Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16481649165016511652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Package Disabler Pro kullanan arkadaşlar memnun musunuz olumlu etkisi çok mu ona göre yüklemeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

UrgentFWUpdate - com.sec.fwservice
    UrgentFWUpdateNfc - com.samsung.firmware.nfc

Üstteki ikisi, sw güncellemeyi zorla kuran mevzular.

Alttaki ikisi de muhtemelen yazılım güncelleme var mı yok mu diye kontrol edip indiren mevzular.

Yazılım güncellemesi - com.sec.android.soagent
    Yazılım güncellemesi - com.wssyncmldm

Bunları disable ettikten sonra, sadece ayarlar menüsüne girdiğinizde üstte Yazılım güncelleştirme diye beyaz bir kutucuk çıkacak. Onun içine girip başlatmadığınız sürece yeni güncellemeleri almayacaksınız.

Çok teşekkür ederim

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Parasını verip uygulamayı alacaktım lakin store'da yapılan olumsuz yorumlar yüzünden satın almaktan vazgeçtim. Uygulamayı satın alıp kurduktan sonra cihaza factory reset atıp uygulamayı tekrar kurmak istediğinizde lisans problemi çıkartıp tekrar satın almak durumunda bırakıyormuş, böyle aptal iş mi olur? Para iade sürecinde de insanları uzun süreler oyalamışlar vs, vukuatı çok yani...
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Apk olarak kullanıyor musunuz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bahadır_fb

quote:

Pil sürelerimi paylaştıktan sonra nazar değdi sanırım Bugün aliexpress app'ını bloklamak için Package Disabler Pro'ya girdiğimde, herhangi bir uygulamayı (sistem ya da elle kurduğum) bloklayamadığımı farkettim. Bloklu uygulamayı tekrar aktif etmekte sorun yaşamıyorum ama ilginç bir şekilde. Cihazı restart ettim belki fayda eder diye ama olmadı. Böyle bir durumla karşılaşan, duyan oldu mu, var mı acaba çözümü

Banada geçen gün oldu. Uygulamanın güncel sürümünü yükleyince düzeldi.

Xda'da, 6.3'ten sonraki versiyona geçince sorun yaşayanlar olmuş, sizin güncellediğiniz sürüm kaç acaba? Sorun yaşamadığınıza göre link paylaşabilir misiniz, biz de onu kuralım.

Ez Disabler Pro kullanıyorum sürüm 2.5.5 su an sıkıntısız kullanıyorum.

• Bahadır_fb B kullanıcısına yanıt
    O uygulamada widget oluşturma var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Package Disabler Pro kullanan arkadaşlar memnun musunuz olumlu etkisi çok mu ona göre yüklemeyi düşünüyorum

Devamlı arka planda çalışan uygulamalarımı kullanmadığım zaman devre dışı bırakıyorum kullanacağım zaman açıyorum pratik oluyor ama pile ne kadar katkısı oluyor bilemiyorum :)

Önceden samsung ücretli temaları kullanmak içinde işe yarıyordu ama artık ise yaramıyor o konuda :)

• quote:

O uygulamada widget oluşturma var mı?

Aynen var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coutinho

Kulaklığı kaybettim, orjinal kulaklığı sorunsuz nereden alabilirim bilen var mı

Hazır kaybetmişken bence bluetooth kulaklığa geçiş yapın bahaneyle :)

EZ'i de şimdi inceledim, Samsung ona da müdahale etmiş...

WHAT’S NEW
    Sorry folks, due to Samsung requests and for safety reasons, we have to continue removing some packages relating to system update. We know you love your Samsung but here are the removed packages :
    – com.wssyncmldm
    – com.sec.android.fotaclient
    – com.ws.dm
    – com.samsung.sdm
    – com.sec.android.soagent

Bu uyarı üzerine, Samsung yazılım güncellemenin üstte benim paylaştığımdan farklı olarak ihtiyaç duyduğu başka paketler (com.ws.dm, com.sec.android.fotaclient,com.samsung.sdm) olduğu da ortaya çıktı. Ama benim paylaştıklarımı disable edince yazılım güncellemem durduğuna göre bunlara ihtiyacı dolaylı yoldan var demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanrupid -- 27 Kasım 2016; 16:13:21 >
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle böyle bir şey yok. Ben satın alıp kurduktan sonra en az 3 defa wipe yaptım sonrasında ise sorunsuz olarak kurdum. Ne lisans problem oldu ne de yeniden satın aldım.
  • fiko_cmax F kullanıcısına yanıt
    Ben play'de yorumlarda gördüklerimi paylaştım, şahsi deneyimim değil zaten. Orada yorum yapanların geneli IQ sıralamasında vasatın altında kalıyor ama bu uygulamanın ne işe yaradığını bilip, para verip kuran kesimden de boş beleş yorum gelmez diye tahmin etmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucnokta80

Package disabler ile de widget ile aktif pasif yapılabiliyor. Ben hiç kullanmayacaklarıma sadece tik koydum bazen kullanacaklarıma tik koyduktan sonra aynı yerde uygulamanın üzerine tıklayınca bir pencere açılıyor orada eidget oluşturmak için bir tik daha var ona da tıkladım mesela faceboook samsung could gibi uygulamalara. Sonra ana ekranda araçlardan package disablerin widgetini ekrana ekledim tek dokunuşla widgete eklediğim uygulamalar aktif ve pasif oluyor ama hepsi birden ayrı ayrı seçme ayarı yok galiba.

Ayrı ayrı Widget seçebilirsiniz ben öyle yapıyorum.

• Ben hepsiburada dan 35 tlye siyah aldım fakat lacivert gibi. Orijinal ürün fakat yurtdışından getirtmişler sanırım. Samsung hybrid kulaklık diye aratırsanız çıkar. Kutudan çıkandan daha iyi gibi geldi bana.

Hocam apk olarak mı indirdiniz

• Package Disabler Pro yu güvenli şekilde apk olarak nereden indirebilirim??

Temaları devredışı bıraktıktan sonra geliştirici seçeneklerinden çalışan uygulamalara(servislerde olabilir) girip temaları durdurduğunuzda işe yarıyor.

Not: telefonu yeniden başlattığınızda son adımı tekrar yapmanız gerekmekte

• quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

Temaları devredışı bıraktıktan sonra geliştirici seçeneklerinden çalışan uygulamalara(servislerde olabilir) girip temaları durdurduğunuzda işe yarıyor.

Not: telefonu yeniden başlattığınızda son adımı tekrar yapmanız gerekmekte

Geliştirici seçeneklerinde temalar görünmüyor.

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Pm gönderdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Şunu düşünmek lazım, bu wireless teknolojisi ne karmaşık bir teknoloji ne de pahalı bir teknoloji. Düzgün çalıştıktan sonra orijinal ya da değil yapacağı iş aynı. Ben bu açıdan baktığım için çalışıyorsa mantıklı geldi. Açıkçası kendi bayisinden 200 lira verip de almam. Bu kadar basit bir teknoloji böyle fahiş fiyatlara satılmamalı. Benim gözümde ederi 50 lira zaten, o yüzden fiyat iyi geldi. Bu arada HB'ye mesaj atıp cihazın garantisini veren firmayı sordum. Eğer Samsung ise sorun yok. Cevap gelince paylaşırım burada.

Çok haklısınız hocam. Adam deseydi ki bana arkadasım bu ürün sahte zaten bu paraya ornijal bulamazsın diye tamam deyip uğraşmayacaktım ama ayakta da insanı şeyetmeye calısmasınlar. Kusura bakmasınlar böyle hakkımı ararım :)

• 
Sayfa: önceki 16481649165016511652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.