Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kristallklar Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
47.724
Cevap
341
Favori
1.538.052
Tıklama
Giriş
    542 Mesaj

Sağol. Birbirlerinden farkları yoksa Spiegen falana para bayılmaya gerek yok o halde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Night Rain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    542 Mesaj

Bendeki mavi. İşe yararlığı konusu şüpheli bence. Rootlu olsa telefon, betterbatterystats çok iyi iş yapıyordu..

|
    |
    excitee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    telefonu şarja takmıştım 30 dk önce ne kadar dolmuş diye bakayım dedim telefon kapanmış hiçbir tepki vermiyor. servisi aradım ses kısma power tuşuna bastırdı 10 saniye ama herhangi bi ekran gelmedi. teknik servise götürün diyo ne yapmam lazım başına gelen oldu mu? darbe falan almadı kılıfla kullanıyorum zaten

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

telefonu şarja takmıştım 30 dk önce ne kadar dolmuş diye bakayım dedim telefon kapanmış hiçbir tepki vermiyor. servisi aradım ses kısma power tuşuna bastırdı 10 saniye ama herhangi bi ekran gelmedi. teknik servise götürün diyo ne yapmam lazım başına gelen oldu mu? darbe falan almadı kılıfla kullanıyorum zaten

cihazın şarjı tamamen bitmiş olabilir farklı bir şarj aleti ile dener misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadirdalgic -- 9 Kasım 2016; 16:46:33 >

• Binbaşı
    1009 Mesaj

Aliexpres'ten niĺlkin yada ipaky klıflara bakabilirsin.ikisinide kullanıyorum,fiyat olarak hem uygun hemde kaliteliler.

|
    |
    nicomedian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

cihazın şarjı tamamen bitmiş olabilir farklı bir şarj aleti ile dener misiniz?

Yok hocam şarja taktığımda 56 şarjı vardı ve şarj oluyordu sıkıntısız bi dizi izledim 40 ekli şarjı dolmuştur diye baktım telefon tepki vermiyor. Teknik servise götürdüm onlar da anlamadı telefonu açacaklar başka yolu yok sanırım 1 hafta süre verdiler telefon serviste şu an bekliyorum.

Problem kısmına açılmıyor yazdılar sadece

|
    |

• Teğmen
    224 Mesaj
    MERHABA ARKADASLAR IPHONE 5S'TEN note 5'e geçeceğim bütcem biraz kısıtlı olduğu için ikinci el çok temiz turkcellden alınma 4 aylık 32 gb gold olanını buldum 1700 liraya alınır mı sizce?
    quote:

Orijinalden alıntı: nicomedian

Bendeki mavi. İşe yararlığı konusu şüpheli bence. Rootlu olsa telefon, betterbatterystats çok iyi iş yapıyordu..

Yani işe yaramaz diyorsunuz vazcaydım satınalmakdan.

|
    |

Ben olsam hiç tamire vermezdim. Kullanın bence.

|
    |
    Kadirdalgic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Zampara1234

Ben olsam hiç tamire vermezdim. Kullanın bence.

Oncelikle teşekkür ederim yururse ekrana dogru endise ettim yurumezse bende yaptirmayim diyorum ama emin olamadim

|
    |

|
    |
    Bunda fiyat çok etiki oldu.Piyasada iPhone yok neredeyse. İnsanlar sömürmus.iphone 6 ( o iğrenç gri renkli olandan) 2350tl .6s zaten 2700 den aşağı yok.Note 5 altın 2400 +gear VR hediyeli.Yani akıl mantık haliyle note dedi.
    İlk izlenim telefondan son derece memnunum.Ancak forumda şarj sorunlari siklikla dillendirilmis. Ben de hiç guncelleme yapmama karari aldim. Dunden beri bir guncel çıkıp duruyor. Erteliyorum. Sizce güncelleme yapilmali mi?Yani etkisi olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allizzwell27 -- 9 Kasım 2016; 20:22:22 >
    Arkadaşlar hiç samsung türkiye servise telefonu verip değişim çıkan ve değişim cihazı alabilen varmı?yaklaşık bir ay önce cihazı servise verdim (bakırköy samsung) yasal sürede parça temin edemedikleri ve edemeyecekleri de için değişim kararı çıkarıp genel merkeze yönlendirdiler, kısacası genel merkezin onay akabinde yeni cihaz göndermesini bekliyorum.intere nete baktımda şikayetvar dayüzlercebenim durumumda insan var ve samsungun hiçbirini umursadığı yok.aylardır değişim cihazı bekleyen ve sonuç alamayanlar var umudum kırıldı telefonsuz kalmakta cabası.bu durumu yaşayıp cözebileniniz veya çözebilen yakını oldumu buraya sormak istedim.

