Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16121613161416151616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buda kronik bir sorun herhalde benimde hafif bir düşmeyle aynısı olmuştu az daha ufak şekilde ama zamanla artma olmuyor.piyasada baya sordum şöyle diyim istanbulda gold ekran parçası yok istesenizde yaptıramıyosunuz olduğunu düsüşndüğümüzde fiyat da 500-700 arası değişmeke çok sordum. Sonrasında başka sebelerden ekranın iyice gitmesi sebebiyle servise verdim onlardada gold parça yok sonrasında gelişen durum az önceki mesajda yazdığım gibi.bence telefonsuz kalmak istemiyorsanız böyle kullanın :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmcomprehensible

MERHABA ARKADASLAR IPHONE 5S'TEN note 5'e geçeceğim bütcem biraz kısıtlı olduğu için ikinci el çok temiz turkcellden alınma 4 aylık 32 gb gold olanını buldum 1700 liraya alınır mı sizce?

Samsung Garantiliyse alınır. İthalatçıysa almayın. Gerçi telefonda kronik sorun yok ama ne olur ne olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

Yeni guncelleme geliyor sanirim web wiew güncellendi

Sabah bana da geldi güncelledim ve şarjım resmen hızla azalmaya başladı o andan itibaren. Sonra webview uygulamasını kaldırdım herşey normale döndü. Bu uygulama tam olarak ne işe yarıyor. Chrome ile bağlantılı falan yazıyor. Onu da durdurmustum zaten. Şarj performansım normale döndü şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

Buda kronik bir sorun herhalde benimde hafif bir düşmeyle aynısı olmuştu az daha ufak şekilde ama zamanla artma olmuyor.piyasada baya sordum şöyle diyim istanbulda gold ekran parçası yok istesenizde yaptıramıyosunuz olduğunu düsüşndüğümüzde fiyat da 500-700 arası değişmeke çok sordum. Sonrasında başka sebelerden ekranın iyice gitmesi sebebiyle servise verdim onlardada gold parça yok sonrasında gelişen durum az önceki mesajda yazdığım gibi.bence telefonsuz kalmak istemiyorsanız böyle kullanın :))

Peki teşekkür ediyorum insallah yurumez bu sekilde kalir telefon beyaz olmasının da avantajini ilk kez gormus oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

Yeni guncelleme geliyor sanirim web wiew güncellendi

Sabah bana da geldi güncelledim ve şarjım resmen hızla azalmaya başladı o andan itibaren. Sonra webview uygulamasını kaldırdım herşey normale döndü. Bu uygulama tam olarak ne işe yarıyor. Chrome ile bağlantılı falan yazıyor. Onu da durdurmustum zaten. Şarj performansım normale döndü şu an.

Vallaha ayni sekilde sarjim cok iyi gidiyordu guncelleme yaptim bi anda sarj asiri hizli dusmeye basladi 1 saat icinde yuzde 20 sarj dustu cok sasirdim dediginiz gibi somurdu uygulama guncellemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

Arkadaşlar hiç samsung türkiye servise telefonu verip değişim çıkan ve değişim cihazı alabilen varmı?yaklaşık bir ay önce cihazı servise verdim (bakırköy samsung) yasal sürede parça temin edemedikleri ve edemeyecekleri de için değişim kararı çıkarıp genel merkeze yönlendirdiler, kısacası genel merkezin onay akabinde yeni cihaz göndermesini bekliyorum.intere nete baktımda şikayetvar dayüzlercebenim durumumda insan var ve samsungun hiçbirini umursadığı yok.aylardır değişim cihazı bekleyen ve sonuç alamayanlar var umudum kırıldı telefonsuz kalmakta cabası.bu durumu yaşayıp cözebileniniz veya çözebilen yakını oldumu buraya sormak istedim.

Merhaba eylül ayında servise ekran değişimi için verdiğim titanyum gri renk note5 telefonum parça temin edilemediğinden değişime kaldı.pazartesi günü 3 onayıda yapılmış,tedarik aşamasındaymış.sizi arayacaklar dendi bekliyoruz bakalım.

• B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bakacağım.

• İphone 4s den android bir cihaza geçmeyi düşünüyorum.Bütçe max 2.800 tl note 5 ya da xperia xz almayı düşünüyorum.Note 5 i önerir misiniz ? Geçen sene çıkması dolayısıyla 2.400 lira verilir mi değer mi yani ?
  • new horizons kullanıcısına yanıt
    2400 tlye değer fakat 2800 bütçeniz var ise s7 edge öneririm. Daha güncel daha yüksek donanımlı batarya süresi daha iyi bir telefon.

