Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18711872187318741875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

Orijinalden alıntı: MrDante56

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrDante56

quote:

Orijinalden alıntı: KadirSipahi

Samsung versiyon düşürmeyi 5 ay önce kapattı hocam.

Hadi ya peki anlattığım olay hakkında bir fikrin var mı

Odinle flashlarsanız sıkıntı olmaz. Yasal da bir olaydır. CSC TUR olmaz ama Türkiye romu kurulu olur cihazda. Güncellemeleri sıkıntısız bir biçimde alırsınız.

Peki csc nin tur olmasi icin ne yapabilirim

Sanırım root ile oluyor fakat ben bilmiyorum. Odin ile flashlarsanız da oluyor da her türlü knox sayacı artıyor sanırım CSC işinde.

Anladım teşekkür ederim usta. Lanet gelsin 4.5g kampanyalarina böyle kullanmaya devam :)

• 16-22 Mart olmuş tarih dün 20-26 marttı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

16-22 Mart olmuş tarih dün 20-26 marttı

Dün 16-19 Mart değil miydi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Dün bunu paylaşmıştı bir arkadaş:https://store.donanimhaber.com/a8/24/87/a82487b4d8222bcc162e93ff7f44927c.jpg
  • quote:

quote:

quote:

Dün bunu paylaşmıştı bir arkadaş:https://store.donanimhaber.com/a8/24/87/a82487b4d8222bcc162e93ff7f44927c.jpg

Tansu Bey %90 bir oranla Cuma günü geleceğini söylemiş güncellemenin.

• Bi güncelleme hevesimiz vardı o da olay oldu yahu gelse de rahatlasak :)

• quote:

Bi güncelleme hevesimiz vardı o da olay oldu yahu gelse de rahatlasak :)

Ben zaten custom rom kullanıyorum ama sorunsuz kullanmak istiyorum.

• Tansu Bey'i de takip ediyorum sağolsun Samsungla ilgili hiçbir şey paylaşmıyor. Teknolojik araç ve cihazlara ait videoları paylaşıyor sürekli.

Bir ara başka hesap açmıştı cevaplar için bıktı galiba
  • quote:

Tansu Bey'i de takip ediyorum sağolsun Samsungla ilgili hiçbir şey paylaşmıyor. Teknolojik araç ve cihazlara ait videoları paylaşıyor sürekli.

Bir ara başka hesap açmıştı cevaplar için bıktı galiba

su istimal edildiği için kapattı o hesabı
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    hocam kim suistimal ediyor. yanlışsam söyle samsung tüketicileri suistimal ediyor. şaka gibi

• tutankamon09 T kullanıcısına yanıt
    Adamın iyi niyeti suistimal ediliyordu. Güncelleme ertelenince küfredenler hakaret edenler vardı.

• MrDante56 M kullanıcısına yanıt
    Odin ile flashlayacağın her türlü stock rom knox u etkilemez

• http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-5-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-1457.html

Bu niye bu fiyat :)
    15 TL hediye çekimde var. 7 liraya geliyor.
    Biraz kalın gibi ama alayım mı?
  • Bu Güncelleme sorunları sadece samsung markasında değil , tüm diğer markalarda da var. arkadaşlar, mesela LG V20 ve sonrasında Huawei mate 9 kullanıyordum . her iki cihazda Nougat kullanıyor ama onlardada oturmamış bir android 7 vardı güncelleme geldi gelecek yok hangi varyant alacak işi beni sıktığı için satıp note 5 aldım. Diğerleri sadece cicili bicili telefon o kadar , ama note 5 farklı O yüzden beklemeye değer, şu an 6.0.1 ile bile canavar gibi eksileri var ama yinede diğer telefonlardan çok daha kullanışlı bir alet, Aslında Note 5 her donanımla ve her programla tam uyumlu çalışıyor bu çok önemli.
  • şimdi sonuc olarak yarın sabah 7.00 da guncelleme geliyormu? gelmiyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sert-aç -- 16 Mart 2017; 12:11:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydındoruk

Bu Güncelleme sorunları sadece samsung markasında değil , tüm diğer markalarda da var. arkadaşlar, mesela LG V20 ve sonrasında Huawei mate 9 kullanıyordum . her iki cihazda Nougat kullanıyor ama onlardada oturmamış bir android 7 vardı güncelleme geldi gelecek yok hangi varyant alacak işi beni sıktığı için satıp note 5 aldım. Diğerleri sadece cicili bicili telefon o kadar , ama note 5 farklı O yüzden beklemeye değer, şu an 6.0.1 ile bile canavar gibi eksileri var ama yinede diğer telefonlardan çok daha kullanışlı bir alet, Aslında Note 5 her donanımla ve her programla tam uyumlu çalışıyor bu çok önemli.

"Note 5 her donanımla ve her programla tam uyumlu çalışıyor bu çok önemli." dostum söylediğin çok çok önemli bir şey bu telefonun sadece 2 eksiği var onun dışında bu alemin kralı bence.
    1. Yoğun telefon kullananlara yetmeye pil performansı
    2. Sd kart olmayışı
    Bu 2si dışında piaysadayı en iyi en STABİL ve en sağlam telefon kanımca.

Her donanımla tam uyumlu çalışıyor demişsiniz ya. Mesele örnek olarak ben bazen note 5 imi bilgisayarıma 5ghz wifi alıcı olarak kullanıyorum.

Online oyun oyanarım (World of warcraft, starfcraft 2, lol gibi) evdeki bütün telefonlar tv ler 3ghz bandından bağlanıyor ben de eğer 3ghz den bağlanırsam bir cihaz youtube açtığında kitleniyor oyun. Ancak çözümü note 5 i modeme 5ghz kanalından bağlayıp onu da usb ile pc ye vermekle buldum şimdi isterse evde 5 cihaz youtube açsın 0 lag :) en azından 100 tl lik 5 ghz wifi alıcı masrafından kurtuldum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

Odin ile flashlayacağın her türlü stock rom knox u etkilemez

Etkilemez ancak benim burda temel amacım şu acaba tr romu yukleyince csc kodu tur olacak mı olmayacaksa bir önem teşkil etmiyor abi

• Merhaba arkadaşlar Tansu beye mesaj attım ne zaman gelecek diye şu cevabı verdi

quote:

Yarın öğlen vakti verilmesi için çalışılıyor ve ihtimal çok yüksek... Yarın sabah bir daha konfirme edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-5-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-1457.html

Bu niye bu fiyat :)
    15 TL hediye çekimde var. 7 liraya geliyor.
    Biraz kalın gibi ama alayım mı?

Kullanan arkadaş var mı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 18711872187318741875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.