Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18211822182318241825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SevimliHaya1et

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Kılıfılı olduğu halde evde gözümün önünde olmadan Çocuklara vermiyorum oynamaları için eşimin note 3 neo suyla oynuyorlar ne olur ne olmaz düşer müşer mazallah cocuğa da birşey diyemezsin sonda dizlerini döv dur.

Minikler tehlikeli gerçekten telefon konusunda. Telefonu fırlatmak bir yana üzerinde tepindiklerini de görmüş olduk burada.

Hocam geçmiş olsun bi arkadaşın telefonunu da kopek parcalamisti ondan beter olmus. Evlenmesek mi acaba

Benim cihaz temiz valla sorun yok bir arkadaş yazmıştı ona atıfta bulundum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bob_marley_232

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

quote:

Orijinalden alıntı: hsyncb15

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Güzel duruyorda rengi şıklığı çok öldürüyor ya, sabah 30 lira falandı ultra hybrid aldım 55 liraya. Şu an liquid crystal takılı telefona sapsarı oldu.

Ultra Hybrid çok güzel bir kılıf hocam. Benim denediğim birkaç cihazda sararma vb şikayeti yoktu kimsenin. Elinize ulaşırsa sizde deneyiminizi paylaşır mısınız ?

Şeffaf kılıflar sararıyor. Markadan bağımsız hepsi sararıyor.

Bu arada bende spigen Liquid Crystal kullanıyorum sapsarı şuanda.

Spigen'in bu modelinde rastlamadım ama Iphone içindi fark var mı bilemiyorum.

• Arkadaşlar note 5 'te hergün hoparlör sesi kısılıyor.Telefonu yeniden başlattıktan sonra anca eski haline dönüyor.Sizce ne yapmalıyım ?Bu sepeten ötürü garantiye versem telefonu açmadan düzeltirler mi ?

Alalı 1 ay oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şöyle bir kılıf var. Arkası kendinden vantuzlu. İstediğin yere yapışıyor. Nasıl olur böyle bir kılıf

http://s.aliexpress.com/3y2uI7BJ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tired technology -- 28 Şubat 2017; 0:45:44 >

• quote:

quote:

quote:

Güzel duruyorda rengi şıklığı çok öldürüyor ya, sabah 30 lira falandı ultra hybrid aldım 55 liraya. Şu an liquid crystal takılı telefona sapsarı oldu.

Ultra Hybrid çok güzel bir kılıf hocam. Benim denediğim birkaç cihazda sararma vb şikayeti yoktu kimsenin. Elinize ulaşırsa sizde deneyiminizi paylaşır mısınız ?

Hazırlanıyor diyor şuan gelsin biraz kullanayım yorum yapıcam bakalım nasıl olacak. Birde çok kalın olacak mı onu merak ediyorum şimdi ki kılıfa göre. Beklemedeyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hazırlanıyor diyor şuan gelsin biraz kullanayım yorum yapıcam bakalım nasıl olacak. Birde çok kalın olacak mı onu merak ediyorum şimdi ki kılıfa göre. Beklemedeyim

Neo Hybrid ise ben bilgi verebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Günaydın,

Hocam OTG de çalışmadığına göre sorun kabloda değil. Bir ihtimal, soket yerini bir kürdan yada toplu iğne ile temizlemenizi öneririm. Bazen pantolon ceplerindeki kumaş pamuklarıyla doluyor.USB jakı tam oturmuyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Emin olun güzel bir kılıf ama birebir Note5 için olanını hiç göremedim. Cihazın üzerinde nasıl durduğunu merak ediyorum özellikle.

• Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesinden 60 tl ye aldım. Silikon değil bu sert . 1 ay fallan oldu sararma olmadı. Silikon olömadığından sararma yapacağını zannetmiyorum

• Bende aldım. 10 Gün kullandım çıkardım.Çok sağlam o konuda söylenecek laf yok ancak çok kalın. Telefon tablet gibi durmaya başladı. Bu tarz sert bir kılıf arıyorsanız aşağıdaki kılıfı öneririm. Kesimi çok iyi tam oturuyor telefona...

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-note-3-4-5-s7-a5-a7-j5-j7-2016-kilif-korumacam-P114622379
  • Beyler kesin bilgisi olan bir arkadaş cevap verirse memnun olurum ; Batarya değişimi için servise verilen note5 e Servis format atıyor diye duydum . Bu teknik olarak zorunlu bir şey mi yoksa servisin kendi isiyatifine kalan bir şey mi ?

• talihligen kullanıcısına yanıt
    Hocam samsung garantiliyse bence servise verin kuzenin ve benim nite 5 cihazlarinizi başka sorunlardan servise verdik. Sarj girisi ile ilgili bir sikintimiz olmamasina ve servise oyle birsey demememize rahmen iki telefonunda sarj soketleri degisti. Anladigim kadariyla genel bir problem var onun icin degisiyorlar.