• quote:

ekran değiştiren arkadaşlar ortalama ne kadar fiyatlara yaptırdınız cihaz ceketimin cebinden düştü ve bu şekilde bir durum oluştu sizce ne kadara mal olur ekranda kırık yok SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Geçen sene ekranım kırıldı samsungda 800 e taktilar çervesiyle birlikte 800 ekran 650 civariydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• new horizons kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra Note5'e 2400tl verilmez. Düşmesi gereken fiyatı samsung düşürmedi yani kısaca değerinin üstünde satılıyor. S7 edge ise çok sorunlu bir telefon.

Benim tavsiyem LG G5 olur. Eğer illaki Note5 derseniz ithalatçı garantili kampanya ile falan 1800 lere denk getirip alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

Mrb.Iki gün önce Apple almak için gidip android ile çıktım yine
    Bunda fiyat çok etiki oldu.Piyasada iPhone yok neredeyse. İnsanlar sömürmus.iphone 6 ( o iğrenç gri renkli olandan) 2350tl .6s zaten 2700 den aşağı yok.Note 5 altın 2400 +gear VR hediyeli.Yani akıl mantık haliyle note dedi.
    İlk izlenim telefondan son derece memnunum.Ancak forumda şarj sorunlari siklikla dillendirilmis. Ben de hiç guncelleme yapmama karari aldim. Dunden beri bir guncel çıkıp duruyor. Erteliyorum. Sizce güncelleme yapilmali mi?Yani etkisi olur mu?

Ben 5 aydır ertele diyorum güncellemeyi. Samsung telefonunuz varsa ve memnunsanız hiç güncelleme yükleyip dertsiz başınızı derde sokmayın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35bk35

quote:

ekran değiştiren arkadaşlar ortalama ne kadar fiyatlara yaptırdınız cihaz ceketimin cebinden düştü ve bu şekilde bir durum oluştu sizce ne kadara mal olur ekranda kırık yok SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Geçen sene ekranım kırıldı samsungda 800 e taktilar çervesiyle birlikte 800 ekran 650 civariydi

Peki cerceve degistirmek zorunda miyiz sadece ekran degisimi yapmiyorlarmi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 35bk35

quote:

Peki cerceve degistirmek zorunda miyiz sadece ekran degisimi yapmiyorlarmi

Yok benim yamuldugu için değiştirdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: Zampara1234

Bu saatten sonra Note5'e 2400tl verilmez. Düşmesi gereken fiyatı samsung düşürmedi yani kısaca değerinin üstünde satılıyor. S7 edge ise çok sorunlu bir telefon.

Benim tavsiyem LG G5 olur. Eğer illaki Note5 derseniz ithalatçı garantili kampanya ile falan 1800 lere denk getirip alın.

İphone 6'nin 2400 e yok satıldığı bir piyasada note 5 2400 fazla mı astronomik?Bence degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

quote:

Orijinalden alıntı: Zampara1234

İphone 6'nin 2400 e yok satıldığı bir piyasada note 5 2400 fazla mı astronomik?Bence degil

Bu yanlış bir düşünce. Bu şekilde düşünen biri note5 in hakkı 3000tl desin ve samsunga bağışta bulunsun.

• arkadaslar ekran modlarından hangısı sarjı en az harcayan
  • 4 parçalı stock rom nasıl yükleniyor ? Yardımcı olabilir misiniz ?

• Arkadaşlar telefonu şarjdayken kullanmanın bi zararı var mı şarj süresini etkiler mi daha hızlı mı biter şarj

• quote:

Orijinalden alıntı: srabonn

quote:

Orijinalden alıntı: srabonn

28 eylül tarihinde Kardeşimin note 5 de durduk yerde ekranın üs kısmı dokunmayı algılamamaya başlamıştı ekranın üstüne kalemle dokununca algılıyor parmak dokununca algılamıyor , sadece üst kısım , servise verdik, kutusunu istediler, yenisini vereceklerini söylediler 34 günden fazla süre geçti ? bekliyoruz depoya gelmedi diyorlar, ne yapmalıyız ? nereye başvurmalıyız daha ne kadar bekleyelim ?

Beyler yardımcı olun 35 gündür telefon servisten gelmedi ne yapalım ?

28 eylülde verdiğimiz arızalı diye verdiğimiz note 5 in yenisini 10 kasımda verdiler , şu note 7 olaylarından yoğundurlar diyorum ama düşünün kardeşim 2400 liralık note 5 i samsung türkiye garantili aldı ve 40 günden fazla süre telefonsuz kaldı, insaf, ayıp , rezillik, kepazelik...

• 
Sayfa: önceki 16121613161416151616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.