Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16131614161516161617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. el 17 ay genpa garantli bir cihaz almayı düşünüyorum.

2. el alırken nerelere dikkat etmem gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

arkadaslar ekran modlarından hangısı sarjı en az harcayan

Uyarlanabilir mod dışında istediğinizi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Diğerleri statikken uyarlanabilir sürekli değişik durumlara göre kendini ayarladığı için daha çok şarj yer. Şahsi tercihim Amoled sinema modu bence ekranın hakkını en iyi bu mod veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan qf

Arkadaşlar telefonu şarjdayken kullanmanın bi zararı var mı şarj süresini etkiler mi daha hızlı mı biter şarj

Telefonu şarjdayken zorunlu bir durum olmadığı sürece kullanmayın özellikle oyun oynamayın bu hem şarjdan aldığınız verimi kötü etkiler hem de zaten hızlı şarjdan ısınan telefonun daha fazla ısınmasına neden olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

2. el 17 ay genpa garantli bir cihaz almayı düşünüyorum.

2. el alırken nerelere dikkat etmem gerekiyor ?

içinde by lock yüklü olmasın buna çok dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

arkadaslar ekran modlarından hangısı sarjı en az harcayan

Uyarlanabilir mod dışında istediğinizi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Diğerleri statikken uyarlanabilir sürekli değişik durumlara göre kendini ayarladığı için daha çok şarj yer. Şahsi tercihim Amoled sinema modu bence ekranın hakkını en iyi bu mod veriyor.

bırazda dedıgınızı deneyım tesekkurler
  • andezitt A kullanıcısına yanıt
    Yine odin den normal rom yukler gibi. Zaten dosyalarin adlarindan hangi secenegr yuklenecigi yazar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dawras kullanıcısına yanıt
    Yapıyorum telefonu download moda alıyorum güç home kısma tuşlarıyla. Start diyorum 10 20sn sonra fail diyor yapmıyor. Tek parçalı rom deneyeceğim birazdan. 6.0.1 som sürümden 5.1.1 son sürüme geçiyorum. Sizce 4parçalı rom mu tek parçalı rom mu daha sağlıklı olur? Farkı nedir ?

Farki tam olarak bilmiyorum ama S4 kullanirken soft brick oldugundan kullanmistim 4 parcali romu diye hatirliyorum. S4 de LL den KK ye donerken modem sorunu veriyodu belki oyle bir sikinti vardir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dawras kullanıcısına yanıt
    Tek parçalı romdada fail verdi. Galiba son sürümden 5.1.1 e düşüremiyoruz

• arkadaslar merhaba ben su bir hafta içinde nasipse note5 almayı planlıyorum. Sizce hala alınabilir mi? 2000 liraya internetten sipariş vericem. Forumda okuduklarıma göre 6.0 da sarj problemi varmış. Aldıktan sonra herhangi bir öneriniz var mı iste 6.0 a yukseltme su uygulamayı kur vs gibi. şimdiden tesekkurler.
  • g5 özellik ve fiyat olarak iyi ama anakart arızası ve ghost screen sıkıntısı yaşayan azımsanmayacak kadar insan var.
  • arkadaslar merhaba,

telefona aliexpress ten kılıf aldım. Fakat kapağı aç kapat yapınca otomatik olarak açılıp kapanmıyor. Auto screen on of diye bir program kurdum fakat sadece ekran acılıp kapanıyor. Küçük ekranda görüntü gelmiyor. Bilgisi olan varsa makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah166

arkadaslar merhaba ben su bir hafta içinde nasipse note5 almayı planlıyorum. Sizce hala alınabilir mi? 2000 liraya internetten sipariş vericem. Forumda okuduklarıma göre 6.0 da sarj problemi varmış. Aldıktan sonra herhangi bir öneriniz var mı iste 6.0 a yukseltme su uygulamayı kur vs gibi. şimdiden tesekkurler.

Benim önerim kutudan hangi sürümle çıkarsa onunla kullan. Büyük ihtimal 6.0 ile gelecek. Kesinlikle güncelleme, son versiyonu yükleme.

Olmuyor hocam ,bende denedim ,hem 4 parça hem tek.Klitlemişler galiba.yapabilirsen buradan haber vermeyi unutma.

• B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Başka bir forumda bir yolu olduğunu fakat çok uğraştıracağını uğraşmaya değmeyeceğini söyledi bir kişi. Bende vazgeçtim. Zaten pil için geçecektim idare ediyor zaten. Şubatada az kaldı hayırlısıyla bi gelseydi.

• teşekkürler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstf_ogrtmn

g5 özellik ve fiyat olarak iyi ama anakart arızası ve ghost screen sıkıntısı yaşayan azımsanmayacak kadar insan var.

Memnun olan da çok. Özellikle son zamanlarda Note5'deki şarj sıkıntılarından sonra... G5 sayfasında dün yapılmış bir yorum.

"ysnbygl
    Kardeşim bende de h850 606k serisi lg g5 var daha hicbir sorun yaşamadım öküz gibi mk x oynadım ısındı falan ama bir sıkıntı olmadı şarj da fena değil zaten yüzde yüz den düşmüyor 4 saat falan düşmedi geçen wi-fi açıktı sadece ama şaşırdım yinede bundan önce note 5 kullanıyordum bence gayet iyi note 5 den yani anlamadım bende daha ne olacak"

Ek olarak ben G5 ilk çıktığında alınmaması gerektiğini bu forumlarda belirtmiştim. Ancak 1900tl ye inmiş fiyatı. Bu durumda da 400tl fazla verip note5 bence alınmaz. En azından ben almazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaptanMemo1234 -- 10 Kasım 2016; 18:05:10 >

• Merhaba,

Note 5 kullanıcısıyım. Adaptörün soket kısmında erime oldu. Birçok kişi yaşamış sanırım bunu kronik bir sorunmuş garantiye gönderince yeni adaptör falan verirorlar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zampara1234

quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

quote:

Orijinalden alıntı: Zampara1234

Bu saatten sonra Note5'e 2400tl verilmez. Düşmesi gereken fiyatı samsung düşürmedi yani kısaca değerinin üstünde satılıyor. S7 edge ise çok sorunlu bir telefon.

Benim tavsiyem LG G5 olur. Eğer illaki Note5 derseniz ithalatçı garantili kampanya ile falan 1800 lere denk getirip alın.

İphone 6'nin 2400 e yok satıldığı bir piyasada note 5 2400 fazla mı astronomik?Bence degil

Bu yanlış bir düşünce. Bu şekilde düşünen biri note5 in hakkı 3000tl desin ve samsunga bağışta bulunsun.

Yok ben hakkının 5 bin TL + kurban olduğunu düşünüyorum. 2400 çok az

• Arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. N920S sürümü 610 mblık güncellemeyle yeni arayüzü almış

• 
Sayfa: önceki 16131614161516161617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.