Buda kronik bir sorun herhalde benimde hafif bir düşmeyle aynısı olmuştu az daha ufak şekilde ama zamanla artma olmuyor.piyasada baya sordum şöyle diyim istanbulda gold ekran parçası yok istesenizde yaptıramıyosunuz olduğunu düsüşndüğümüzde fiyat da 500-700 arası değişmeke çok sordum. Sonrasında başka sebelerden ekranın iyice gitmesi sebebiyle servise verdim onlardada gold parça yok sonrasında gelişen durum az önceki mesajda yazdığım gibi.bence telefonsuz kalmak istemiyorsanız böyle kullanın :))

|
    |
    Kadirdalgic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: İmcomprehensible

MERHABA ARKADASLAR IPHONE 5S'TEN note 5'e geçeceğim bütcem biraz kısıtlı olduğu için ikinci el çok temiz turkcellden alınma 4 aylık 32 gb gold olanını buldum 1700 liraya alınır mı sizce?

Samsung Garantiliyse alınır. İthalatçıysa almayın. Gerçi telefonda kronik sorun yok ama ne olur ne olmaz...
    |
    |

D İ R E N İ Ş !
  • Binbaşı
    1346 Mesaj
    quote:

Yeni guncelleme geliyor sanirim web wiew güncellendi

Sabah bana da geldi güncelledim ve şarjım resmen hızla azalmaya başladı o andan itibaren. Sonra webview uygulamasını kaldırdım herşey normale döndü. Bu uygulama tam olarak ne işe yarıyor. Chrome ile bağlantılı falan yazıyor. Onu da durdurmustum zaten. Şarj performansım normale döndü şu an.
    En iyi kamera yanınızdaki kameradır. / Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür-Vernon Trent / Bana fotoğrafımın ne kadar keskin olduğunu her söylediklerinde, çok da ilginç bir fotoğraf olmadığını düşünüyorum. Eğer öyle olsaydı, söyleyecekleri daha çok şey olurdu.
  • Yarbay
    3783 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

Buda kronik bir sorun herhalde benimde hafif bir düşmeyle aynısı olmuştu az daha ufak şekilde ama zamanla artma olmuyor.piyasada baya sordum şöyle diyim istanbulda gold ekran parçası yok istesenizde yaptıramıyosunuz olduğunu düsüşndüğümüzde fiyat da 500-700 arası değişmeke çok sordum. Sonrasında başka sebelerden ekranın iyice gitmesi sebebiyle servise verdim onlardada gold parça yok sonrasında gelişen durum az önceki mesajda yazdığım gibi.bence telefonsuz kalmak istemiyorsanız böyle kullanın :))

Peki teşekkür ediyorum insallah yurumez bu sekilde kalir telefon beyaz olmasının da avantajini ilk kez gormus oldum

|
    |

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

Yeni guncelleme geliyor sanirim web wiew güncellendi

Sabah bana da geldi güncelledim ve şarjım resmen hızla azalmaya başladı o andan itibaren. Sonra webview uygulamasını kaldırdım herşey normale döndü. Bu uygulama tam olarak ne işe yarıyor. Chrome ile bağlantılı falan yazıyor. Onu da durdurmustum zaten. Şarj performansım normale döndü şu an.

Vallaha ayni sekilde sarjim cok iyi gidiyordu guncelleme yaptim bi anda sarj asiri hizli dusmeye basladi 1 saat icinde yuzde 20 sarj dustu cok sasirdim dediginiz gibi somurdu uygulama guncellemesi

|
    |
Mobilya Takımları
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.