Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1613. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16111612161316141615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chengineer

quote:

Orijinalden alıntı: Müslümano Ronaldo

quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

Uyumlu yok, mhl desteklemiyor. Kablosuz aktarım tek seçenek.

bildiğin önerebileceğin bir ürün varmı?

Chromecast 2 öneriridim normalde. Ama google anladığım kadaroyla versiyon 3 ü satmak için 2 nin optimizasyonunu bizim cihazlarda bozdu. Normalde çok rahat Real Racing 3 oynarken, şimdi ekranı bile adam akıllı yansıtamıyor maalesef.

tam 200 lirada olsa alırım diyordum ama yine bir problem çıktı desene, şu telefonu tv ye yansıtamıyacağım sanırım tüm umutlarım bir bir tükeniyor ( çok acıtasyon oldu )

• nicomedian kullanıcısına yanıt
    Fark etmez hocam herhangi bir kılıf işinizi görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    0'dan 100'e kadar 2 saat 54 dakikada doluyor cihaz yanımda olmadığı için modelini bilmiyorum. Hızlı şarj olanı hakkında da pek bilgim yok fan özelliği olanı ilk kez sizden duydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memry -- 9 Kasım 2016; 14:43:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mağazadaki package disable pro da yorumlar hiç iç açıcı değil. Satın almak istiyorum ama yorumlara kafam takıldı birde orada iki tane uygulama var birinin simgesi kahverengi diğeri başka renk. Hangisi doğru? Kullanan arkadaşlar düşüncelerini paylaşırlarsa sevinirim.

• excitee kullanıcısına yanıt
    Donanımhaber'de kullanım videosu mevcut biraz araştırırsanız Youtube kanalında bulursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol. Birbirlerinden farkları yoksa Spiegen falana para bayılmaya gerek yok o halde?

• excitee kullanıcısına yanıt
    Bendeki mavi. İşe yararlığı konusu şüpheli bence. Rootlu olsa telefon, betterbatterystats çok iyi iş yapıyordu..

• telefonu şarja takmıştım 30 dk önce ne kadar dolmuş diye bakayım dedim telefon kapanmış hiçbir tepki vermiyor. servisi aradım ses kısma power tuşuna bastırdı 10 saniye ama herhangi bi ekran gelmedi. teknik servise götürün diyo ne yapmam lazım başına gelen oldu mu? darbe falan almadı kılıfla kullanıyorum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

telefonu şarja takmıştım 30 dk önce ne kadar dolmuş diye bakayım dedim telefon kapanmış hiçbir tepki vermiyor. servisi aradım ses kısma power tuşuna bastırdı 10 saniye ama herhangi bi ekran gelmedi. teknik servise götürün diyo ne yapmam lazım başına gelen oldu mu? darbe falan almadı kılıfla kullanıyorum zaten

cihazın şarjı tamamen bitmiş olabilir farklı bir şarj aleti ile dener misiniz?
  • ekran değiştiren arkadaşlar ortalama ne kadar fiyatlara yaptırdınız cihaz ceketimin cebinden düştü ve bu şekilde bir durum oluştu sizce ne kadara mal olur ekranda kırık yok SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadirdalgic -- 9 Kasım 2016; 16:46:33 >

• nicomedian kullanıcısına yanıt
    Aliexpres'ten niĺlkin yada ipaky klıflara bakabilirsin.ikisinide kullanıyorum,fiyat olarak hem uygun hemde kaliteliler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

telefonu şarja takmıştım 30 dk önce ne kadar dolmuş diye bakayım dedim telefon kapanmış hiçbir tepki vermiyor. servisi aradım ses kısma power tuşuna bastırdı 10 saniye ama herhangi bi ekran gelmedi. teknik servise götürün diyo ne yapmam lazım başına gelen oldu mu? darbe falan almadı kılıfla kullanıyorum zaten

cihazın şarjı tamamen bitmiş olabilir farklı bir şarj aleti ile dener misiniz?

Yok hocam şarja taktığımda 56 şarjı vardı ve şarj oluyordu sıkıntısız bi dizi izledim 40 ekli şarjı dolmuştur diye baktım telefon tepki vermiyor. Teknik servise götürdüm onlar da anlamadı telefonu açacaklar başka yolu yok sanırım 1 hafta süre verdiler telefon serviste şu an bekliyorum.

Problem kısmına açılmıyor yazdılar sadece

• MERHABA ARKADASLAR IPHONE 5S'TEN note 5'e geçeceğim bütcem biraz kısıtlı olduğu için ikinci el çok temiz turkcellden alınma 4 aylık 32 gb gold olanını buldum 1700 liraya alınır mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicomedian

Bendeki mavi. İşe yararlığı konusu şüpheli bence. Rootlu olsa telefon, betterbatterystats çok iyi iş yapıyordu..

Yani işe yaramaz diyorsunuz vazcaydım satınalmakdan.

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Ben olsam hiç tamire vermezdim. Kullanın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zampara1234

Ben olsam hiç tamire vermezdim. Kullanın bence.

Oncelikle teşekkür ederim yururse ekrana dogru endise ettim yurumezse bende yaptirmayim diyorum ama emin olamadim

• Yeni guncelleme geliyor sanirim web wiew güncellendi

• Kalibrasyon yaparken böyle bir uyarı almam normal mi.ok dediğim zaman hiç bişey olmuyo
    SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• Mrb.Iki gün önce Apple almak için gidip android ile çıktım yine
    Bunda fiyat çok etiki oldu.Piyasada iPhone yok neredeyse. İnsanlar sömürmus.iphone 6 ( o iğrenç gri renkli olandan) 2350tl .6s zaten 2700 den aşağı yok.Note 5 altın 2400 +gear VR hediyeli.Yani akıl mantık haliyle note dedi.
    İlk izlenim telefondan son derece memnunum.Ancak forumda şarj sorunlari siklikla dillendirilmis. Ben de hiç guncelleme yapmama karari aldim. Dunden beri bir guncel çıkıp duruyor. Erteliyorum. Sizce güncelleme yapilmali mi?Yani etkisi olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allizzwell27 -- 9 Kasım 2016; 20:22:22 >
  • Arkadaşlar hiç samsung türkiye servise telefonu verip değişim çıkan ve değişim cihazı alabilen varmı?yaklaşık bir ay önce cihazı servise verdim (bakırköy samsung) yasal sürede parça temin edemedikleri ve edemeyecekleri de için değişim kararı çıkarıp genel merkeze yönlendirdiler, kısacası genel merkezin onay akabinde yeni cihaz göndermesini bekliyorum.intere nete baktımda şikayetvar dayüzlercebenim durumumda insan var ve samsungun hiçbirini umursadığı yok.aylardır değişim cihazı bekleyen ve sonuç alamayanlar var umudum kırıldı telefonsuz kalmakta cabası.bu durumu yaşayıp cözebileniniz veya çözebilen yakını oldumu buraya sormak istedim.

• 
Sayfa: önceki 16111612161316141615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.