• http://www.ringke.com.tr/Ringke-Slim-Galaxy-NOTE-5-Kilif-Clear-4-Tarafi-Saran-Ince-Sik-Tasarim-Seffaf-Kilif,PR-587.html

şunu alın kafanız rahat olsun. hem sert tpu malzeme hem spigen in gibi tablet gibi yapmıyor telefonu. hem de şeffafını alırsınız telefonun rengi ortaya çıkar...
  • kasa soyulması nedeniyle note2 cihazımı verdiğimde sadece kasa, arka kapak ve kalemi yenisiyle değiştirip vermişlerdi, yazılımda herhangi bir değişiklik yoktu. (üzerinden 3 yıl geçti )
  • Sert şeffaf kılıflar da sararıyor maalesef. Spigen silikon şeffaf, Rock sert şeffaf, Verus'un 2 farklı kılıfı (ki biri kırıldı ne hikmetse) kullandım. Aşağıdakini en son aldım, yaklaşık 5 aydır kullanıyorum, kesinlikle kalite olarak en iyisi bu çıktı:

http://www.veruscase.com.tr/file/open/1342528970/1_verus-samsung-galaxy-note-5-high-pro-shield-series-kilif-shine_gold.jpg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu spigen rugged armor alanlardan kargoya verilen var mi pazar aldim hala hazirlaniyor diyor

• Merhaba arkadaşlar. Bayadır girip de yazmadım açıkcası. Yazılımın güncellemesini bekliyordum. Bu sırada bi batarya üretimdeki kablo hızlı şarj arızası verirken bozuldu, kalem takılıyo, bu ekranın alt köşesinde kalem algılamıyor falan diye, bir de ekranımın üst köşesinde soyulma var diye cihazımı bir gaflete kapılıp servise verdim ankara necatibey de. Maalesef verdiğimin 2. günü şok geçirdim. Cİhazımı garanti dışı bırakıp, ben de 1100 tl tamir masrafı istediler. Arkadaşlar sebebi sağ alt köşede kalemi çıkartmaya and içerken yaptığım bir hafif buruk izi vardı, ki düşme falan gerçekleşmedi 1 yıldır kullanıyorum. Nedense o ize bakıp düşme demişler ve bana ekranımın o izden dolayı cihaz geçme montaj olduğundan soyuluğunu ve kasa değişmeden garanti kapsamına girmeyeceğini söylediler. Sonra da hemen kasanın tek değişmeyeceğini ayrıca ekranında bu yüzden olduğunu vs saydı saçmaladı dalga geçip restleşip yolladılar. Arkadaşlar sizce mantıklı mı? Bakın iddaa edilen iz fotoğrafta. Sizce hakem heyeti çözebilir mi gitmeli miyim? Kasadaki ufacık iz yüzünden böyle suç atılabilir mi? Ne düşünüyorsunuz bi yardım istiyorum, akıl verirseniz çok memnum olurum

• emz E kullanıcısına yanıt
    Ghost screen nedeniyle telefonu ankara başarı servisine göndermiştim, servis elemanı görme engelli olmalı ki hata yok diye geri gönderdi, daha sonra diyarbakırda samsung servisine verdim, biraz uzun sürdü ama sıfırı ile değiştirmişlerdi. Kısaca başka bir servis deneyebilirsiniz, en kötü ihtimalle birkaç gün telefonsuz kalırsınız.

• Hocam başıma gelen kötü problem şu ki bunlar sorunsuz diye iade etmedi. Servis müdürüyle atıştık bu yüzden. Adam sisteme cihazın garanti dışı bırakıldığını ve ücretsiz yapılamayacağını falan yazmış. Başka serviste bir tanıdık buldum sordum ancak onlar da sisteme bakıp onu göreceklerinden onları arayıp ne kadar ücret çıkarıldığını soracaklarmış ve sonra da bana aynı fiyatı vereceklermiş mecburen. Samsung böyle ayarlamış. Sistemde kayıtlıymış şuan iddaa ya göre ve yani onlara versem de aynı şey geçerli olacakmış, sistemleri ortakmış. Bu sisteme dahil olmayan, göremeyen ama yaptırabileceğim bir servis varsa deneyeyim hocam. Biz bu garanti için para ödedik yani. Bu hoş bi davranış değil.

• emz E kullanıcısına yanıt
    %100 hakem heyeti sizi haklı görecektir. Arkadaşın dediği gibi başka servise verip şansınızı deneyin olmazsa tüketici haklarına başvurun.
    Resimlere iyice baktım darbe yemiş gibi duruyor eminmisiniz kalem için orayı deforme ettiğinize. Beni bile inandıramadin işin zor valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 28 Şubat 2017; 16:54:14 >
  • 
Sayfa: önceki 18211822182318241825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.