Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16031604160516061607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam neredeki servise verdiniz telefonu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drzeke kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı bende de oldu hocam, sağlam başka bir samsung kabloyla yedekleme yapabildim ama telefonu servise versem mi yeni kablo mu alsam bilemedim, malum servise giden telefonların ekranını falan değiştirmeye kalkıyorlarmış sonucunda da ekranın sol üst köşesinde oynama oluyormuş, napsak ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: farm.

Hocam neredeki servise verdiniz telefonu ?

Ankara bulut teknik

• theicestorm kullanıcısına yanıt
    Bu bilgi benim için yeni oldu hocam, root yapıldığındaki gibi rom atınca da knox sayacı artıyor diye biliyordum. Demek ki yanlış biliyormuşum, varsa bir link paylaşabilir misiniz bu knox sayacının artmaması ile alakalı? Birazdan dışarı çıkacağım, müsait olduğumda okuyup teşekkürlerimi ayrıca sunarım
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam benimde çok bilgim yok. Sadece herhangi bir stock rom atıldığında knox artmıyor diye biliyorum. Araştırmanızı tavsiye ederim. Konudada bilgili arkadaşlar var. Yabancı forumlara da bakabilirsiniz xda gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Bu bilgi benim için yeni oldu hocam, root yapıldığındaki gibi rom atınca da knox sayacı artıyor diye biliyordum. Demek ki yanlış biliyormuşum, varsa bir link paylaşabilir misiniz bu knox sayacının artmaması ile alakalı? Birazdan dışarı çıkacağım, müsait olduğumda okuyup teşekkürlerimi ayrıca sunarım

Odin kullanarak Stock Rom attiginizda Knox sayaci degismez.

• Bir arkadaş nova launcher le parmak izi problemini çözmüştü. Hatırlayan var mı?

• Aşağıdaki sürüm bilgilerine göre ben lollipopa geri dönebilir miyim? Odin ile denedim hata verdi. 4 parçalı olan romla da denedim olmadı.

• godsmack82 kullanıcısına yanıt
    Boşuna uğraşmayın hiç yeniden Marshmallow indirecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu son ekim güncellemesinden sonra benim şarjım çok az gitmeye başladı zaten çok yüksek bir batarya performansı görmüyordum şimdi iyice bozuldu.
    Telefonu şarjdan çektiğimde kalan süre 9 saat diyor aldığım en yüksek ekran süresi 2,5 saat o da wifi bağlantısıyla. Wipe cache falan yaptım ama sorun düzelmedi, format atmak da istemiyorum aynı sorunu yaşayıp da çözüm bulmuş biri var mı?
  • GearVR gozlugunu hic ellemeden satiyorum

https://forum.donanimhaber.com/gearvr-sm-r323-sifir-uygun-fiyat--121599773#121601912

• KadirSipahi K kullanıcısına yanıt
    Maalesef benzer sıkıntılar var fakat 2 saat civarı çok az gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: KadirSipahi

Arkadaşlar bu son ekim güncellemesinden sonra benim şarjım çok az gitmeye başladı zaten çok yüksek bir batarya performansı görmüyordum şimdi iyice bozuldu.
    Telefonu şarjdan çektiğimde kalan süre 9 saat diyor aldığım en yüksek ekran süresi 2,5 saat o da wifi bağlantısıyla. Wipe cache falan yaptım ama sorun düzelmedi, format atmak da istemiyorum aynı sorunu yaşayıp da çözüm bulmuş biri var mı?

Benım de canımı çok sıkan bir sorun bu. Karşılaştırma yapmak istemiyorum ama arkadaşlar ben neredeyse 5 yıl iphone 4 kullandım ama telefonun bataryası anca kaç yıl sonra kötü olmuştı bu cihazım daha 9 aylık. Evet süper telefon ama şüpheleniyorum acaba bu note 5 i öyle uzun yıllar servise vs gitmeden kullanamayacak mıyım diye :(

• alcilpolple A kullanıcısına yanıt
    Bataryayla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Güncellemelerden kaynaklıdır. Çünkü 1yıl kullananda 1ay kullananda 2yıl kullananda aynı sorundan şikayetçi . Ben sabah 9da çıkardım. Şuan 9.30 saat kullanım var şarj %39da. 4.5g konum açık parlaklık yarıdan yukarıda. 2saate yakın ekran var.

• Pil kalibrasyonu nasıl yapılır? Bir kod vardı bilen var mı?

• Olmadı zaten yapamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Pil kalibrasyonu nasıl yapılır? Bir kod vardı bilen var mı?

*#0228#
  • Arkadaşlar bana note 5 için hdmı kablosu lazım ve bulamıyorum uyumlu olanı, bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi?
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Spigene ürün mü iade ettiniz çek verdi hocam

• Forumda hiç garantiden bataryayı değiştiren var mı?

• 
Sayfa: önceki 16031604160516061607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.