Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18671868186918701871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Reis şekli koymuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

SNote hatasından dolayı Samsung Notes 'a geçilmiş olabilir. Bu güncelleme bence güncellemenin yakın olduğunun habercisi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 numara 5 yıldız kılıf tavsiyemdir..

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• dewr kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız? Spigen bana daha stoklarda yok ne zaman gelir bilmiyoruz dediği için thin fit istedim. Telefonu çok kabalaştırıyor mu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

Nereden aldınız? Spigen bana daha stoklarda yok ne zaman gelir bilmiyoruz dediği için thin fit istedim. Telefonu çok kabalaştırıyor mu acaba ?

Hepsiburada stoklarında vardı ordan aldım. şuana kadar kullandığım en ince kılıf. spigenin diğer kılıflarına göre çok daha ince ve inceliğine rağmen başarılı..

spigen Liquid Crystal kullandım 3. aydan itibaren sararmakta.Spigen Neo Hybrid kullandım yine sararıyor.

maksimum koruma istiyorsanız unicorn supcase tavsiyemdir.

https://www.amazon.com/Samsung-SUPCASE-Holster-Full-body-Protector/dp/B013D1P19C

bunların haricinde Spigen Rugged Armor şuana kadar en çok beğendiğim meteryal..

• SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

resmen dalga geciyorlar bu nedir ya

• Yok artık abarttılar iyice düpedüz insanları oyalamakdan başka bir şey yapmıyorlar yazıklar olsun

• Güncellemeye gelmeyecek galiba hiç beklememek lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericucar

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Bu rezaletten sonra son samsung telefonum budur diyebilirim. Ayıp be bari tarih vermeyin de gelince sürpriz olsun. Böyle gelen güncellemeden de hayır gelmez zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

CİHAZI SATIYORUM ARKADAŞLAR ALMAK İSTEYEN PM ATSIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NonFirStep -- 15 Mart 2017; 17:35:9 >

• yani tarih açıklamak zorunda değilsiniz. Lanet olsun yani beklenti beklenti durduk yere... nereye kadar... başka markalara yönelmek lazım ki müşteri kaybetmenin ne demek olduğunu anlasınlar

• tutankamon09 T kullanıcısına yanıt
    kesinlikle haklısınız resmen bizimle dalga geçiyor adamlar daha 2 saat once sordum tansu beye cuma günü geleceğini söyledi artık simdi ise tarihi değiştiriyorlar

• Ya bu ertelemeyi bilerek yapıyorlar ya da ciddi bi sorun var çözemiyorlar.

• mericucar kullanıcısına yanıt
    valla benim güncelleme ile ilgili beklentim yoktu. ama tarih açıkladılar beklenti oluşmaya başladı. merak ediyor insan ama dediğim gibi o hevesi de öldürdüler sağolsunlar. aklımda huawei ve iphone plus modelleri olacak bundan sonra...

• quote:

hadi hayırlısı

Kardeş adam sıkıntı yok demiş daha 1 saat geçmeden 10 gün daha etelemişler valla şaka gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

quote:

hadi hayırlısı

Kardeş adam sıkıntı yok demiş daha 1 saat geçmeden 10 gün daha etelemişler valla şaka gibi.

Bu Tansu'yu pek sallamiyolar galiba. Adam da bizimle ayni heyecanla bekliyor

• Arkadaşlar. Bir tema yüklüyorum. Bu temanın lock screen görüntüsü hareketli. Ekranı kitleyince hareketli görüntü ortaya çıkıyor. Root explorer ile baktığımda temanın bu imajı normal jpg. Bir türlü hareketli dosyayı bulamıyorum. Ben bu heiarkektli resmi nasıl alırım tema içinden? Ya da dosya nelerdir nasıl çözeriz bu işi? Bir temadaki Hareketli resmi alacağım başka bir tema içine koyacağım ve öyle kullanacağım derdim bu.

Esir; çözdüm ama dosyayı alıp kullanamıyorum. Bir xml dosya çalışıyor, belki 100-150 tane rami peşpeşe oynatıyor. La olm ben nereye koyacak 150 tane resmi ;) bu kısmını çözemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rıza.BN. -- 15 Mart 2017; 18:31:40 >
  • Adamlar batmak icin ya da rezil olmak icin ellerinden geleni yapiyorlar ama hala güçlüler helal olsun samsung

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sterman

quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

quote:

hadi hayırlısı

Bu Tansu'yu pek sallamiyolar galiba. Adam da bizimle ayni heyecanla bekliyor

İyi güldüm cidden birileri Tansu Yeğeni yiyor heral

• Biraz mantıklı olalim adamlar s8 çıkmadan güncellemeyi vermeyecekler ki cok gecerli bir neden samsung icin. Direk s8 den sonraki tarihi vermek yerine yavas yavas erteliyorlar kesinlikle sosyal psikolojide iyiler ve üzerinde calisiyorlar. Anlayacagnz dahada ertelenecek. Zaten artik ozellikler birbirine cok yakin neden s8 in cikma arefesinde güncelleme versin ki.

• 
Sayfa: önceki 18671868186918701871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.