Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1872. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu üst sıralarda. Güncelleme geldi sandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tansu bey bi değişiklik yok cuma gelecek diyor

• MrDante56 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni seyi daha once bir cok kez soyledi bir daha ertelenirse sasirmayin derim.

• theicestorm kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirSipahi

Hocam ayni seyi daha once bir cok kez soyledi bir daha ertelenirse sasirmayin derim.

Bakalım hayırlısı olsun hepimiz için

• Flemenkero F kullanıcısına yanıt
    Nasıl ? Memnun musunuz ? Darbelerden vs korur mu? Birde ekranın orda çıkıntı var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

Beyler bilirsiniz whatsapp grubu açmıştık. 28 kişiyiz. Sizleride bekliyoruz. Tam 4 aydır samimi ve saygılı bir ortam var. Gelmek isteyenlere kapımız her zaman açık

https://chat.whatsapp.com/HeK8AfrMCI7JTp8Z5NSEjY

Ben gruba katıldım yanliz mesajlarimi kimse gormuyor galiba

• theicestorm kullanıcısına yanıt
    Hocam kılıf güzel fakat ben ilk defa böyle sert kılıf kullandığımdan biraz garipsedim hissiyatını. Kılıf siyah olduğundan arkada biraz fazla parmak izi bırakıyo. Daha öncesindehttps://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRdboISr3CP2sh_eGkj60X0l7oxFYIsRcNvGeEDCw4fAnMpM4bv bu kılıfı kullanıyordum. kullandığım kılıfa oranla fazlasıyla ince. Şu an bir kırılmaz cam takılı telefonda ve ekran çıkıntısı kırılmaz camdan çok az daha en fazla 1 mm kadar daha çıkıntılı. ekranı üstüne masaya koyduğunuzda kırılmaz cam masaya temas etmiyo. 3 kez düşürdüm yere herhangi bir darbe izi oluşmadı koruma olarak çok iyi bi koruma sağladığını düşünmüyorum açıkcası ama günü kurtarır gibime geliyo. Kamera çıkıntısı da gayet yerinde kamerayı koruyor. ama tuşlar açık tuşlar üstüne bi darbe aldığında sıkıntı yaratabilir. Zaten bu kılıfı ben almadım :D onlar ellerinde ekran koruyucu kalmayınca yolladılar.

çok yüksek bir yerden düşürmediğiniz sürece bir sıkıntı olmaz sert kılıfları seviyorsanız ve oluşan parmak izleri pek umrunuzda değilse alabilirsiniz. Telefonu kalınlaştırmıyor.

• Flemenkero F kullanıcısına yanıt
    Kılıfa dokununca hafif bi yumuşaklık hissediliyor mu yani plastiğin hissiyatı iyi mi

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Evet hocam hafif bi yumuşaklık hissediliyor sert bir piyasa malı kılıf kullanıyormuşsunuz gibi hissettirmiyor. plastiğin dokusu güzel.
  • Tansu bey'in dediklerine binaen bakıp göreceğiz umarım bunca ertelemeye değer bizi son güncelleme de olsa iyiki samsung almışım dedirtecek bir güncelleme olur..?

• quote:

Orijinalden alıntı: scholar77

Yanlız değilsin benimde önceki cihazım l925 şimdiki n5 bakalım bunun akıbeti nolacak acaba bizdemi cenabetlik var

korkutmak gibi olmasın ama benimde önceki cihaz L925!di 925 kullananlar olarak apple geçsek şirket batıracak potansiyelimiz varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi555

quote:

Orijinalden alıntı: cimbomlusinan

Kamboçya romundan sonra Irak romuna geçtim arada smart switchle kurdum Hepsinde Arap Emirlikleri csc kodu oldu Ondan sonra ne yaptıysam tr csc'ye geçemedim Dün yeşilcinden 4 parçalı tr romu indirdim Yine Arap Emirlikleri csc kodu çıkıyor Eskiden note 4 kullanırken wipe data falan yaptığımda düzeliyordu Şimdi olmuyor Telefon acaba ordan mı alınmış ta oranın kodunu yüklüyor Gerçi E-devletten baktığımda ithalat yoluyla garanti diyor Anlamadım bu işi
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

önceki sayfalarda "dr.mstfkml" isimli arkadaş açıklamıştı.
    yapmanız gereken öncelikle 5.1.1 TUR romunu yüklemek ( 4 dosyalı + pit dosyası da olacak )
    youtube dan note5 6.01 den 5.1.1 e dönüş diye aratın ( Ersin Çakı arkadaş yüklemiş ve açıklamış )
    videonun altındaki yorumlar kısmında indirme linki var.
    ancak bu şekilde TUR csc ye dönüyor.
    daha sonra ise OTA ile veya sammobile dan tek parça 6.01 romu yükleyerek 6.01 TUR e geçebilirsiniz.

Hocam merhaba. Simdi benim cihazim irak cihazi. Vodafone cihazimi 4.5g uyumlu görmüyor. Biraz arastirma soruşturma yaptim csc kodundan kaynaklı deniyor acaba ben simdi bu mesajda dedidiginiz gibi 5.1.1 e dönersem csc kodu tur ye döner mi birde guncellemeleri sıkıntısız alır miyim.?

• MrDante56 M kullanıcısına yanıt
    Samsung versiyon düşürmeyi 5 ay önce kapattı hocam.
  • quote:

Hadi ya peki anlattığım olay hakkında bir fikrin var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: MrDante56

quote:

Odinle flashlarsanız sıkıntı olmaz. Yasal da bir olaydır. CSC TUR olmaz ama Türkiye romu kurulu olur cihazda. Güncellemeleri sıkıntısız bir biçimde alırsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 gün öncesinden kesinleşiyordu güncelleme biri Tansu yeğen e mesaj atabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

quote:

Odinle flashlarsanız sıkıntı olmaz. Yasal da bir olaydır. CSC TUR olmaz ama Türkiye romu kurulu olur cihazda. Güncellemeleri sıkıntısız bir biçimde alırsınız.

Peki csc nin tur olmasi icin ne yapabilirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

quote:

Peki csc nin tur olmasi icin ne yapabilirim

Sanırım root ile oluyor fakat ben bilmiyorum. Odin ile flashlarsanız da oluyor da her türlü knox sayacı artıyor sanırım CSC işinde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• https://forum.donanimhaber.com/android-telefonlara-satisa-sunulmadan-once-virus-yuklendigi-ortaya-cikti--124759616

Bu konu hakkindaki görüşünüz nedir ? Virus mu var simdi telefonda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbiSnickers -- 16 Mart 2017; 9:7:22 >
  • 
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.