Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyaz bir note5 le aranıza katıldım arkadaşlar
  • theicestorm kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.. Gerçekten çok tuhaf bir durum. Üstelik işin garip yanı kalem ile işlev görüyor ama; elimle algılamıyor. Sizin ki nasıl olmuştu acaba?.
  • SMS bildirimleri kayboldu arkadaşlar. Telefona Sms geldiğinde ne bir ses ne de bildirim çubuğunda bildirim hiç birşey yok.

Diğer herşey normal iken sms ler için böyle olmaya başladı. yanlışlıkla birşeyleri değiştirmiş olabilir miyiz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ApsinteX kullanıcısına yanıt
    Kalem ve parmak algılayan panel farklı. Ben gece şarja taktım müzik açtım yastığın altına koydum uyudum. Şarj kablosu biraz deforme olmuştu. Baya bi şarjda kaldı üstüne gece terlemişim yastık sırılsıklam olmuş. Sabah kalktığımda aynı yaşadığınız sorunu yaşadım. Ya terden nem aldı içine ya da uzun süre deforme olmuş kabloyla şarj edince oldu. 2 3 ihtimal var.

• quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

Yekpare tasarım telefonlarda azda olsa esneme payı bırakılır. Darbe anında ekran çatlamasın diye. Aslında tüm telefonlarda vardır lakin farketmek çok zor. Benimde telefonum sol üstte fazla güç uygulayınca ekran içeri göçüyor servis sanırım bu esneme payını abartmış yada düzgün yapıştırmamş

Düzeltemediler de maalesef. Sorunlu sandım sürekli ama birkaç kişide de görünce mecbur böyle kullanmaya karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teachdentt

quote:

Orijinalden alıntı: [topal]solucan

Telefonumu şarj olmama problemi yüzunden servise vermistim , şarj soketi ile beraber komple ekranı değiştirmişler Benim ekrandan bir şikayetim yoktu. Şarj soketinin tek başına değişmediğini söylediler. Herneyse konuyu uzatmadım. 1 ay sonra yeni taktıkları ekran üst kısımdan oynama yapmaya başladı ve tekrar servise verdim. Ekranı yeniden yapıştırıp teslim ettiler ve alıp eve gelip detaylı inceleyince farkettim ki ekran sol taraftan halen milimetrik de olsa oynama yapıyor. Bu konuda ne yapabilirim ? Benim orjinal sorunsuz ekranımı değiştirip yoktan yere sorun yarattıkları icin hakkımı nasıl aramalıyım ?

İşte aynen benim başıma gelen durum hocam. Hatta birkaç kez yazdım burada sol üstte ekran değişiminden sonra oynama olan var mı diye. Hocam rahat 3 kez preslediler benimkini ama sonuç aynı maalesef. :(

Sizindemi ekranınız şarj soketi ile beraber değişti ? Servis bana bunu söylediğinde hiç inandırıcı gelmedi. 100 150 Tl lik bir soker yüzünden çok daha pahalı ekranı değiştirmek akıllıca değil , ekranımın serviste çizildiğini yada kırıldıgını düşündüm.

• Ekran değişimlerinde çerçeve değişmiyor de mi?

• Ekim ayı güncellemesi s7 lerde de pili olumsuz etkilemiş

• Arkadaşlar sizlerde de güncellemeden sonra parmak izi biraz olumsuz etkilendi mi? Bende başta yoktu ama sonradan ara ara her zaman düzgün algılamıyor gibi

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Bende zirvelerini oynuyor parmak izi hocam

Parmak izlerini silip yeniden tanımlatacağım
    Bazı kişiler öyle yapmış düzelmiş

Hocam birde mesela başparmağı tanımlarken sürekli aynı yerleri okutmayın farklı açılarla farklı yerleride tanımlatın tek kayıta. Bende sol sağ başparmak ve işaret kayıtlı.

• Aynen hocam öyle yapıyorum sağolun yine de bilgiler için

• Müslümano Ronaldo kullanıcısına yanıt
    Uyumlu yok, mhl desteklemiyor. Kablosuz aktarım tek seçenek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    yalan 6saat ekran suresi aliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Ekran değişimlerinde çerçeve değişmiyor de mi?

ekran ve cerceve degisiyor. servis fiyati 700tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış bilgi vermeyin. Sadece ekran değişiyor. Çerçevede sıkıntı varsa değiştirirler. Servise göre 580-650tl arası değişiyor fiyat.

• Arkadaşlae bu s7lerdeki vulkan desteği bizim telefonlarda var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Bir arkadaş nova launcher le parmak izi problemini çözmüştü. Hatırlayan var mı?

Bu konu maalesef benimde merak ettiğim bir konu.

Anlıyorum.. tahminim kablodan meydana geldi.. Çünkü bende evde değildim ve mecburen farklı bir samsung şarj aleti ile batarya dolumu yapmak zorunda kaldım. Peki servis bu durumda herhangi bir sorun yaşatıyormu.. kullanıcı hatası diyerek, ücret talebinde bulunuyormu?..
  • 
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.