnunum. Uzun zaman kullanmayi dusunuyorum.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zultaran

Note 5'e oreo gelir mi acaba ?

2 ana güncelleme geldi, geçmiş deneyimlere göre hayır gelmez maalesef.

• .Predatör. kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun en alınmayacak döneminde aldınız cihazı.

Şimdi Note8 de çıktı. Bundan sonra gelen güncellemelerin hepsi cihazı yavaşlatmaya yönelik.

Size tavsiyem otomatik güncelleler tikini kapatmanız ve uygulamalar arasındaki geçişlerde oluşan bug olaylarını mazur görmeniz.

S7 ve edge olanı varken bu telefon neden alınır bu saatte onu da anlamıyorum ki.

• 1alexdegil 1 kullanıcısına yanıt
    Ben aylık güncellemelerden sonra güncelleme yapar yapmaz kuruyorum. O şekilde oluyor ancak.

• musabbu M kullanıcısına yanıt
    Hadi ya peki kasma donma oluyo mu s8 touchwiz de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1alexdegil -- 6 Eylül 2017; 11:23:11 >
  • quote:

Maalesef gelmeyecek.

• arkadaşlar 2 yıldır Note 5 kullanıyorum. ömrümde hiç Iphone kullanmadım. meraktan ve biraz da telefondan sıkıldığım için Iphone 7 Plus (32 gb) alayım diyorum. Sizce bu değişikliğe değer mi? önceden ayfon kullananlar yazarsa daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 6 Eylül 2017; 12:14:23 >
  • Son çıkan h6 romu clouda attım, sammobile dan indirmek biraz yavaş oluyor. İsteyen buradan indirsin:https://cloud.mail.ru/public/4Sta/h5ETFDEea
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

arkadaşlar 2 yıldır Note 5 kullanıyorum. ömrümde hiç Iphone kullanmadım. meraktan ve biraz da telefondan sıkıldığım için Iphone 7 Plus (32 gb) alayım diyorum. Sizce bu değişikliğe değer mi? önceden ayfon kullananlar yazarsa daha iyi olur.

Önceden 4 sene iPhone kullandım . iPhone güncelleme belli bir süreden sonra yapmazsan ömürlük telefon aynı note5 gibi AMA; Tam bir esaret herşey yasak bir MP3 atmak için 40 takla atarsın iTunes kurulu bilgisayar ararsın. Bu sadece bir örneği . Bluetooth olayını unut zaten. Android'de oylemi herkesle paylaşın yapabilirsin . Tak cihazı istediğin bilgisayara istediğini at film MP3... Kısaca telefonu sadece telefon amacı ile kullanırım diye ceksen iPhone al ama her türlü şeyi yaparım film izlerim müzik dinlerim ekranimi istediğim TV ye aktarırım vb... Diyorsan Android'den şaşma bence. Ben note 5 alalı PC yi açmaz oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

arkadaşlar 2 yıldır Note 5 kullanıyorum. ömrümde hiç Iphone kullanmadım. meraktan ve biraz da telefondan sıkıldığım için Iphone 7 Plus (32 gb) alayım diyorum. Sizce bu değişikliğe değer mi? önceden ayfon kullananlar yazarsa daha iyi olur.

Önceden 4 sene iPhone kullandım . iPhone güncelleme belli bir süreden sonra yapmazsan ömürlük telefon aynı note5 gibi AMA; Tam bir esaret herşey yasak bir MP3 atmak için 40 takla atarsın iTunes kurulu bilgisayar ararsın. Bu sadece bir örneği . Bluetooth olayını unut zaten. Android'de oylemi herkesle paylaşın yapabilirsin . Tak cihazı istediğin bilgisayara istediğini at film MP3... Kısaca telefonu sadece telefon amacı ile kullanırım diye ceksen iPhone al ama her türlü şeyi yaparım film izlerim müzik dinlerim ekranimi istediğim TV ye aktarırım vb... Diyorsan Android'den şaşma bence. Ben note 5 alalı PC yi açmaz oldum.

haklısın dostum. az önce merak ettim iphone 7 konusuna göz attım. bir ton şikayet var. arızası bataryası vs. bir de aşırı pahalı meret. değmez.

bataryayı yeniletip note 5'le yola devam edeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

quote:

2 ana güncelleme geldi, geçmiş deneyimlere göre hayır gelmez maalesef.

Evet biraz bakındımda sammobile'da sizin yazdığınız benzer şeyler yazıyor,ben geçen yıl hanıma almıştım 2 defa güncelleme ne ara geldi bir defa 7.0 a güncelledi o kadar zaten üstünde 6.0 gelmiyormuydu.

Bende pek güncelleme vereceklerini düşünmemiştim aslında ama işte note 7 sıkıntısından dolayı belki note 5 e açabilirler diye aklımdan geçirdim. O halde ya note 8 ya da bu kalem sevdasından vazgeçmemiz gerekiyor.Sadece kalem içinde note 8 e 5000 bayılmakta akıl işi değil,7 geleydi iyiydi ülkemize note 5 e 2000 fazla değil aslında ama güncel olmayacak bu seferde.

• note 5 e güncelleme vermezlerse halt ederler. 4 gb ram olan cihaza güncelleme vermemenin bahanesi olamaz. Samsung, note 5 kullanıcılarına, note 6 yerine note 7 çıkararak zaten kazık atmıştı, bunun bedelini note 7 fiyaskosu ile ödediler. Note 5 kullanıcılarına iyi davransınlar bence :)

bu arada son güncelleme ile şarz iyileşti sanki.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

haklısın dostum. az önce merak ettim iphone 7 konusuna göz attım. bir ton şikayet var. arızası bataryası vs. bir de aşırı pahalı meret. değmez.

bataryayı yeniletip note 5'le yola devam edeyim.

aynen çok doğru tespit bendede aynısı oldu bilgisayar açmıyorum artık ve nokia dan sonra en uzun kullandığım cihaz bu oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: incendia

Geçmiş olsun en alınmayacak döneminde aldınız cihazı.

Şimdi Note8 de çıktı. Bundan sonra gelen güncellemelerin hepsi cihazı yavaşlatmaya yönelik.

Size tavsiyem otomatik güncelleler tikini kapatmanız ve uygulamalar arasındaki geçişlerde oluşan bug olaylarını mazur görmeniz.

S7 ve edge olanı varken bu telefon neden alınır bu saatte onu da anlamıyorum ki.

sana ne oluyor arkadaşım isteyen istediğini alır sanamı derdi kaldı
  • 
Sayfa: önceki 21622163216421652166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.